Artykul-94 - Gabinet Terapii Naturalnych Zosia Golis

TERAPIE NATURALNE ZOSIA GOLIS
Kontakt   504 382 518

Przejdź do treści

Menu główne:

Numerologia 2 | Droga życia 2 | Liczba 2 | Cyfra 2 | Symbolika i Znaczenie liczby 2 | Numerologiczna dwójka | Numerologia partnerska

cyfra 2, droga życia 2, liczba 2, numerologia 2, numerologiczna dwójka, symbolika 2, numerologiczna 2, znaczenie liczby 2

DROGA ŻYCIA 2

Numerologiczna 2 - WSPÓŁPRACOWNIK


Numerologiczna dwójka przejawia zdolności w sferze dialogu oraz współpracy. Najczęściej jest to droga wykonawcy cudzych planów, choć może osiągnąć sukces jako mediator lub doradca.

Dwójki są zazwyczaj łagodne, wrażliwe, uczuciowe i nastawione pokojowo do innych. Ich wrażliwość powoduje, że bardzo łatwo jest je urazić i skrzywdzić. Oto numerologia 2.Spis treści:

1. Numerologiczna 2 - opis ogólny

2. Numerologiczna 2 a kariera i praca

3. Numerologiczna 2 w miłości

4. Numerologiczna 2: Kobieta, Mężczyzna, Dziecko

5. Numerologiczna 2 w związku z innymi cyframi

6. Liczba duszy 2

7. Liczba Ekspresji zewnętrznej 2

8. Liczba Celów życia 2

9. Znane i sławne numerologiczne 2


Numerologiczne dwójki cechuje delikatne i łagodne usposobienie, duża duchowość i rozwinięta intuicja. Roztaczają wokół siebie aurę spokoju, delikatności i wdzięku. Osoby te ze względu a swoje umiejętności dyplomatyczne i towarzyskie, łatwo nawiązują kontakty z otoczeniem, a ze względu na swój delikatny charakter i niechęć do nadmiernego wyróżniania się są zazwyczaj bardzo lubiane. Osoba z liczbą dwa z drogi życia świetnie sprawdza się jako współpracownik, w pracy w zespole, gdzie ważny jest dialog, współpraca i kontakty. Dwójki nie lubią żyć w samotności, do szczęścia potrzebny jest im drugi człowiek, gdyż spełnia się dopiero w relacji z drugą osobą. Pomimo tego, dzięki ogromnej niezależności psychicznej, świetnie potrafi poradzić sobie sam, kiedy wymaga tego sytuacja.cyfra 2, droga życia 2, liczba 2, numerologia 2, numerologiczna dwójka, symbolika 2, numerologiczna 2, znaczenie liczby 2
Numerologiczna 2 przeważnie otwiera się i realizuje w rodzinie, w partnerstwie i pracy dla innych, jest altruistką pełną współczucia. Charakter takich osób sprawia, że nie potrafią walczyć o swoje, są mało przebojowe, zwykle zachowawcze i strachliwe. Rzadko idzie na żywioł, nie lubi ryzyka, jest mało przebojowa.Nikt nie potrafi słuchać tak jak dwójka, która jest szczerym i oddanym przyjacielem. Numerologiczna dwójka jest także szczera, lojalna i bez obaw można jej powierzyć każdy sekret. Czasami może sprawiać wrażenie niedostępnej i chłodnej, jednak jest to tylko postawa, która ma ochronić jej uczucia, gdyż w rzeczywistości jest ona bardzo emocjonalna i nieśmiała. Dwójka ceni sobie życie w ciszy, harmonii i spokoju, a do tego ma silną potrzebę kochania i bycia kochaną. Ma ogromne zdolności dyplomatyczne, bez trudu potrafi znaleźć kompromis i pogodzić dwie zwaśnione strony. Dwójka nie ma jednak talentów przywódczych, ma w sobie mało agresywności i tzw. pazura. Jest jednak cenionym pracownikiem, podwładnym i współpracownikiem. Potrafi niejednokrotnie wspomóc dobrą radą, jak i pocieszyć w ciężkich przypadkach. Jej łagodne podejście sprawia, że praktycznie pozostają bez konfliktów ze społeczeństwem. Osoby o wibracji dwójki najczęściej cechują dość wysoką wiedzą i mądrością. Zazwyczaj słyną z wysokiej moralności. Dwójki, nawet jeżeli nie są wykształcone, mają w sobie głód wiedzy i można zaobserwować ich mądrość oraz wysoką kulturę osobisitą.

Za negatywą cechę dwójki można uznać zbytnią uległość, wycofanie, introwertyzm, niestałość, a przede wszystkim nadwrażliwość. Zamknięcie w sobie dotyczy szczególnie tych dwójek, które przeżyły wiele przykrości. Dwójkom brak jest wiary w siebie, dlatego potrzebują nieustannego wsparcia i słów otuchy. Często osoba o tej wibracji żyje beztrosko, pasywnie i podporządkowuje się woli innych. Niepewność siebie i wrażliwość powodują, że może dojść do sytuacji kiedy stanie się bardzo wylewny i sentymentalny. W chwili, kiedy nagromadzi się zbyt dużo emocji może dojść do wybuchu złości, a w konsekwencji dwójka będzie żałować wypowiedzianych przez siebie słów.

Numerologiczna dwójka ma problemy z podejmowaniem decyzji, nie potrafi zrezygnować z opcji, które się wykluczają, a to powoduje, że często pozostaje bierna. Dwójki ulegają wpływom bardziej silnych osobowości, często też podatne są na manipulacje. Zranione bardzo cierpią, zwykle wybaczają krzywdę, ale nigdy jej nie zapominają.

Ogromną zaletą dwójek jest to, że mają talent artystyczny, zdolności literackie, muzyczne lub poetyckie. Dwójka sprawdzi się wszędzie tam, gdzie przydatna będzie jej wrażliwość, empatia, intuicja oraz dyplomacja. Będzie świetnym psychologiem, lekarzem, dyplomatą. Dwójka powinna wypoczywać w ciszy i spokoju, wśród natury i powinna pamiętać o tym, by zdrowo się odżywiać.

Dwójki nie lubią masowych imprez, pomimo tego, że są dość towarzyskie i przyjacielsko nastawione do otoczenia. Znacznie bardziej cenią sobie spokojne i kameralne rozmowy oraz poczucie przewidywalności określonych sytuacji. Niekiedy dwójki dopada melancholia i spadek nastroju, wiele z nich cierpi też z powodu swoich kompleksów, nieśmiałości i nadwrażliwości.

Delikatność i prostolinijność dwójki powoduje, że mogą ją razić agresywne i ordynarne zachowania. Natomiast osoby kłótliwe i wulgarne mogą wytrącać wrażliwą dwójkę z równowagi. Zachowanie osoby o wibracji dwa często zależne jest od otoczenia. Kiedy napotykają na swojej drodze życzliwych im ludzi, to same tryskają pozytywną energią i rozkwitają, lecz kiedy spotkają złośliwe, zazdrosne osoby, to czują się stłamszone. Są bardzo podatne na manipulację i wpływy, a także mają wiele kompleksów. Numerologiczne dwójki powinny popracować nad samoakceptacją i stawiać sobie mniejsze wymagania. Jeśli tego nie zrobią grozić im będzie depresja, lęki, żal, apatia i zazdrość.
Numerologiczna 2 tak bardzo boją się zawodu i zranienia, że ukrywają swoje prawdziwe uczucia. Nie powinny tego robić, gdyż powoduje to blokady emocjonalne.

cyfra 2, droga życia 2, liczba 2, numerologia 2, numerologiczna dwójka, symbolika 2, numerologiczna 2, znaczenie liczby 2


Numerologia 2 - kariera zawodowa

Dwójka świetnie odnajdzie się w roli dyplomaty, mediatora czy negocjatora. Posiada analityczny umysł, więc może być błyskotliwym analitykiem. Ze względu na wysoką komunikatywność, empatyczność, umiejętność wczucia się w cudzą sytuację oraz chęć niesienia pomocy może być wspaniałym psychologiem, lekarzem oraz psychiatrą. Nadają się także na przedstawicieli handlowych, urzędników oraz administratorów. Dwójki są cierpliwe i wiedzą, że a sukces trzeba sobie zapracować. Pieniądze nie są dla głównym celem, dlatego najczęściej wybierają pracę zgodną ze swoimi zainteresowaniami oraz pasją.

W życiu zawodowym nie mają większych problemów, jednak zazwyczaj lubią pracować w towarzystwie. W pracy numerologiczna dwójka jest perfekcjonistką, sumiennym i odpowiedzialnym pracownikiem, który dba o dobro firmy. Zazwyczaj najlepiej sprawdza się w pracy w grupie, rzadko dąży do spełnienia egoistycznych celów, bo zawsze ma na uwadze interes całej firmy.

Numerologiczna dwójka chciałaby stworzyć biznes, w którym pracownicy będą zadowoleni ze swojej pracy, który będzie opierał się na dobrej komunikacji, co w rezultacie przyniesie wszystkim zysk. Osoby urodzone pod wpływem tej wibracji są sumiennymi i uczciwymi pracownikami
Dwójka ma świetną intuicję, toteż zazwyczaj podejmuje właściwe decyzje, a w jej karierze często pojawiają się zasłużone nagrody, zaszczyty oraz awanse. Ma wiele talentów, które uwidaczniają się dopiero po pewnym czasie. Zazwyczaj są uzdolnione w jakiejś dziedzinie sztuki - mają np. słuch muzyczny, zdolności plastyczne itp.
Wrażliwe dwójki potrzebują zazwyczaj pracy, w której będą mogły poczuć się spełnione, a przede wszystkim potrzebne. Natomiast niekoniecznie lubią one rywalizacje i pracę, w której muszą przewodzić zbyt dużej grupie ludzi.

Dwójki powinny nauczyć się walczyć o swoje. Nie należą do asertywnych osób, więc nie zawsze upominają się o swoje prawa. Jeśli przezwyciężą tę negatywną cechę, to będą miały szansę stać się zamożnymi osobami.

Numerologia 2 - miłość i numerologia partnerska

numerologiczna 2, znaczenie, miłość, numerologia 2
Numerologiczne dwójki są marzycielami i romantykami, a ich życie uczuciowe jest pełne miłości, szczęścia i czułości. Partnerstwo jest dla nich ważne nie tylko w pracy, ale także w życiu uczuciowym. Ich wielkim marzeniem jest stworzyć pełną, szczęśliwą rodzinę, której będą w stanie zapewnić jak najlepsze warunki do życia. Mogą wiele poświęcić dla swojej rodziny. Zakochane dwójki są nie tylko czułe i wrażliwe na drugą osobę, ale także bardzo wierne, lojalne i wyrozumiałe. Jako partner dwójka jest najbardziej zgodna z całej skali numerologicznej, bo jej szczęście jest silnie uzależnione od szczęścia bliskich osób. 

Nie znoszą życia w samotności, dlatego od najmłodszych lat wchodzą w przeróżne relacje. Dwójki potrafią obdarzyć partnera wyjątkowym uczuciem, bo nikt tak jak one nie potrafi kochać. Niestety, ale często bywają zdominowane przez swoich partnerów, bo dwa to nie jest silna wibracja. Odznacza się przecież wielką wrażliwością i uległością, dlatego same muszą dbać o siebie i o to, aby nikt ich nie skrzywdził.

Dwójka, zawsze gotowa do poświęceń, romantyczna, to partner jakiego można sobie wymarzyć.

Numerologiczna 2 - Kobieta

Ta kobieta jest towarzyska i urocza, a najbardziej jest to widoczne w bliskiej relacji z innymi. Im bardziej zażyły związek, tym bardziej harmonijna relacja.

Jest podatna na uczucia i emocje innych ludzi. Nie należy do zbyt asertywnych osób. Nienawidzi kłótni i konfliktów. Zdolna do odczytywania uczuć swojego partnera. Ważnym miejscem w jej życiu są pasje, marzenia i intymność.

Może wymyślić sobie idealnego mężczyznę i projektować te cechy na każdego partnera, z którym się spotyka. Uwielbia tajemnice, a w życiu codziennym potrzebuje miłości. Przekształcenie jej fantazji seksualnych w rzeczywistość czyni z niej niezwykłą kobietę.

Z radością przyjmuje dowody miłości, ale może szybko zmienić zdanie i zerwać związek. Charakteryzuje się ambiwalencją: głębią i płytkością uczuć, stałością i chwiejnością. Jej niespójność, a czasem neurotyczne zachowanie komplikuje relację z partnerem. Wielu mężczyzn będzie zadowolonych z ciepła jej duszy. Często okazuje się, że jest to dobra żona i gospodyni.

Numerologiczna 2 - Mężczyzna

Ten człowiek kocha społeczeństwo i komunikację, jest bezpośredni i godny zaufania. Jego serce jest otwarte na uczucia innych ludzi, a umysł nastawiony na postrzeganie otaczającego świata.

Jak gąbka wchłania problemy innych ludzi. Docenia piękno i kobiecość, łatwo wpasowuje się w otoczenie. Żyje uczuciami i często zakochuje się. Doskonale przystosowuje się do zmieniających się wydarzeń.

Kiedy rzeczywistość go przerasta wycofuje się w głąb siebie. Może być czarujący, uwodzicielski, przekonywujący i elokwentny. Potrafi być też opiekuńczy, lojalny, ale może być czasami przesadnie wymagający, uparty, zazdrosny. Ważne w relacji z nim jest to, aby nie spieszyć się z niczym.

Pasuje do kobiety, która podziela jego upodobania i jest zawsze blisko, inspiruje go, dzieli z nim wszystkie troski i zainteresowania. Przywiązanie emocjonalne jest dla niego najważniejsze w relacji. Komfort i stabilność są najbardziej cenione. Kochający i oddany partner, ale czasami zbyt przewidywalny.

Numerologiczna 2 - Dziecko

Dziecko z Drogą życia 2 jest urocze od samego urodzenia. Ogólnie rzecz biorąc, jest on najbardziej uroczy, towarzyski, sympatyczny, przyjazny i uczynny spośród wszystkich liczb w skali numerologicznej. Jednak należy pilnować równowagi pomiędzy delikatnością a niezależnością i zachęcać go do większego ryzyka. Te dzieci dobrze ukrywają swoje prawdziwe uczucia z obawy przed zrobieniem przykrości innym, ale w wyniku tego wyrastają na dość niezdecydowanych ludzi. Dużo energii 2-ka poświęca się na to, aby zadowolić innych, a także z powodu strachu przed życiem. Wrażliwe, miłe i nieśmiałe dziecko, widząc nieznajomego może ukryć się za matką.

Po tej początkowej fazie nieśmiałości, dziecko 2-ka jest skore do zabawy z innymi dziećmi i zawsze ma dużo przyjaciół. Jednak zawsze jest cichy, posłuszny, grzeczny, uprzejmy i sympatyczny, kocha być przytulane. Jeśli jednak nie chwalisz i nie wspierasz ich marzeń, mogą oddalić się od Ciebie. Twoje dziecko będzie wymagało wiele uwagi - ale w przyszłości wróci to do Ciebie w postaci kochającego dorosłego syna lub córki. Dziecko nigdy nie zapomni Twojej miłości do niego. Wychowuj je, przyjmij jego miłość, wspieraj jego pewność siebie i w delikatny sposób przekonaj, że niezależność otworzy drogę do szczęścia i wolności.
 

Numerologia 2 związek 


Numerologiczna 2 i 1
 
Związek dwójki i jedynki ma szansę być fascynującą przygodą. Jedynka jest ambitna, ma mnóstwo pomysłów, które dwójka, dzięki swoim dyplomatycznym talentom, pomoże zrealizować. W tym związku to jedynka najczęściej przejmuje inicjatywę, a pomoc dwójka okazuje się bezcenna. Jeśli w takim układzie kobieta jest jedynką, a mężczyzna dwójką, to istnieje duże prawdopodobieństwo odwrócenia ról. To kobieta przejmie pałeczkę w związku i będzie dominować, a dwójce pozostanie już tylko podporządkować się. Warto jednak zauważyć, że dwójka jest wrażliwa na punkcie swojej wolności, a więc może dochodzić do tarć na tym tle. Oby wkrótce nie okazało się, że jedynka nie będzie miała już kim rządzić.
 
Numerologiczna 2 i 2
 
Dwójka z dwójką będą rozumieć się jak nikt inny. A łączy ich wiele: przyjaźń, współpraca, intuicja, wzajemna chęć niesienia pomocy - wszystkie te czynniki sprawiają, że istnieje olbrzymia szansa na głęboki i pełen miłości związek. Obie strony powinny jednak zwrócić uwagę na to, aby nie ulegać zbytnim zmianom nastrojów, bo druga połówka natychmiast to wyczuje, a takie zachowania są zaraźliwe. Dla dwójki istotne jest zachowanie własnej przestrzeni, pewnego obszaru wolności, dlatego wyznaczenie oddzielnego terytorium jest tak ważne w tym związku. Oboje przywiązujecie dużą wagę do wyglądu wnętrza, przedmiotów, dodatków, miejsc, jesteście sentymentalni, toteż wasz dom pełen będzie pamiątek
 
Numerologiczna 2 i 3
 
Związek tych dwojga będzie wymagający. Dwójkę urzekł czar i bezpośredniość trójki, natomiast trójka przejrzała się w dwójce jak w lustrze i zapewne spodobało się to, jak widzi ją partner. Wraz z upływem czasu tych dwoje może poróżnić sposób widzenia świata. Dwójka uzna, że trójka nie jest już tak atrakcyjna i czarująca jak wydawała się być na początku. Jeśli jednak połączy Was głębokie uczucie, a związek będzie mieć solidne podstawy, to nawet różnice w postrzeganiu rzeczywistości nie będą w stanie Was rozdzielić.
 
Numerologiczna 2 i 4
 
Dwójka znana jest z tego, że jest bardzo wrażliwa, czuła, uczuciowa i delikatna, ma intuicję i talent artystyczny. Natomiast często nie ma jasno wyznaczonych celów i metodologicznego podejścia do rozwiązywania problemów. Jednak te cechy ma czwórka, dlatego wspólnie jesteście w stanie stworzyć silny związek, który będzie się wzajemnie uzupełniał.

Numerologiczna 2 i 5
 
Zarówno dwójka jak i piątka słyną ze swojej zmiennej natury, lecz w obu przypadkach przejawia się to w inny sposób. Piątka, jako bardzo energetyczna liczba, dokonuje częstych zmian w swoim życiu, natomiast zmienność dwójki przejawia się najczęściej w wewnętrznych wątpliwościach i niezdecydowaniu, niekiedy w niepewności siebie oraz swoich decyzji. To co odróżnia dwójkę od piątki to sposób komunikacji. Dwójka ceni sobie porozumienie bez słów, natomiast piątka uwielbia komunikację i wymianę zdań. Warto zauważyć, że dwójka jest świetnym słuchaczem, zatem tych dwoje, pomimo różnic, ma szansę stworzyć wspaniały związek.
 
Numerologiczna 2 i 6
 
To bardzo dobrze dobrana para pod względem tych samych motywacji intelektualnych i materialnych. Szóstaka to łagodna i harmonijna osoba, która będzie chciała spełniać funkcję opiekuna wobec dwójki, a dwójce nie pozostanie nic innego, jak poddać się tej roli. Dwójka i szóstka mogą stworzyć piękny , komfortowy dla obojga związek, lecz istnieje niebezpieczeństwo, że stworzą duszny układ, który w dużej mierze będzie opierał się na obowiązku i poczuciu winy. W którą stronę będzie zmierzał wasz związek - to zależy od Was.
 
Numerologiczna 2 i 7
 
Zarówno dwójka, jak i siódemka to chłodne i powściągliwe osoby, jednak u każdej z nich przejawia się to w inny sposób. Dwójka jest niepewna, stąd u niej ta powściągliwość, natomiast chłód, który charakteryzuje siódemkę wynika z dystansu wobec świata. Siódemka i dwójka znajdą wspólne tematy w dziedzinie muzyki, literatury, filmu, a także badania tajemnic przyrody. Siódemka ma skłonności do bycia samą, izolacji, co może nieco niepokoić dwójkę. Ale po zaakceptowaniu tych odmienności są w stanie stworzyć trwały i wspaniały związek.
 
Numerologiczna 2 i 8
 
Dwójka oraz ósemka wspaniale zrealizują się wspólnie w sprawach materialnych, dzięki współpracy zrealizują wyznaczone cele. Dwójka wniesie w ten związek takt, dyplomację intuicję, natomiast ósemka - pracowitość, rozwagę, przemyślane plany oraz skuteczność. Obie strony mogą wiele zyskać i nauczyć się w tym związku. Dwójka nabierze pewności siebie, wzmocni swoją pozycję, a także zacznie korzystać ze swojej intuicji. Natomiast ósemka będzie mieć przy sobie kochającą i oddaną osobę oraz wspaniałego wspólnika w interesach i nowych przedsięwzięciach.
 
Numerologiczna 2 i 9
Łączą Was wspólne ideały, zainteresowania, a także chęć utworzenia wspólnoty. Nie odnajdujecie się do końca w sferze materii, ale nie przeszkadza Wam to. Dziewiątka, poszukująca nowych doświadczeń będzie współgrała z delikatną dwójką. Oboje możecie mieć problem ze zbudowaniem poczucia bezpieczeństwa.

Liczba duszy 2 (Dążenia Duszy, Wibracja Życia Wewnętrznego)

 
Cechą charakterystyczną osób o Liczbie duszy 2 jest to, że są one delikatne, wrażliwe, szlachetne, serdeczne, miłe, wyrozumiałe, troskliwe i uczuciowe. Najważniejsze jest dla nich uszczęśliwianie innych ludzi, nawet jeśli miałoby się to odbywać ich kosztem. Są w stanie zrezygnować z własnych pasji, zainteresowań czy marzeń. Wciąż myślą o tym jak sprawić radość bliźnim, czy to w sposób materialny, jak prezenty, czy niematerialny, jak okazanie troski i zainteresowania cudzymi problemami.

Ważne dla nich jest osiągnięcie wewnętrznej równowagi i doskonałości, co następuje przez rozwój duchowy, a ma to być wypracowane przez unikanie chaosu. Dlatego też wibracja ta nie sprzyja wspinaczce po szczeblach kariery i odnoszeniu sukcesów zawodowych, w każdym razie jest to bardziej utrudnione w porównaniu do innych wibracji Liczby duszy.

Należy tu podkreślić negatywne aspekty tej wibracji jak nieśmiałość, mała przebojowość, brak wiary we własne zdolności i możliwości oraz niepewność. Taka osoba musi być nieustannie dopingowana, zachęcana do wysiłku i przekonywana, że jest w stanie coś osiągnąć, zdobyć lub dojść do czegoś.

Zaletą osoby o Liczbie duszy 2 jest niewątpliwie ich nieprzeciętna wrażliwość i spokój, które sprawiają, że trudno jest wybić jest z rytmu i zawsze potrafią zachować zimną krew, nawet wobec gorących sporów czy nawet awantur. Należy przy tym być ostrożnym i uważać co się mówi takiej osobie, bo jej wrażliwość sprawia, że nawet jedno niewłaściwe słowo może sprawić im ogromną przykrość.
*
Głęboko w twoim sercu jest szczerość, łaskawość i troska o innych. Doceniasz spokojne życie. Spokój i harmonia mają dla ciebie duże znaczenie i wpływają na twoje działania we wszystkim, co robisz -  w biznesie, nauce i miłości. Pragniesz spokojnie i harmonijnie osiągać swoje cele, jeśli to możliwe, ale będziesz walczył, jeśli zajdzie taka potrzeba, chociaż twoja tendencja jest raczej w kierunku perswazyjności niż agresywności. 
Twoje prawie nieświadome pragnienie harmonii może czasami sprawiać negatywne wrażenie, kiedy starasz się tylko współpracować z innymi, lub aby uniknąć konfliktów i nieporozumień za wszelką cenę. Robisz rzeczy w imię "pokoju", kiedy nie powinieneś tego robić, a twoja łagodność i skłonność do działania w sposób nieoporny często utrudnia ci stawienie oporu osobie bardziej świadomej lub dominującej. Jesteś kooperatywny w swoich myślach i działaniach, uwielbiasz dzielić się z innymi i pomagać potrzebującym. Zależysz również od innych, nawet jeśli trudno ci to przyznać; często boisz się zaufać swojemu własnemu osądowi. W związku z tym często cierpisz okresy wątpliwości i niepewności, a czasami jesteś zmuszony podporządkować się, kiedy powinieneś dzielić się z innymi w równym stopniu. 
Masz naturalny strach przed obrazą, ale powinieneś spróbować przezwyciężyć tę tendencję do wewnętrznej samoświadomości. To sprawi, że staniesz się nieszczęśliwy i sprawi, że stracisz możliwość wykorzystania swoich talentów i spełnienia pragnień i marzeń swojego serca. Twoja delikatna, słodka wewnętrzna natura jest twoim urokiem i czarem; cicha pewność, bezosobowa postawa, ogólna życzliwość, są Twoimi największymi atutami; a jeśli spróbujesz podkreślić te cechy, sprawią, że staniesz się popularny i te cechy pomogą ci osiągnąć to, czego nie możesz otrzymać w życiu. 
Współczucie i uczucia dla innych sprawiają, że jesteś atrakcyjny i pociągający dla płci przeciwnej, ale może to skutkować wieloma rozczarowaniami i problemami, dopóki nie nauczysz się samostanowienia i nie staniesz w obronie własnych praw. Istnieje pewna duchowa jakość w twoim sercu, której możesz być nieświadomy. W tej jakości duchowej ma swoje źródła wrażliwość, miłość do piękna i kultury, jak również dar analizy i zdolność do zrozumienia najdrobniejszych rzeczy w życiu. Powoduje to, że unikasz wszystkiego, co jest surowe i niemiłe, ale kiedy nauczysz się używać tej duchowej siły, stanie się ona dynamiczną siłą, magicznym kluczem, pozwalającym ci kontrolować i kierować swoimi sprawami o wiele skuteczniej niż jakakolwiek wiedza materialna może ci dać. 
Czasami możesz być niezdecydowany i mieć trudności w podejmowaniu decyzji. Kiedy znajdziesz się w tym stanie, "wyskocz z niego" i miej więcej zaufania do samego siebie. Zapomnij o swoich lękach i obawach oraz o tym, co inni mogą pomyśleć lub powiedzieć. Podążaj za interesującymi cię rzeczami. Doceniaj swoją umiejętność współpracy i bycia szczerym. Przenieś swoją wrażliwość na pole artystyczne i codzienne życie. Wtedy będziesz w stanie pokonać przeszkody i problemy codziennego życia i uzyskać więcej impulsów do działania. Twoja zdolność "mieszania" powinna pomóc Ci w świecie biznesu, zwiększyć Twoje umiejętności zawodowe i pomóc ci w realizacji twojego Przeznaczenia. Łagodność nie musi oznaczać nieszczerości. Bądź wierny swoim wyższym celom. Podziel się swoim sukcesem z innymi, a życie stanie się dla Ciebie bardziej wartościowe. Osoby z numerem 2 w Liczbie duszy są pomocne i towarzyskie.

Liczba Ekspresji zewnętrznej 2


Osoby o Ekspresji zewnętrznej 2 są łagodne, dobre, serdeczne i spokojne. Czasami może się zdarzyć, że coś wyprowadzi je z równowagi, ale zdarza się to rzadko, mogą wówczas być poirytowane lub zdenerwowane, jednak najczęściej są to osoby taktowne, urokliwe i mające zwykle dobre intencje. Niekiedy może się wydawać, że są naiwne, gdyż mogą godzić się a wiele rzeczy i są skore do pomocy i uczynne bez wzajemnych oczekiwań. Są bardzo lubiane przez otoczenie i szybko potrafią zjednywać sobie ludzi. Warto jednak pamiętać, że pod pozorem spokoju, wewnątrz ukrywa się osoba nieśmiała i wrażliwa. Ponieważ jest to wibracja delikatna i niepewna siebie, byłoby idealnie, gdyby została wzmocniona silniejszymi cyframi w portrecie numerologicznym, które dodałyby energii i motoru do działania.

Osoba o Ekspresji zewnętrznej 2 powinna być zawsze schludna i czysta, i co jest ważne - zazwyczaj tak jest. Dwójka może być bardzo wybredna, jeśli chodzi o to, aby wszystko było dokładne tak jak tego chce. Dwójka ma przyjemną osobowością z delikatnym sposobem bycia. Możne przejawiać zamiłowanie do noszenia wyszukanych ubrań, ale rzucające się w oczy i efektowne ubrania powinny być odłożone na bok, a powinna nosić swobodne i zadbane ubrania. Osobowość numer dwa powinny przestudiować style i dostosować je do własnej osobowości, aby nie były zbyt proste lub bezbarwne.

Cele życia 2


Najważniejszy dla osoby o Celach życia 2 jest wewnętrzny spokój i równowaga, zatem z pewnością nie są to cele materialne. Chcą służyć pomocom innym ludziom, są skromne, nieśmiałe i prostolinijne. Są w stanie wiele dać z siebie i poświęcić się, aby innym było dobrze, dla siebie nie chcą żadnych zaszczytów, nie lubią też za bardzo zwracać na siebie uwagi. Najważniejsze są dla nich sprawy i dobre samopoczucie bliskich i dalszych im osób. Są one przekonane, że jest to cel ich życia, zatem takie zachowanie nie jest przejawem uległości, słabego charakteru, czy tchórzostwa. Mają talent do zjednywania sobie ludzi, a także wrażliwość, dlatego są świetnymi mediatorami, nawet w sprawach beznadziejnych, potrafią przy tym pocieszyć ludzi w potrzebie, pozbawionych wszelkich nadziei. Osoby te nie lubią sporów i zawsze dążą do ich rozwiązania, czują także że ich przeznaczeniem jest niesienie miłości i pokoju. Wiedzą, że takie cechy charakteru jak dyplomacja, wrażliwość, takt, tolerancja dla odmienności, łagodność, subtelność, wyrozumiałość, gotowość do poświęcania się, służą nie tylko im samym, ale również innym osobom. Dla nich samych najważniejszy jest spokój, poczucie bycia kochanym i poczucie polegania na najbliższych w trudnych sytuacjach.

Dyplomacja to dziedzina, w którym dwójka się spełni. Ma talent do nawiązywania kontaktów z innymi i łączenia zwaśnionych stron dla wspólnego dobra w sferze publicznej i na gruncie koleżeńskim. Sztuka, muzyka, muzea, biblioteki dają przyjemność i możliwości. Dwójka jest skłonna zwrócić się w stronę religii, pracy duchowej i nauczania. Piękna pokora, zrodzona ze świadomości "tego czegoś" zwanego Bogiem, przyciąga innych ludzi.
 

cyfra 2, droga życia 2, liczba 2, numerologia 2, numerologiczna dwójka, symbolika 2, numerologiczna 2, znaczenie liczby 2

Sławne numerologiczne Dwójki 

Mozart, Meg Ryan, Diana Ross, Madonna, Jennifer Lopez, Barack Obama
numerologia
Liczba Drogi Życia ma charakter ogólny, jest tym, czym w astrologii Znak Zodiaku. Aby dowiedzieć się więcej, należy wykonać Portret Numerologiczny, który tworzy się na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska. Taki portret jest swoistą Mapą Życia, dzięki której rozumiemy wydarzenia z naszego życia, sens naszych związków, a także to dokąd zmierzamy, a przede wszystkim - po co.
GABINET TERAPII NATURALNYCH RADOŚĆ ŻYCIA JOLANTA ZOFIA GOLIS
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego