Artykul-78 - Gabinet Terapii Naturalnych Zosia Golis

TERAPIE NATURALNE ZOSIA GOLIS
Kontakt   504 382 518

Przejdź do treści

Menu główne:A to moje opracowanie o cudach działania Reiki  

Masaż Reiki jako skuteczna metoda w leczeniu dolegliwości:

Rozlużnia , uwalnia i uspakaja system nerwowy, polepsza sen, przywraca równowagę w stanach smutku, irytacji, depresji, rozładowuje stresy i wstrząsy nerwowe po silnych prze- życiach ,usuwa szmery i szumy w uszach, bóle w kręgach szyjnych, pomaga przy schorze-niach skóry głowy, korzystnie wpływa na porost włosów ,w leczeniu tarczycy (nadczynność, niedoczynność), zatok, bólów głowy, nadwagi, niedowagi, normalizuje ciśnienie krwi, uspo-kaja palpitacje i dygotanie serca, ,wspomaga w leczeniu: oczu, pęcherza moczowego, usuwa kurcze podbrzusza, wzdęcia ,dolegliwości trawienne ,wzmacnia układ oddechowy, poprawia oddychanie, wzmacnia struny głosowe ,oskrzela, poprawia krążenie i pracę serca, likwiduje bóle w ramionach, wzmacnia nerki, nadnercza, system obronny organizmu, grasicę, usuwa bóle pleców i barków ,uruchamia proces odtruwania organizmu, Wspomaga : w leczeniu wątroby, trzustki, woreczka żółciowego , żylaków i bóle nóg, jelita cienkiego, grubego, białaczki, cukrzycy, niedokrwistości, alergii-katar sienny, organów rozrodczych kobiecych i męskich (narządów podbrzusza, pomaga w dolegliwościach pochwy, pęcherza, prostaty, reguluje menstruację),  reguluje wydzielanie żółci, harmonizuje męską i żeńską stronę ciała(Yin i Yang),łagodzi bóle bioder, korzonków nerwowych, rwę kulszową hemoroidy i wiele, wiele innych dolegliwości.

Na poziomie psychicznym pomaga przy lękach i obawach przed zmianami, łagodzi stres wywołany lękami przed krytyką, pomaga w trudnościach wyrażania i komunikowania , w wyrobieniu elastyczności, wspomaga uwalnianie od nałogów. Masaż ReiKi może być stosowany jako masaż relaksacyjny  w stanach zabiegania, zmęczenia, natłoku myśli, problemów itp. lub jako masaż leczniczy. Jest to masaż energetyczny, więc  nie ma potrzeby rozbierania się, czyli wykonuję w ubraniu przy pięknej, relaksującej muzyce, zapachu olejku lub kadzidełka- trwa ok. 60 min i dłużej ,jeżeli jest taka potrzeba.

Działanie również na odległość i tak samo skutecznie, jeżeli ktoś nie może przybyć osobiście umawiam się na konkretną godzinę i zabieg jest  na odległość.

Reiki jest Uniwersalną Energią Życia czas i przestrzeń nie stanowi przeszkody .

 

Co to jest Reiki?

Japońskie określenie "REIKI" oznacza dosłownie "uniwersalną energię życia".Wszystko co żyje –ludzie, rośliny, zwierzęta potrzebują tej energii ,by móc żyć, wzrastać i wracać do zdrowia. Energia ta jest obecna wszędzie wokół nas i wpływa ożywiająco na nasze ciało ,umysł i emocje. Po przyjściu na świat, każdy potrafi tą energię swobodnie przyjmować i przekazywać. Jednak w czasie pierwszych lat życia wskutek tłumienia silnych emocji zdolność ta zostaje ograniczona. Blokady te powodują, że energia życia nie może w pełni przepływać. Niedobór tej energii zwiększa podatność na choroby i spowalnia proces powrotu do zdrowia przy schorzeniach. Pod koniec XIX wieku dr. Mikao Usui na nowo wprowadził tą metodę.

 

Jak działa Reiki?

Wspólczesna medycyna leczy tylko skutki nie dociekając przyczyny choroby,Reiki przepływając usuwa przyczynę choroby lub to co przeszkadza w uzdrowieniu. Jednym z pierwszych efektów jakie wywołuje Reiki jest uruchomienie zdolności samouzdrawiania.Oddziaływanie Reiki można w skrócie przedstawić w następujących punktach: wspiera naturalny proces samouzdrawiania,ożywia ciało i umysł,przywraca duchową harmonię i umysłowe dobre samopoczucie,oddziałuje na poziomach:  fizycznym, emocjonalnym, umysłowym, duchowym, czyli wszystkich(CIAŁO, UMYSŁ I DUCH muszą być w równowadze),skutkuje wobec ludzi ,zwierząt i roślin, wyrównuje gospodarkę energetyczną , rozpuszcza blokady i sprzyja pełnemu odprężeniu,oczyszcza z toksyn, dostosowuje się do naturalnych potrzeb odbiorcy, jest przyjemną, całościową metodą uzdrawiania, wzmacnia działanie leków.Leczenie u lekarza i terapia Reiki mogą się uzupełniać ,przyspiesza proces gojenia się ran i złamań kości, gdyż opatrunki, gips i inne materiały nie stanowią przeszkody dla przepływu ReiKi. Energia ReiKi nigdy nie może zaszkodzić ,gdyż płynie zawsze w takiej ilości jakiej potrzebuje biorca.

 

 

GABINET TERAPII NATURALNYCH RADOŚĆ ŻYCIA JOLANTA ZOFIA GOLIS
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego