Artykul-39 - Gabinet Terapii Naturalnych Zosia Golis

TERAPIE NATURALNE ZOSIA GOLIS
Kontakt   504 382 518

Przejdź do treści

Menu główne:

10 codziennych nawyków par, które chcą być ze sobą na zawsze

10 codziennych nawyków par, które chcą być ze sobą na zawsze10 codziennych nawyków par, które chcą być ze sobą na zawsze / fot. Thinkstock

Miłość jak z bajki? Tak, to możliwe!

Kładźcie się do łóżka razem

To nie oznacza, że musicie uprawiać seks codziennie (chociaż to byłoby świetne). Spróbujcie zasypiać razem, a nie oddzielnie. Oznacza to, że ty opierasz się pokusie, żeby zobaczyć kolejny odcinek ukochanego serialu, a on rezygnuje z kolejnego poziomu gry.

Rozwijajcie wspólne zainteresowania

Dobrze, jeśli każde z was ma własne hobby, o którym nie zapomina. Warto również mieć wspólne zainteresowania, ale one nie pojawią się same. Możecie wspólnie wypróbować kilka różnych dyscyplin sportowych - od szachów po wspinaczkę. Jeśli nie wzbudzą one w was entuzjazmu, spróbujcie czegoś innego - kupcie grę planszową lub podróżujcie raz na jakiś czas.

Trzymajcie się za ręce

Ta minimalna demonstracja uczuć w miejscach publicznych jest bardzo ważna: nie tylko sygnalizuje, że czujecie się ze sobą komfortowo, ale też wzmacnia waszą relację, według jednego z ostatnich badań.

Ufaj i przebaczaj

Staraj się podchodzić ze zrozumieniem do problemów i trudności, które zdarzają się we wszystkich związkach, i wybaczaj błędy. Niektóre z nas boją się, że takie podejście będzie miało zły wpływ na faceta, ale tak naprawdę nie będziecie się kłócić, a on będzie starał się pokazać z najlepszej strony.

Skup się na pozytywach

Nie zwracaj uwagi na braki w wyglądzie i zachowaniu twojego ukochanego, tylko skup się na dobrych rzeczach, które dla ciebie robi. To jedyna metoda, żeby zmienić mężczyznę na lepsze, uwierz nam.

Przytulajcie się

Rano przed pójściem do pracy, w ciągu dnia, kiedy idziecie na zakupy, w godzinach wieczornych podczas oglądania filmu - nie zapominaj przytulać swojego faceta jak najczęściej i możliwie najdłużej. Po pierwsze, to dobre dla zdrowia psychicznego (również twojego), a po drugie - bardzo zbliża.

Wyznawaj miłość codziennie

"Dzień dobry", "miłego dnia", "kocham cię" - te proste zwroty radykalnie zmienią waszą relację, jeśli będziesz mówiła je codziennie.

Życz dobrej nocy

Psychologowie zalecają, żeby nie zasypiać bez rozwiązania problemu - jeśli jesteście pokłóceni, ale my będziemy trzymać się nieco innej opinii. W niektórych sytuacjach pojednanie rzeczywiście nie następuje aż do rana, ale to nie znaczy, że nie powinnaś powiedzieć "dobranoc". Rób to codziennie, niezależnie od tego, jak się czujesz - to zapewni twojego mężczyznę, że go kochasz, nawet wtedy, kiedy jesteś na niego zła.

Interesuj się jego sukcesami

Nawet jeśli nie masz czasu, żeby zadzwonić, znajdź chwilę i napisz mu SMS-a. Zapytaj, czy udało się ważne spotkanie, lub po prostu zainteresuj się jego samopoczuciem - wszyscy chcemy wiedzieć, że ktoś bliski o nas pamięta i kocha.

Bądź dumna, że jesteście razem

Mocno ściśnij go za rękę, kiedy idziecie do supermarketu, lub po kryjomu uszczypnij w tyłek na imprezie u przyjaciół - przypomnisz facetowi, że go kochasz i pragniesz, a to natychmiast podniesie go na duchu.

!

GABINET TERAPII NATURALNYCH RADOŚĆ ŻYCIA JOLANTA ZOFIA GOLIS
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego