Artykul-32 - Gabinet Terapii Naturalnych Zosia Golis

TERAPIE NATURALNE ZOSIA GOLIS
Kontakt   504 382 518

Przejdź do treści

Menu główne:

Zauważyłam pewną rzecz ,że duża część kobiet robi tzw.polowanie na faceta,czytam posty,komentarze w różnych grupach i bardzo często przewija się ,że marzą o szczęściu,że pragną,chcą z kimś być,czują się samotne,że szczęście to być z kimś ale kompletnie (jako dorosłe osoby) nie zdają sobie chyba sprawy ,że jeżeli już jest ten partner jest to będzie fajnie i różowo och,ach.Owszem tak będzie przez jakiś czas ale póżniej zaczyna się :
1Konforntacja z rzeczywistością:
Ja to nazywam pole minowe,czyli zaczynają wywalać nam nasze nie uzdrowione wzorce,przekonania,żale,programy i co się wtedy dzieje? najczęściej kobieta mówi tak było pięknie ale jednak faceci są wszyscy tacy sami i chodzi im o jedno i tak idzie mit za mitem,mit za mitem,oskarżanie,obwinianie,kłótnie i bum.
Mężczyzna mówi: wszystkie te kobiety takie same tylko chcą,żądają,wymagają..szukają wibratora i bankomatu w nas..
i znów mit za mitem.(to takie malutkie przykłady)
A co trzeba wtedy zrobić?zapytać się siebie:co takiego jest we mnie,że tego doświadczam?nie szukać poza wszystko jest w nas ale kto tak robi?kto w sytuacji kryzysowej to dojrzy?
2Gotowość:
Jeżeli ktoś ma 40-50-60 i więcej lat wcale nie znaczy ,że jest gotów czy gotowa do związku.Związek to praca każdego dnia ,a nie różowa chmurka.Jeżeli chcesz znalezć partnera czy partnerkę to trzeba określić jaki ten partner czy partnerka ma być.Usiąść wziąć kartkę i napisać jakie cechy ma mieć ta wybranka czy wybranek np : miłujący,wspierający,szanujący,mądry,kreatywny.......
kobieta np:serdeczna,uczciwa,wierna ,mądra....
każdy może dopisać co chce,jeżeli wygląd fizyczny jest ważny napisz jak ma wyglądać,dlaczego?
3.Kreacja
Dlatego ,że jak nie określisz co chcesz to Twoja podświadomość będzie przyciągać to co ma w swoim banku pamięci,czyli stare programy i przekonania.
Nie miej złudzeń naprawdę ,że jeżeli Ty nic nie zrobisz ze sobą,że nie popracujesz nad zmianą siebie to kolejny partner(ka) będzie tym już wymarzonym prawdziwym.
Nie,nie nie ma takiej opcji i tu zacytuję definicję głupoty(Einstein)definicja głupoty brzmi:
ROBIĆ STALE TO SAMO A OCZEKIWAĆ INNYCH REZULTATÓW!,jeżeli chcesz zmiany zacznij ja od siebie .
5.Obciążenia
Twoje wzorce na temat związku i seksu wywodzą się z Twojego domu,czyli nieświadomie powielasz wzorce przejęte od rodziców.I tak idzie kobieta i mężczyzna ze swojego domu i każdy ma plecak ale w nim inną zawartość.I kobieta próbuje wprowadzać swoje ,a mężczyzna swoje ,jak są podobne to ok fajnie całkiem im to wychodzi ale jak bardzo się różnią to jest to co często widzimy,a więc uzdrowienie dzieciństwa jest koniecznością ,a już szczególnie jak w domu był alkohol czy inne używki..
6.Granice
Ja mało osób o tym wie,żeby związek był udany i mógł funkcjonować potrzebna jest:
przestrzeń,każdy z partnerów w domu powinien mieć swoją przestrzeń ,do której bez zaproszenia nie wchodzi ,to dotyczy oboje.
Kolejny ważny element: rozmowa trzeba mieć o czym rozmawiać,dzielić się ,inspirować(trzeba miec o czym rozmawiać przed , po i coś szepnąć w trakcie).
Kolejny element pasje,hobby bardzo istotna rzecz ,czyli kobieta ma swoje pasje ,mężczyzna ma swoje i dobrze jak znajdą wspólne wtedy duża szansa na trwałość związku i że nie powieje nudą ,rutyną.
Jakoś mi się dużo napisało ale zapraszam Was do podzielenia się Waszym odbiorem,co byście z własnego doświadczenia dołożyli,co ważne jest dla związku,jaki filar?jaka cegiełkę ? bo wyjść z tego całkiem coś fajnego
www.gabinet-terapii-naturalnych.pl

Zdjęcie użytkownika Gabinet Terapii Naturalnych i Laryngologia Alternatywna Zosia Golis.
GABINET TERAPII NATURALNYCH RADOŚĆ ŻYCIA JOLANTA ZOFIA GOLIS
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego