Artykul-2 - Gabinet Terapii Naturalnych Zosia Golis

TERAPIE NATURALNE ZOSIA GOLIS
Kontakt   504 382 518

Przejdź do treści

Menu główne:
Jak ważne dla zdrowia jest oczyszczanie organizmu ,jelita grubego ,...

Zobacz szokujące zdjęcia

Jeśli masz dość odwagi, by zobaczyć co może znajdować się w Twoim organizmie:

To co widzisz daje do myślenia. Przetworzona żywność, którą codziennie spożywasz powoduje złe trawienie. Niestrawione resztki pokarmu odkładają się, gniją i tworzą toksyczne złogi. Bakterie zatruwają organy wewnętrzne narażając Cię na problemy zdrowotne.

"Mało kto wie, że u dorosłej osoby w jelicie grubym znajduje się od 8-15 kg kamieni kałowych, które człowiek nosi przez całe życie. Przeważnie po 40 roku życia jelito grube jest tak zapełnione kamieniami, że wypiera ze swoich miejsc inne organy, utrudniając pracę wątrobie, nerkom i płucom.

To jest właśnie istotna przyczyna większości chorób." - Michał Tombak

Na co dzień o tym nie myślisz, ale układ pokarmowy (zwłaszcza jelito) jest ‚systemem ściekowym’
Twojego organizmu. Jeśli chcesz zachować dobre zdrowie, to oczyszczaj regularnie swój wewnętrzny system.

Proces odkładania toksyn i złogów to cichy zabójca. Daje o sobie znać dopiero po pewnym czasie. Ale gdy się odezwie… zostawia spustoszenie i paragony po drogich lekach.

Po latach gromadzenia szkodliwych substancji Twoje wnętrze przypomina wysypisko śmieci.

"W rzeczywistości pasożyty zabiły więcej ludzi niż wszystkie wojny w naszej historii" - National Geographic

Cofnij te zaniedbania i naładuj swój organizm w 100% naturalnie.

Rozpocznij nowy etap, bez toksyn i złogów — z czystymi jak łza jelitami.


.

Oczyszczasz cały organizm w środku, a zmiany odczuwasz na zewnątrz. Po kuracji oczyszczającej wyglądasz zdrowiej i młodziej.

Organizm pracuje wydajniej i najważniejsze
— usuwasz przyczynę większości chorób.


Posprzątaj Swój Organizm Od Środka i Usuń Toksyny Wraz z Całą Chemią, Którą Przyjmujesz
z Dzisiejszym Pożywieniem i Powietrzem.

 

Zwykle nie zastanawiasz się nad tym, choć codziennie przyjmujesz ‚śmiertelną’ dawkę toksyn, wdychasz zanieczyszczone powietrze i jesz przetworzoną żywność.Ponad 90% ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy, jak ogromna ilość niewidocznych gołym okiem substancji, metali ciężkich i resztek przedostaje się do organizmu niemal 24 godziny na dobę. Tego nie widać, ale zapewniam Cię, że tak właśnie jest.

Jak najprościej się o tym przekonać bez użycia mikroskopu?

Najlepszym dowodem na potwierdzenie tego faktu jest obserwowanie organizmu po zjedzeniu buraków. Czy mocz po spożyciu buraków ma u Ciebie zabarwienie czerwone? Jeśli tak, możesz poczuć zaniepokojenie, bo to oznacza, że
Twoje jelita są nieszczelne.

Przyznaj, że jeśli przepuszczają nie tylko buraki, ale też toksyny i inne trujące substancje, to życie w tak groźnych warunkach ma niesamowicie negatywny wpływ na zdrowie, samopoczucie i Twój komfort. Szczególnie teraz, gdy tyle mówi się o niezdrowym stylu życia
i ‚szybkim’ jedzeniu.

Wiele osób w ogóle się tym nie przejmuje. Myślą, że są nieśmiertelni, że choroby dotykają - ale innych,
że jeszcze mają czas. 
Pomyśl o tym, co jesz i pijesz. Obfita kolacja, nieregularne posiłki, gazowane napoje, batoniki,
które chwilowo mają zabić głód.

Wszystko trafia do jelita. A tam — nie chcesz wiedzieć co tam się dzieje. Resztki jedzenia w temperaturze 40 stopni Celsjusza. Idealne warunki do procesu gnilnego. Wszystko fermentuje.

Wtedy pojawiają się gazy, wzdęcia, biegunka, zmęczenie. Łapiesz przeziębienie co drugi tydzień. Dokucza Ci nadwaga. Oddech staje się nieświeży.
A do tego odczuwasz silne bóle brzucha w najmniej spodziewanych momentach. Tracisz zapał i pojawiają się wahania nastroju. To początkowe objawy zatrucia organizmu.

Jeśli nie robisz z tym nic, pojawiają się nowotwory i dolegliwości,na których leczenie może być za późno:

 • zaparcia, wzdęcia, gazy
 • fatalne samopoczucie
 • brak energii, senność
 • problemy z nadwagą
 • schorzenia skóry
 • bóle głowy
 • sterczący brzuch, hemoroidy, biegunka

Tak, masz w sobie wielki śmietnik i zwykłą dietą oraz tabletkami nic nie zdziałasz.

To krótkotrwałe oszukiwanie organizmu i samego siebie.

Nie wiem czy wiesz, ale bieg czasu można naturalnie odwrócić. Cofnąć licznik lat zaniedbań i złego stylu życia.

Myjesz zęby, bierzesz prysznic, chcesz wyglądać atrakcyjnie każdego dnia.
Wiesz z dzieciństwa
o higienie zewnętrznej. Ale o higienie wewnętrznej wiesz
pewnie niewiele?

Nie widzisz co jest w środku, więc się tym nie przejmujesz. Nie ma w tym nic dziwnego. Dopiero jak pojawiają się pierwsze dolegliwości, to zdajesz sobie sprawę,

że musisz coś zmienić.

W obecnych czasach możesz gromadzić w sobie nawet do 15 kilogramów
 kamieni kałowych, które niszczą wątrobę, nerki czy płuca. To jest właśnie główna przyczyna większości chorób.

 

Jak Wyczyścić Organizm z Toksycznych Substancji

"Wszystko to co dostaje się do organizmu, musi w końcu zostać z niego usunięte, lecz do tego czasu może przez całe lata gnić i stanowić siedlisko chorób, a nawet stać się przyczyną śmierci." 

- Daniel Reid

 

Zadbane i oczyszczone jelita chronią Twój organizm 24 godziny na dobę. Zabezpieczają Cię przed dolegliwościami i chorobami.Pewnie słyszałeś o różnych metodach oczyszczania. 

Słyszałeś o nieprzyjemnej codziennej lewatywie? To jeden sposób.Drugi sposób dający efekty jest  okresowe picie błonnika naturalnego i trzeci sposób codzienne picie ziarenek Chia rano przed jedzeniem i popić 2 szklankami wody .Pij codziennie z wodą błonnik , który wymiecie wszystkie złogi i toksyny z Twoich jelit. Nawet te zalegające przez długie lata.Kolejnym cudownym sposobem na oczyszczenie jelita i organizmu z toksyn, grzybów, pasożytów jest Program Colovada Plus , który ja stosuje 2 razy w roku wiosną i jesienią .Jest to również bardzo prosty  nieinwazyjny w 100% naturalny sposób .7 dni przyjmujemy naturalne suplementy w tabletach 2 razy dziennie przed jedzeniem, które to mają za zadanie "zepchnąć" wszystkie pasożyty, grzyby, toksyny do jelita grubego (z jelita cienkiego ciężko cokolwiek wydobyć innymi specyfikami) i po tych 7 dniach następuje oczyszczanie główne 4 dni pijemy MIX, który to właśnie zbiera wszystko z jelita grubego (działa to na zasadzie jak kiedyś w dzieciństwie lepiliśmy bałwana i kulaliśmy kulkę ze śniegu i była coraz większa) tak właśnie ten MIX zabiera wszystkie brudy.Następuje duży ubytek wagi (kamienie kałowe mogą być nawet do 18 kg w jelicie) ,uwalnia się śluz z narządów za pierwszym razem jak robiłam Colovadę byłam mocno zaskoczona ile zeszło śluzu ale już za drugim,trzecim razem było znacznie mniej .Dla mnie osobiście jest to najbardziej czyszczącą, uwalniająca forma brudów z jelit i całego organizmu . Od 2009 roku jeżdzę na oczyszczanie organizmu do Sofra Mielna lub Sofra Karpacz Metodą dr.Ewy Dąbrowskiej , to oczyszczanie można robić również samemu w domu ale w grupie jest znacznie lżej pod kontrolą lekarza, pielęgniarek, biorąc różne zabiegi np:gimnastyki, pływanie, saunę i różne inne to pomaga w dużym stopniu uwolnić toksyny i lżej przechodzić kryzysy ozdrowieńcze, które naturalnie są : bóle głowy, gorączki, senność, złość....wszystko co w nas zalega również emocjonalnie w takim poście się uwalnia. Dla mnie  to najlepszy znany od lat sposób oczyszczania organizmu . Ale oczyszczanie jelita grubego i oczyszczanie wątroby to dla mnie odrębna rzecz, choć jak byłam 1 raz  w Mielnie robiłam 3 razy hydrocolon , czyli płukanie jelita grubego i póżniej raz robiłam kontrolnie jak już nie jadłam mięsa. Pielęgniarka jak mi robiła ten zabieg to ja spytałam zdziwiona jak dziecko: to moje? aż trudno było uwierzyć, że tak koszmarnie to wygląda.
A to już jak byłam wegetarianką kontrolnie jak to wygląda ewidentnie widać masy kałowe rzadsze ,choć po jedzeniu buraków na obad więc masy troche czerwonawego koloru.

 

.

Z każdym oczyszczaniem zyskasz więcej energii, poprawi się Twoja przemiana materii, a przy dłuższym dbaniu jelito będzie funkcjonowało jak u noworodka.

 


Przez okres 2-3 tygodni wsypujesz błonnik rano przed jedzeniem do szklanki z wodą, wypijasz i od tego momentu w Twoim organizmie zachodzą zmiany:
 • Pozbywasz się toksyn i złogów
 • Wchodzisz do toalety na moment i regularnie
 • Znikają gazy
 • Zawsze masz świeży oddech
 • Poprawia się Twoje samopoczucie i znika zmęczenie
 • Koniec ze wzdęciami i zgagą
 • Skóra nabiera blasku i znikają niedoskonałości

A teraz najlepsze: to w 100% naturalne . Co to dla Ciebie oznacza? Tabletki i antybiotyki zatruwają Twój organizm. Dają Ci tylko chwilowe złudzenie poprawy, a naprawdę wyniszczają Cię od środka.

Błonnik  nie powoduje skutków ubocznych. Pochodzi prosto od Matki Natury i jest wolny od ‚chemicznych dodatków’.To szczególnie widać, gdy otworzysz paczkę i zobaczysz go na żywo. Ujrzysz naturę w całej okazałości. Zdrowe, czyste i świeże ziarenka. Pomyśl, jak dużą przewagę ma natura nad ‚chemicznymi’ tabletkami.To ważne, bo na rynku pojawiają się składniki o wątpliwej skuteczności. Zazwyczaj są to nasiona
z defektami, nieoczyszczone, z niskim indeksem pęcznienia. Uwaga! Spożywając takie składniki narażasz się na skutki uboczne (w nieprzebadanych tanich nasionach mogą znajdować się m.in. larwy owadów).

Czego Mogę Się Spodziewać Po Oczyszczaniu Organizmu Błonnikiem ?

Błonnik wpływa na pracę całego organizmu. Usprawnia go kawałek po kawałku, codziennie o kilka %. Oczyszcza go z brudu, toksyn i pasożytów.

Podczas kuracji oczyszczającej odczuwasz wiele wspaniałych korzyści. Oto one:

Co to jest indeks pęcznienia i dlaczego
jest taki ważny?

Indeks pęcznienia wysoko gatunkowej babki płesznik na rok 2017 wynosi 13-15, a dla innych babek mieści się zazwyczaj w przedziale 10-12.Indeks pęcznienia najprościej mówiąc wskazuje, ile razy babka po zjedzeniu zwiększa swoją objętość w żołądku.Czym większy indeks tym skuteczniej nasiona oczyszczają jelita i wspomagają ich pracę.Indeks pęcznienia wysoko gatunkowo łuski babki jajowatej wynosi min. 80.


Podczas kuracji oczyszczającej odczuwasz wiele wspaniałych korzyści. Oto one:

Prawdziwe doładowanie

Odstaw kawę i inne wspomagacze

Zmęczenie, senność i osłabienie od pewnego czasu Cię nie opuszczają? Obwiniaj toksyny i bakterie zatruwające Twój organizm.

Wypijasz poranną porcję błonnika i zyskujesz energię do samego wieczora.*
Składniki Błonnika  zawierają wysokie właściwości energetyczne.

Legenda głosi, że Aztekowie stosowali już jedną łyżkę tych nasion dziennie, żeby maszerować 24 godziny bez przerwy.Jeśli jakakolwiek aktywność fizyczna do tej pory sprawiała Ci problem — to teraz staje się przyjemnością.Odstaw więc kawę i inne wspomagacze powodujące skutki uboczne.
Zyskaj prawdziwe doładowanie dzięki naturalnym składnikom!

Mapa Zdrowia nie gwarantuje takich samych efektów każdemu użytkownikowi.

Znakomita Przemiana Materii

Krótkie wizyty w toalecie

Błonnik oczyszcza organizm z toksyn, metali ciężkich i innych trujących substancji zatykających Twoje jelito.Wyrzuca wszystko co zatruwa Twój organizm po ciężkostrawnych posiłkach.

Ziarenka błonnika  pęcznieją w jelitach i delikatnie usuwają niebezpieczne dla zdrowia substancje.Dzięki temu odczuwasz znaczącą poprawę przemiany materii. Chodzisz do toalety regularnie i na krótko. Znikają wszelkie kłopoty trawienne .Błonnik  łagodzi okazjonalne gazy, wzdęcia i niestrawności. I najważniejsze: po regularnym oczyszczaniu masz czyste i zdrowe jelita.


 

 

 

 


GABINET TERAPII NATURALNYCH RADOŚĆ ŻYCIA JOLANTA ZOFIA GOLIS
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego