Artykul-97 - Gabinet Terapii Naturalnych Zosia Golis

TERAPIE NATURALNE ZOSIA GOLIS
Kontakt   504 382 518

Przejdź do treści

Menu główne:

Numerologia 5 | Droga życia 5 | Liczba 5 | Cyfra 5 | Symbolika i Znaczenie liczby 5 | Numerologiczna piątka | Numerologia partnerska

cyfra 5, droga życia 5, liczba 5, numerologia 5, numerologiczna piątka, symbolika 5, znaczenie liczby 5, numerologiczna 5

DROGA ŻYCIA 5

Numerologiczna 5 - WĘDROWIEC


Numerologiczna piątka symbolizuje siły życia, nieustające zmiany, wolność, zdobywanie doświadczenia, zmysłowość, aktywność, dynamizm, ruch, miłość i seks. Jest to przede wszystkim droga, która zmusza do zmian, niezależnie od tego czy się one podobają czy nie, zmusza do ruchu - a wszystko to ma prowadzić do poznania samego siebie. Dlatego piątka może często się przeprowadzać, poznawać ciekawe osoby, często podróżować, a także mieć interesujące przygody. Oto numerologia 5.

 


Spis treści:

1. Numerologiczna 5 - opis ogólny

2. Numerologiczna 5 a kariera i praca

3. Numerologiczna 5 w miłości

4. Numerologiczna 5: Kobieta, Mężczyzna, Dziecko

5. Numerologiczna 5 w związku z innymi cyframi

6. Liczba duszy 5

7. Liczba Ekspresji zewnętrznej 5

8. Liczba Celów życia 5

9. Znane i sławne numerologiczne 5

 
Numerologiczne 5 będą musiały się zmierzyć w swoim życiu ze zrozumieniem granic wolności, bo właśnie ta wolność jest dla nich tak ważna. Powinny nauczyć się szanować jej granice, wiedzieć gdzie zaczyna się i gdzie kończy. Piątki powinny nauczyć się szanować przestrzeń drugiej osoby i nie ranić jej. Konsekwencją dostrzeżenia tej granicy będzie pohamowanie się przed ranieniem uczuć najbliższych osób, uszanowanie innych poglądów, jak również nienaruszalność ich terytorium. Nie lubią, kiedy ktoś wydaje im rozkazy, mówiąc co mają robić.

 


Numerologiczne 5 są zazwyczaj dynamicznymi, ekspresyjnymi i zmiennymi osobami, cechują się bardzo wysoką inteligencją, kreatywnością i twórczością. Piątki żyją w teraźniejszości, dlatego niechętnie cofają się do przeszłych wydarzeń. To dusze towarzystwa, zazwyczaj bardzo pożądane w grupie ze względu na swój przyjacielski i wesoły charakter oraz energiczne usposobienie. Piątki są przy tym obdarzone wielkim urokiem osobistym, dlatego mogą podobać się płci przeciwnej. Świetnie dają sobie radę w dyplomacji oraz komunikacji. Piątki są głodne życia i mają w sobie wiele energii, uwielbiają towarzystwo przyjaciół i dobrą zabawę. Piątki są rozmowne, inteligentne, błyskotliwe w dialogu, a do tego bardzo dowcipne. Potrafią zjednywać sobie ludzi z przeróżnych środowisk, także tych, którzy są wysoko usytuowani. Pociąga je wszystko co nieznane, nowoczesne i nieodkryte. Wibracja ta gwarantuje ciekawe, pełne niespodziewanych wydarzeń życie. Intensywne życie wiąże się jednak z pewnymi napięciami, które mogą spowodować, że piątka będzie niecierpliwa, niekiedy niepewna siebie i impulsywna.

 Osoby posiadające piątkę w swoim portrecie do szczęścia potrzebują zmian, gdyż stagnacja i monotonia nudzi je, w rezultacie czego tracą chęci oraz wrodzony wigor, smutnieją, stają się apatyczne oraz płaczliwe. Typowe piątki uwielbiają zmiany, ciągną do tłumów, do miejsc, gdzie coś się dzieje, jest głośno i wesoło. Często występuje wśród piątek natura buntownicza, natomiast ich życie musi być kolorowe, intensywne i pełne przygód, gdyż w innym przypadku, czują się odrzucone.

 

Osoba o wibracji pięć powinna nauczyć się kontrolować swoją energię, a przede wszystkim odpowiednio ją ukierunkować. Jeśli nabędą taką umiejętność, to nie będzie wówczas dla nich rzeczy niemożliwych do zrobienia. Jeżeli natomiast energia pozostanie nieukierunkowana, a do tego znajdzie swoje ujście w emocjach, to piątka może być wybuchową, a nawet nieobliczalną osobą. Bardziej emocjonalne piątki bywają impulsywne i nieprzewidywalne, zmienne w nastrojach, a także nerwowe. Piątka może też zamknąć się w sobie i stać się pełną kompleksów, nieśmiałą osobą, która boi się zmian. Te dwa oblicza piątki mają ją zmienić - powinna ona przestać poszukiwać na zewnątrz, a rozpocząć wewnętrzną wędrówkę.

 

Numerologiczne 5 poszukują zazwyczaj akceptacji na zewnątrz, muszą być kochane i podziwiane. Nie powinny one budować swojego poczucia wartości w oparciu o zdanie innych. Numerologiczne piątki muszą skierować się ku swojemu wnętrzu, duchowości, a odrzucić pragnienia zmysłowe. Bo prawdziwe poznanie i prawda to nie inteligencja, a mądrość, natomiast wiedza wewnętrzna góruje nad błyskotliwą erudycją. Często zdarza się, że piątki ocierają się o ekstremalne sytuacje tylko po to, aby przekonać się gdzie leży prawda. Sztuką jest wyciągnąć z nich właściwe wnioski.

 

Dzięki swojej niespożytej energii i aktywnemu życiu masz szansę, aby poznać i zrozumieć zachowanie innych ludzi, liczba pięć otwiera umysł na poznanie. Numerologiczne piątki świetnie odnajdują się w sferze zmysłowej, są uwodzicielskie, magnetyczne i pełne erotyzmu. Podążają wprost do celu. Zazwyczaj są wiernymi partnerami, jeśli druga połówka podziela jej zainteresowania. Piątka szczerze pokocha tego, kto zapewni jej mnóstwo atrakcji w każdej postaci.

 

Numerologiczna 5 w wersji negatywnej mogą się stać zazdrosne, kontrolujące innych, pragnące władzy w związku i egoistyczne. Będą chętnie podejmować się ryzykownych zachowań, także seksualnych. Może być też wprost przeciwnie - będą istniały w tej sferze zahamowania. Powinny uważać także na używki, gdyż grożą im wszelkiego rodzaju uzależnienia.

 

 

Numerologia 5 - kariera zawodowa

Numerologiczna 5 zazwyczaj świetnie sobie radzą w sferze zawodowej, zwłaszcza jeśli określą co chcą osiągnąć, a praca stanie się ich pasją, wówczas będą dążyć do celu. Jeśli nie wiedzą czego chcą od życia, to ich wielką wadą może być słomiany zapał i zaczynanie wielu rzeczy, a następnie niekończenie ich, dlatego powinny popracować nad wytrwałością. Aby realizować się w pracy powinny mieć ustabilizowane życie rodzinne i mieć oparcie w bliskiej osobie.

 

Energiczność piątki powoduje, że sprawdzą się w zawodach, które wymagają kontaktu z otoczeniem np. przedstawiciel handlowy, prawnik, polityk, handlowiec, sprzedawca, pracownik agencji reklamowej. Ze względu na swoją żywiołowość numerologiczna piątka będzie świetnym sportowcem, który ma szansę na spore osiągnięcia w wybranej przez siebie dyscyplinie. Piątki słyną ze skłonności do ryzyka, dlatego powinny uważać podczas gier losowych, a także inwestycji i gry na giełdzie.

 

Piątki mogą spełnić się również w zawodzie dziennikarza, pisarza, lekarza czy w bardziej artystycznych zawodach.

 

Numerologia 5 - miłość, numerologia partnerska


Numerologicznym 5 rzadko doskwiera samotność. Lubią otaczać się ludźmi, choć nie zawsze bywają odważne w kwestii poznawania nowych osób. Zazwyczaj nawiązują trwałe relacje. Cechuje je magnetyzm i wyrazista osobowość, dzięki czemu przyciągają płeć przeciwną. Powinny jednak popracować nad swoimi kompleksami, które mogą ujawnić się w relacji z partnerem.

 

Piątki rzadko są romantykami. Ich marzeniem jest stworzyć szczęśliwą i kochającą się rodzinę. W związku są czułe i troskliwe. Niektóre piątki ze względu na swoją nieśmiałość mogą skrywać swoje prawdziwe uczucia.

 

Zazwyczaj poszukują namiętnej i szalonej miłości. Piątka powinna ustalić czego oczekuje od partnera, w przeciwnym razie grozi jej krytykanctwo, narzucanie własnego zdania, a nawet agresywne zachowania.

Numerologiczna 5 - Kobieta

Ta kobieta jest bardzo atrakcyjna, twórcza, urzekająca i urocza. Ma słabość do pochlebstw, bywa też egoistyczna, podatna na flirt. Jest bardzo wrażliwa i chętnie przygląda się otoczeniu.

Musi być podziwiana, szanowana, akceptowana. Potrafi być obojętna zanim przejawi swoją czułość i miłość. Związana jest z ludźmi, którzy mają pewne doświadczenie życiowe i wysoką inteligencję.

Podejmuje decyzję i idzie własną drogą. Nie należy ranić jej uczuć lub próbować kontrolować jej nawyki. Ta kobieta pragnie wieczorem brylować w towarzystwie, spotykać się z ludźmi. Wnosi jasne spojrzenie na życie, świeży wiatr wolności. Jej partner nigdy nie będzie wiedział, co tak naprawdę myśli i co zrobi w następnej chwili. Troszczy się o tych, których kocha.

Numerologiczna 5 - Mężczyzna

Pewny siebie, uroczy, niezależny, nie lubi prosić i wycofywać się ze swoich obietnic. Jego seksualność obejmuje wszystkie pięć zmysłów, zwłaszcza zmysł dotyku. Cieszy się chwilą.

Preferuje spokój i ciszę, a nie kłótnie. W miłości chce widzieć namacalne efekty swoich wysiłków. Lubi być liderem w związku, kiedy jest karmiony miłością i szacunkiem. Brak samokrytyki, lenistwo - to jego negatywne strony. Potrzebuje towarzyskiej kobiety, z którą relacje są otwarte, z którą można rozmawiać na prawie wszystkie tematy. U kobiet przyciąga go spojrzenie i inteligencja, a także świat duchowy.

W związkach nie ma większych problemów, jeśli kobieta podziela jego pasję do podróży i przygody. Przyjemność i swoboda działania to główny cel jego życia. Zainteresuje się kobietą, która pokaże mu swoją miłość, poda mu pyszne jedzenie i zatroszczy się o niego. On zaspokoi wówczas każdą jej potrzebę.

Numerologiczna 5 - Dziecko

Jeśli twoje dziecko to numerologiczna 5, to nie musisz iść na siłownię. Masz teraz domowego trenera. Nawet w kołysce twoje dziecko przyzwyczaja się do otoczenia i zastanawia się, w jaki sposób może uciec z tego "więzienia". Tylko rodzice numerologicznej 5 mogli wymyślić wtyczki ochronne do gniazdek elektrycznych i zamki w szafkach. Takie są środki ostrożności, których nie można cofnąć, bo nie należy lekceważyć zdolności fizycznych dziecka 5. Nie zapominaj również, że liczba 5 to pięć zmysłów. Co twoje dziecko zobaczy, będzie chciało potem spróbować, dotknąć, powąchać, usłyszeć i zbadać dokładniej.

Matka numerologicznej 5 zawsze będzie musiała być uzbrojona w plastry. To dziecko nie jest spokojne, ale z drugiej strony jest też bardzo zabawne i potrafi okazać uczucia. Jeśli dziecko numerologiczna 5 znajdzie się w centrum uwagi, ciężko będzie mu potem zejść na drugi plan, kiedy pojawi się młodszy brat lub siostra. Z pewnością bliskie jest tu zdanie: "Kiedy moje dziecko dobrze sobie radzi, jest aniołem, a kiedy jest źle, to po prostu diabeł wcielony". Numerologiczna 5 szybko się nudzi, a żeby się nie nudzić, potrzebują dużo różnych zabawek. 
 

Numerologia 5 związek


Numerologiczna 5 i 1
Energetyczna piątka, która kolekcjonuje doświadczenia, będzie chciała dzielić się nimi z jedynką. Piątka w wirze zdarzeń i ciągłego ruchu czuje się jak ryba w wodzie, jedynka nie będzie miała nic przeciwko, ale pod warunkiem, że piątka wciąż będzie wykazywała zainteresowanie sprawami jedynki. Jedynka i piątka mogą stworzyć bardzo inspirujący i energetyczny związek, a ze względu na typy osobowości możecie być zawsze w centrum zainteresowania, zdobyć popularność i wspólnie podróżować. Obie strony powinny zaakceptować wolność i odrębność partnera.
 
Numerologiczna 5 i 2
Zarówno dwójka jak i piątka słyną ze swojej zmiennej natury, lecz w obu przypadkach przejawia się to w inny sposób. Piątka, jako bardzo energetyczna liczba, dokonuje częstych zmian w swoim życiu, natomiast zmienność dwójki przejawia się najczęściej w wewnętrznych wątpliwościach i niezdecydowaniu, niekiedy w niepewności siebie oraz swoich decyzji. To co odróżnia dwójkę od piątki to sposób komunikacji. Dwójka ceni sobie porozumienie bez słów, natomiast piątka uwielbia komunikację i wymianę zdań. Warto zauważyć, że dwójka jest świetnym słuchaczem, zatem tych dwoje, pomimo różnic, ma szansę stworzyć wspaniały związek.
 
Numerologiczna 5 i 3
Bardzo twórczy i stymulujący związek dla obu stron. Trójkę i piątkę połączy wiele dziedzin życia: podróże, zdobywanie nowych umiejętności, działalność artystyczna, nowe doświadczenia i znajomości. Warto, aby trójka pamiętała, że dla piątki bardzo ważna jest kwestia wolności, zatem musi pozostawić jej terytorium, po którym piątka będzie się swobodnie i samotnie poruszała. Natomiast piątka będzie wymuszać na trójce większą koncentrację oraz poważne podejście do planów.
 
Numerologiczna 5 i 4
Czwórka i piątka to jak ogień i woda, Wasz związek opiera się na odmienności waszych osobowości. Czasami jest to atrakcyjne i pociągające, a niekiedy irytujące. Brak konsekwencji i nieustanne poszukiwanie wrażeń może denerwować czwórkę, ale jeśli pokonacie te trudności, to będziecie przeciwieństwami, które się przyciągają, świetnie się uzupełnicie, ale niewątpliwie jest to wymagający związek.
 
Numerologiczna 5 i 5
Związek dwóch piątek to wybuchowa mieszanka, aż iskry lecą! Obie liczby są bardzo energetyczne, domagające się swojej przestrzeni i wolności. Związek piątki z inną piątką może być inspirujący i trwały, jeśli będziecie potrafili rozmawiać ze sobą bez zbędnych emocji, a każde z Was zrealizuje się na zewnątrz.
 
Numerologiczna 5 i 6
Łagodna i harmonijna szóstka i energiczna piątka to a pierwszy rzut oka przeciwieństwa. Związek ten ma szanse spełnić wasze oczekiwania, jeśli szóstka będzie potrafiła dać odrobinę wolności piątce, a piątka będzie starała się zrozumieć szóstkę. Jesteście w stanie stworzyć sobie nawzajem warunki do rozwoju intelektualnego, pracy twórczej i zdobywania doświadczeń, którymi będziecie dzielić się z innymi.
  
Numerologiczna 5 i 7
Piątka jest liczbą, która poszukuje, ale nowych doświadczeń szuka na zewnątrz, natomiast siódemka to także poszukiwacz, lecz doświadczeń szuka wewnątrz siebie. Piątka powinna nauczyć się milczeć, a siódemka zacząć jej słuchać. Obie te liczby potrzebują wolności - siódemka odczuwa potrzebę izolacji, a piątka wolności - i na tym polu będą się doskonale rozumieć. Niekiedy może się zdarzyć, że piątka będzie chcieć wolności, ale tylko dla samej siebie. Jeśli pokonacie te trudności, to macie szansę stworzyć twórczy, poważny i wspaniały związek.
 
Numerologiczna 5 i 8
Możecie stworzyć związek oparty na zaufaniu i niezależności tylko pod jednym warunkiem - że spotkacie się jako osoby już dojrzałe, które wiedzą czego chcą, posiadające sprecyzowany plan i wiedzę a temat samych siebie. W innym przypadku zmarnujecie tylko czas i energię. Piątka z pewnością doceni siłę ósemki, lecz może mieć tendencję do "uwieszania się" na swoim partnerze. Natomiast lubiąca rządzić ósemka, kiedy odkryje, że jest zbyt uzależniona od piątki - może mieć dość. Ponadto ósemka może chcieć dominować w związku, przez co piątka utracić może wolność, którą tak ceni.
 
Numerologiczna 5 i 9 

Związek piątki i dziewiątki to dynamiczny, żywy i bardzo inspirujący układ. W przypadku tej pary nie należy spodziewać się sukcesów na polu materialnym. Piątka może być dla dziewiątki inspiracją intelektualną, gdyż dziewiątka obdarzona jest niemała wyobraźnią i ma mnóstwo pomysłów. Wszystko to sprawia, że w poszukiwaniu nowych wrażeń będziecie często podróżować. Istnieje także odmienny scenariusz. Może też zdarzyć się tak, że będziecie się nawzajem irytować. Piątka wyda się dziewiątce zbyt przyziemna, a dziewiątka piątce zbyt egzaltowana.
 

Liczba duszy 5 (Dążenia Duszy, Wibracja Życia Wewnętrznego)

 
Wibracja 5 jest jedną z najbardziej energetycznych wibracji w całej skali numerologicznej. Są to osoby dynamiczne, charyzmatyczne, pełne energii i pomysłów, ale też wewnętrznych obaw i rozdrażnienia. Osoby o Liczbie duszy 5 nie lubią się nudzić, nie lubią szablonowego postępowania i życiowej monotonii. Są one oryginalne, pomysłowe, a nadmiar energii musi zwykle znaleźć swoje ujście. Kiedy muszą postępować według utartych schematów, stają się wówczas impulsywne i szybko się denerwują, Potrzebują zmiany. W ich postępowaniu brakuje konsekwencji, uporu, zawziętości i zacięcia, dlatego oczekują szybkich efektów swojej pracy. Wibracja 5 jest przeciwieństwem wibracji 4, którą charakteryzowała konsekwencja, pracowitość i sumienność.

Ich celem jest zachowanie balansu życiowego, a swoją żywotność i dynamizm powinny przekształcić w coś twórczego. Wibracja 5 charakteryzuje się dużym temperamentem i ogniem, który sprawia, że całość działa bardzo sprawnie, jednak warto tu dodać, że uzupełnieniem tej 5-ki w portrecie numerologicznym powinny być wibracje, które zrównoważą tę energiczną 5-kę w Liczbie duszy. W innym wypadku poczuje ona niemoc, która przekształci się w rewoltę i bunt.
*
Interesuje cię to, co się dzieje na świecie i pragniesz, aby w jakiś sposób być jego częścią. Jesteś entuzjastycznie nastawiony, cieszysz się życiem i szukasz okazji, aby wyrazić siebie poprzez działalność publiczną. Nieoczekiwane i ekscytujące sytuacje i wydarzenia są dla Ciebie bardziej stymulujące niż zwykłe czynności związane z codziennym życiem. Jesteś niezależny w myśleniu i działaniu, zdecydowanie domagasz się prawa do wolności osobistej; nie pozwalasz, aby ludzie lub warunki przeszkadzały w twoim życiu lub ograniczały twoją samoekspresję na dłuższy okres czasu. Jesteś miłosierny i troszczysz się o innych, ale jednocześnie nalegasz na prawo do podążania za własnymi ideałami i do życia we własnym rytmie. Rutyna może łatwo stać się dla ciebie nudna, bez względu na wykonywaną pracę czy działalność.

Nie czujesz się najlepiej, gdy jesteś zmuszony do pracy lub przebywania w miejscu, które zawsze jest takie samo. Twoja uwaga może błądzić, jeśli nie ma czegoś nowego, innego lub po prostu trochę bardziej ekscytującego, aby nadać życiu różnorodności i przyprawy. Twoje pozostałe liczby przeznaczenia lub powołania mogą nie pozwolić ci na pełną wolność, której pragniesz, ale będziesz w stanie lepiej wyrazić samego siebie, jeśli będziesz mógł od czasu do czasu modyfikować rzeczy, aby je ożywiać. Brak wolności i różnorodności może prowadzić do poczucia nudy, niezadowolenia, niepokoju i niedosytu, powodując, że działasz pośpiesznie i impulsywnie oraz robisz rzeczy, które mogą prowadzić do smutku lub żalu zarówno dla innych, jak i dla ciebie. Jeśli nauczysz się rozpoznawać ten niepokój i przekształcisz go w wartościowe działanie i pomysłowość zamiast niecierpliwości, rozwiniesz niesamowitą siłę do osiągania rzeczy, wpływania na ludzi i odwiedzania niedostępnych miejsc w świecie społecznym, finansowym i postępowym.

Jesteś też ambitny, ale powinieneś unikać zbyt wielu przeszkód, rozpraszając tym samym swoje siły i finanse oraz podejmując działania, których nie możesz skutecznie zrealizować. Zbyt wiele zmian i różnorodności może skutkować brakiem właściwego ukierunkowania i koncentracji na wykonywane zadania, tak że nic nie da się osiągnąć. Zwróć uwagę na tę tendencję. Bądź żywy i aktywny, ale w bardzo konkretny i użyteczny sposób. Twoje przeznaczenie pomoże ci zdecydować jak.

W twojej naturze jest dużo wolności i włóczęgostwa i możesz stać się pewną wolną lancą w swojej religii, polityce lub życiu społecznym, oczywiście w miarę starzenia się i samodzielnego decydowania o swoim sposobie życia. Nawet w miłości lubisz być interesujący i lubisz zaskakiwać. Podróże są dobre dla Ciebie. Kiedy czujesz się niespokojny i drażliwy lub zirytowany, kup sobie coś nowego, wybierz się na wycieczkę lub dokonaj konstruktywnych zmian, które usprawnią Twoją pracę i środowisko. Nie niszcz rzeczy i nie krytykuj innych, bo to twój własny niepokój i niecierpliwość może być winny.

Odmawiaj przyjmowania od innych więcej, niż jest to konieczne lub nie mógłbyś tego zwrócić. Żądaj wolności, ale zdawaj sobie sprawę, że swoboda nie oznacza łamania standardów życia czy bycia niekonwencjonalnym. Oznacza to po prostu pełniejsze, bogatsze życie i pomaganie innym w tym samym. Ceń swoją zaradność, spraw, by ci popłacała i wykorzystaj ją, by przynieść radość tym, których kochasz. Śledź to, co dzieje się na świecie, musisz być na bieżąco.
 

Ekspresja zewnętrzna 5


Osoby o Ekspresji zewnętrznej 5 są dynamiczne, energiczne, lubiące ruch i niestety niecierpliwe. Lubią działać, nie znoszą za to stagnacji. Otoczenie je lubi głównie za atmosferę jaką wytwarzają, pełną ekscytacji i żywą. Jeśli już znajdziesz się w pobliżu osoby o Ekspresji 5, zauważysz że nie są one nudne, czy spokojne. Osoby, z którymi ciężko będzie się im dogadać to te, które lubią monotonię, ustabilizowane i spokojne życie (np. wibracja 4).

Ekspresja 5 przynosi odwagę, impulsywność (która czasem przemienia się w wybuchowość), magnetyzm - wszystko to sprawia, że mogą one być pociągające dla płci przeciwnej. Innym zaskakującym faktem jest to, że mogą one być też... nieśmiałe i to do tego stopnia, że będą miały problem z okazaniem swoich uczuć i zainteresowania swojemu wybrankowi lub wybrance.

Są to osoby, które cenią i miłują swoją wolność, zatem ciężko jest je przekonać do małżeństwa czy nawet zatrzymać na dłużej. Jeśli 5-ka będzie żyła w ciągłym strachu, napięciu, wówczas przemienią się w kogoś, kto nie potrafi poradzić sobie ze swoimi emocjami, niecierpliwością, a także wybuchami złości. Będzie to bardzo uciążliwe dla otoczenia, jednak w przypadku 5-ki nie będzie to trwać długo. Wybuchy złości są nagłe i krótkie.
 
Osoba o Ekspresji zewnętrznej 5 jest zawsze na czasie, jest wszechstronna, ale może też być skrajna, odważna, a niekiedy lubi być w świetle reflektorów. Osoba o tej ekspresji musi uświadomić sobie czym jest wartość, skromność, styl i dopasowane do okazji.
 

Cele życia 5


Cyfra 5 charakteryzuje się dynamizmem, zmiennością, chaosem, niepokojem oraz niecierpliwością, i są to cechy które wyróżniają ją wśród innych wibracji. Osoba o Celach życia 5 nie ma prostych zadań, ponieważ jej celem jest nauczenie się spokoju, opanowania i utemperowanie swojego wybuchowego i energicznego charakteru.

Osoba o Celach życia 5 żyje w nieustannym napięciu, które czasami doprowadza do wybuchów złości i gniewu. Poskromienie tak trudnych cech charakteru jest ciężkie, ale możliwe do osiągnięcia, wymaga jednak pracy nad sobą. Osoba o Celach życia 5 ponad wszystko kocha wolność, to jest to, co daje jej szczęście. Uwielbia ona życie pełnie niespodzianek, niespodziewanych wydarzeń i przygód, bo właśnie to ją pobudza i dodaje chęci do życia.
 
Do pełni szczęścia potrzebuje jeszcze pracy, która przyniesie jej spełnienie. Jednak praca ta nie powinna być monotonna, a zapewnić jej odpowiednią dawkę ruchu i energii, dzięki czemu poczuje się spełniona. Nudna, pozbawiona ekscytacji praca sprawi, że będzie się czuć nieszczęśliwa, a także wpłynie negatywnie na jej kondycje psychiczną i fizyczną, a w skrajnych przypadkach doprowadzi ją do depresji czy choroby. Wibracja 5 w Celach życia zmusza swojego posiadacza do nieustannej konfrontacji, nie tylko z otoczeniem, ale przede wszystkim z samym sobą, zmierzenia się ze swoimi ograniczeniami, lękami oraz strachem. Osoba ta może być stawiana w życiu w trudnych okolicznościach i sytuacjach, z których będzie musiała wyjść. Ale takiego typu sytuacje sytuacje są również ogromną szansą na zmianę samego siebie oraz rozwój, który może doprowadzić do wewnętrznej przemiany, a także doskonałości. Dzięki temu staną się prawdziwie wolni.

Wibracja 5 z pewnością nie jest nudna, daje możliwość podróżowania, różnorodność doświadczeń, a także dużą swobodę działania i myślenia. Wszelkie postępowania i działania na rzecz rozwoju i poprawy życia obywatelskiego są tu możliwe. Zbyt wiele szans może też prowadzić do niepewności i rozproszonych sił.
 

cyfra 5, droga życia 5, liczba 5, numerologia 5, numerologiczna piątka, symbolika 5, znaczenie liczby 5, numerologiczna 5

Sławne numerologiczne Piątki

Juliusz Cezar, Benjamin Franklin, Karol Darwin, Fryderyk Chopin, Izaak Newton, Adolf Hitler, Louis Armstrong, Steven Spielberg, Monica Bellucci, Colin Farrell, Andre Agassi, Liv Tyler, Tina Turner, John Bon Jovi, George Michael, Angelina Jolie

Liczba Drogi Życia ma charakter ogólny, jest tym, czym w astrologii Znak Zodiaku. Aby dowiedzieć się więcej, należy wykonać Portret Numerologiczny, który tworzy się na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska. Taki portret jest swoistą Mapą Życia, dzięki której rozumiemy wydarzenia z naszego życia, sens naszych związków, a także to dokąd zmierzamy, a przede wszystkim - po co. 

 

5 - miłość, uczucia, związki - numerologia partnerska


Rzadko zdarza się, że piątki cierpią na samotność. Piątki zazwyczaj są energetyczne i poszukują nowych doznań i znajomości, dlatego lubią otaczać się ludźmi. Potrafią nawiązywać trwałe relacje międzyludzkie, co oczywiście ma wpływ na jakość i długość trwania ich późniejszych związków.

 

Piątki przyciągają do siebie wymarzonych partnerów, w czym pomaga im ich osobowość i urok. Roztaczają wokół siebie czar, co powoduje, że ludzie wprost do nich lgną. Często jest tak, że piątka w głębi duszy boi się każdego poważnego uczucia oraz zaangażowania, toteż kiedy szczęście jest już blisko - ona po prostu ucieka.

 Minusem piątki jest to, że popada w przeróżne kompleksy, z którymi nie potrafi sobie poradzić. Rzadko bywa romantykiem, a ponadto lubi skrywać swoje uczucia. W wyrażaniu swoich uczuć przeszkadzać jej może nieśmiałość i kompleksy.

 

Piątka ma moc przyciągania płci przeciwnej, choć nie zawsze zdaje sobie z tego sprawę. Może niekiedy uwodzić, nawet o tym nie wiedząc.


numerologia

Liczba Drogi Życia ma charakter ogólny, jest tym, czym w astrologii Znak Zodiaku. Aby dowiedzieć się więcej, należy wykonać Portret Numerologiczny, który tworzy się na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska. Taki portret jest swoistą Mapą Życia, dzięki której rozumiemy wydarzenia z naszego życia, sens naszych związków, a także to dokąd zmierzamy, a przede wszystkim - po co.


 

 

Związek numerologicznej 5 z innymi liczbami - numerologia partnerska


Jak wyglądają związki energetycznej piątki z innymi liczbami?

 

ZWIĄZEK „PIĄTKA" Z „JEDYNKĄ"

Energetyczna piątka, która kolekcjonuje doświadczenia, będzie chciała dzielić się nimi z jedynką. Piątka w wirze zdarzeń i ciągłego ruchu czuje się jak ryba w wodzie, jedynka nie będzie miała nic przeciwko, ale pod warunkiem, że piątka wciąż będzie wykazywała zainteresowanie sprawami jedynki. Jedynka i piątka mogą stworzyć bardzo inspirujący i energetyczny związek, a ze względu na typy osobowości możecie być zawsze w centrum zainteresowania, zdobyć popularność i wspólnie podróżować. Obie strony powinny zaakceptować wolność i odrębność partnera.

 ZWIĄZEK „PIĄTKA" Z „DWÓJKĄ"

Zarówno dwójka jak i piątka słyną ze swojej zmiennej natury, lecz w obu przypadkach przejawia się to w inny sposób. Piątka, jako bardzo energetyczna liczba, dokonuje częstych zmian w swoim życiu, natomiast zmienność dwójki przejawia się najczęściej w wewnętrznych wątpliwościach i niezdecydowaniu, niekiedy w niepewności siebie oraz swoich decyzji. To co odróżnia dwójkę od piątki to sposób komunikacji. Dwójka ceni sobie porozumienie bez słów, natomiast piątka uwielbia komunikację i wymianę zdań. Warto zauważyć, że dwójka jest świetnym słuchaczem, zatem tych dwoje, pomimo różnic, ma szansę stworzyć wspaniały związek.

 ZWIĄZEK „PIĄTKA" Z „TRÓJKĄ"

Bardzo twórczy i stymulujący związek dla obu stron. Trójkę i piątkę połączy wiele dziedzin życia: podróże, zdobywanie nowych umiejętności, działalność artystyczna, nowe doświadczenia i znajomości. Warto, aby trójka pamiętała, że dla piątki bardzo ważna jest kwestia wolności, zatem musi pozostawić jej terytorium, po którym piątka będzie się swobodnie i samotnie poruszała. Natomiast piątka będzie wymuszać na trójce większą koncentrację oraz poważne podejście do planów.

 ZWIĄZEK „PIĄTKA" Z „CZWÓRKĄ"

Czwórka i piątka to jak ogień i woda, Wasz związek opiera się na odmienności waszych osobowości. Czasami jest to atrakcyjne i pociągające, a niekiedy irytujące. Brak konsekwencji i nieustanne poszukiwanie wrażeń może denerwować czwórkę, ale jeśli pokonacie te trudności, to będziecie przeciwieństwami, które się przyciągają, świetnie się uzupełnicie, ale niewątpliwie jest to wymagający związek.

 

 

ZWIĄZEK „PIĄTKA" Z „PIĄTKĄ"

Związek dwóch piątek to wybuchowa mieszanka, aż iskry lecą! Obie liczby są bardzo energetyczne, domagające się swojej przestrzeni i wolności. Związek piątki z inną piątką może być inspirujący i trwały, jeśli będziecie potrafili rozmawiać ze sobą bez zbędnych emocji, a każde z Was zrealizuje się na zewnątrz.

 

 

ZWIĄZEK „PIĄTKA" Z „SZÓSTKĄ"

Łagodna i harmonijna szóstka i energiczna piątka to a pierwszy rzut oka przeciwieństwa. Związek ten ma szanse spełnić wasze oczekiwania, jeśli szóstka będzie potrafiła dać odrobinę wolności piątce, a piątka będzie starała się zrozumieć szóstkę. Jesteście w stanie stworzyć sobie nawzajem warunki do rozwoju intelektualnego, pracy twórczej i zdobywania doświadczeń, którymi będziecie dzielić się z innymi.

 

 

ZWIĄZEK „PIĄTKA" Z „SIÓDEMKĄ"

Piątka jest liczbą, która poszukuje, ale nowych doświadczeń szuka na zewnątrz, natomiast siódemka to także poszukiwacz, lecz doświadczeń szuka wewnątrz siebie. Piątka powinna nauczyć się milczeć, a siódemka zacząć jej słuchać. Obie te liczby potrzebują wolności - siódemka odczuwa potrzebę izolacji, a piątka wolności - i na tym polu będą się doskonale rozumieć. Niekiedy może się zdarzyć, że piątka będzie chcieć wolności, ale tylko dla samej siebie. Jeśli pokonacie te trudności, to macie szansę stworzyć twórczy, poważny i wspaniały związek.

 

 

ZWIĄZEK „PIĄTKA" Z „ÓSEMKĄ"

Możecie stworzyć związek oparty na zaufaniu i niezależności tylko pod jednym warunkiem - że spotkacie się jako osoby już dojrzałe, które wiedzą czego chcą, posiadające sprecyzowany plan i wiedzę a temat samych siebie. W innym przypadku zmarnujecie tylko czas i energię. Piątka z pewnością doceni siłę ósemki, lecz może mieć tendencję do "uwieszania się" na swoim partnerze. Natomiast lubiąca rządzić ósemka, kiedy odkryje, że jest zbyt uzależniona od piątki - może mieć dość. Ponadto ósemka może chcieć dominować w związku, przez co piątka utracić może wolność, którą tak ceni.

 

 

ZWIĄZEK „PIĄTKA" Z „DZIEWIĄTKĄ"

Związek piątki i dziewiątki to dynamiczny, żywy i bardzo inspirujący układ. W przypadku tej pary nie należy spodziewać się sukcesów na polu materialnym. Piątka może być dla dziewiątki inspiracją intelektualną, gdyż dziewiątka obdarzona jest  niemała wyobraźnią i ma mnóstwo pomysłów. Wszystko to sprawia, że w poszukiwaniu nowych wrażeń będziecie często podróżować. Istnieje także odmienny scenariusz. Może też zdarzyć się tak, że będziecie się nawzajem irytować. Piątka wyda się dziewiątce zbyt przyziemna, a dziewiątka piątce zbyt egzaltowana.
numerologia

Liczba Drogi Życia ma charakter ogólny, jest tym, czym w astrologii Znak Zodiaku. Aby dowiedzieć się więcej, należy wykonać Portret Numerologiczny, który tworzy się na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska. Taki portret jest swoistą Mapą Życia, dzięki której rozumiemy wydarzenia z naszego życia, sens naszych związków, a także to dokąd zmierzamy, a przede wszystkim - po co.

GABINET TERAPII NATURALNYCH RADOŚĆ ŻYCIA JOLANTA ZOFIA GOLIS
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego