Artykul-14 - Gabinet Terapii Naturalnych Zosia Golis

TERAPIE NATURALNE ZOSIA GOLIS
Kontakt   504 382 518

Przejdź do treści

Menu główne:

PRZESTAŃ SIĘ CHOWAĆ, BO NIE WYPADA 

"Naszym najgłębszym strachem nie jest to, że jesteśmy nieidealni. Naszym najgłębszym strachem jest to, że mamy moc ponad wszelkie granice. To nasze światło, nie nasza ciemność przeraża nas najbardziej. Pytamy siebie, jak to jest możliwe bym ja mógł być idealny, utalentowany, błyskotliwy, piękny? A dlaczego nie pytam się? Jesteś dzieckiem Boga. Gdy żyjesz używając tylko drobnej części siebie nie pomagasz światu, nie pomagasz sobie, nie pomagasz nikomu. Nie ma nic oświeconego w ukrywaniu swojego światła w trosce o to, że inni będą się czuli niekomfortowo w twojej obecności. Naszym przeznaczeniem jest świecić całą jego pełnią beztrosko tak jak dzieci świecą. Urodziliśmy się by manifestować światłość Boga, która jest w nas ukryta. Światło te nie jest obecne tylko w niektórych z nas, światło te kryje się w nas WSZYSTKICH. Jeśli więc pozwolimy naszemu własnemu światłu lśnić, pomożemy innym zrobić to samo bowiem pozbawienie się własnego strachu pomoże wyzwolić strach ukryty w innych."- Marianne Williamson

Gdy pierwszy raz usłyszałam te słowa, płakałam jak dziecko. Jakbym usłyszała dawno zapomnianą prawdę, w którą sama jeszcze nie do końca byłam gotowa uwierzyć. Wiedziałam, że to jest DOM, ale nie wiedziałam jak tam dotrzeć. Chciałam być światłem ale umysł mi powtarzał, że NIE WYPADA! Dziś na co dzień widzę jak chowamy własne światło do kieszeni w lęku przed utratą miłości i akceptacji innych. Tak często jeszcze boimy się opowiadać o swoim szczęściu, robić to co kochamy, dbać o siebie, łączyć się z innymi w radości a nie w cierpieniu. Wybieramy być problemem a nie CUDEM, bo przecież miłość do siebie samego to egoizm. Obudź się wreszcie, popatrz w lustro, popatrz głęboko! Widzisz dom??
TY JESTEŚ CUDEM DO ODKRYCIA A NIE PROBLEMEM DO NAPRAWIENIA.
Zrozum to wreszcie i przestań się chować, bo NIE WYPADA!!! Nie rób tego sobie i nie rób tego nam.
Pokaż się w całej okazałości, wygrzeb z zakamarków wstydu i zapomnienia swoje potencjały, swoje marzenia i podziel się z nami CUDEM swojego istnienia.
ZAŚWIEĆ WRESZCIE, NIE CHOWAJ SIĘ, BO NIE WYPADA
Ewelina Stępnicka


GABINET TERAPII NATURALNYCH RADOŚĆ ŻYCIA JOLANTA ZOFIA GOLIS
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego