Artykul-4 - Gabinet Terapii Naturalnych Zosia Golis

TERAPIE NATURALNE ZOSIA GOLIS
Kontakt   504 382 518

Przejdź do treści

Menu główne:

Jak wygląda zabieg ,masaż Naturalnego Uzdrawiania Metodą dr.Mikao Usui

 


Zabieg ,masaż jest to bezinwazyjne i bezbolesne przekazanie Uniwersalnej Energii Życia osobie potrzebującej. Zabieg pełny trwa od 45 min -
1 godz. , natomiast czas zabiegu skróconego to 20-40min. Należy podkreślić, iż czas trwania zabiegu zawsze jest dostosowany do osoby potrzebującej - jej stanu emocjonalnego i fizycznego.
Osoba poddająca się zabiegowi leży i przez cały czas pozostaje w ubraniu. W trakcie zabiegu pacjent wycisza się i relaksuje. Cały zabieg polega na przekazaniu energii poprzez przykładanie dłoni terapeuty do różnych miejsc na ciele pacjenta.
Częstotliwość zabiegów Reiki uzależniona jest od stanu zdrowia i ogólnej kondycji osoby potrzebującej.  W zależności od potrzeb może to być kilka lub kilkanaście spotkań. Natomiast w przypadkach bardziej wymagających , zalecana jest terapia nawet kilkumiesięczna. Wszystkie te zabiegi i ich dopasowana częstotliwość , ma na celu przywrócenie równowagi energetycznej w ciele pacjenta.
Ważne aby osoba poddająca się zabiegom Reiki nie rezygnowała z klasycznego leczenia pod nadzorem lekarza.  Energia Reiki pomaga, przyspiesza proces leczenia i regeneracji się organizmu.
Rzetelnie wykonany zabieg tzn. zgodnie z tradycyjnym przekazem , przyniesie Tobie nie tylko ulgę w cierpieniu, zmniejszy poziom bólu, ustąpienie dolegliwości chorobowych, ale przede wszystkim  odzyskasz wewnętrzną harmonię, ład, spokój, odczujesz wzrost wewnętrznej mocy i radość istnienia. Energia Reiki sprawia, że nagle w naszym życiu zaczynają się przemiany, które prowadzą do korzystnego rozwiązania wielu problemów, z którymi się borykaliśmy. Pojawiają się pomocni i życzliwi nam ludzie. Mamy więcej energii i chęci aby chwycić nasze życie za bary i żyć tak, aby nasze marzenia się realizowały…
Zabieg ,masaż jest w pełni bezpieczną metodą energoterapii i nie posiada przeciwwskazań do poddania się zabiegowi. Najgorszą konsekwencją, jaka może wystąpić po terapii Reiki – to brak poprawy… Jest na tyle łagodną energią, że można z nią pracować z każdym człowiekiem na wielu płaszczyznach ( dolegliwości fizyczne czy też natury mentalnej). Jest bezpieczna dla kobiet w ciąży, małych dzieci, czy osób znajdujących się w chwilowej lub długotrwałej utracie świadomości.
Podkreślić należy, że w tej metodzie jest możliwy nie tylko zabieg osobisty, gdzie terapeuta bezpośrednio spotyka się z pacjentem , ale i zabieg na odległość. Zabieg na odległość jest świetną alternatywą dla osób, które mają daleko do terapeuty, lub nie mogą w danym dniu spotkać się osobiście. Taki zabieg wygląda dokładnie tak samo, z tą różnicą, że osobą poddająca się terapii jest fizycznie w innym miejscu niż terapeuta. O umówionej godzinie pacjent kładzie się z zamkniętymi oczami – ułatwia to odprężenie, relaksuje się .. ( może załączyć sobie cicho relaksującą muzykę, zapalić świece.. ) i przez określony czas poddaje się zabiegowi Energii Reiki na odległość – o tym jak przygotować się do zabiegu na odległość opiszę w kolejnej publikacji J
Zabiegi ,masaże  pomagają :
 • w likwidowaniu skutków nerwic i długotrwałego stresu
 • w przywracaniu równowagi emocjonalnej (depresje etc.)
 • w przywróceniu wiary we własne możliwości
 • w redukowaniu wszelkich lęków
 • w usuwaniu objawów psychofizycznego wycieńczenia organizmu
 • w usuwaniu zaburzeń snu
 • w regeneracji uszkodzonych tkanek i przyspieszeniu procesów gojenia po urazach i zabiegach chirurgicznych
 • zredukować stres przed- i po-operacyjny
 • pomaga w redukcji bólu
 • w przywracaniu sprawności systemu immunologicznego i odbudowie naturalnej odporności organizmu
 • w regeneracji gruczołów dokrewnych i regulacji pracy układu hormonalnego
 • w usuwaniu zaburzeń i regulacji cyklu menstruacyjnego
 • w walce z alergiami i długotrwałymi infekcjami organizmu
 • we wzmacnianiu i usprawnianiu pracy organów wewnętrznych
 • poprawić percepcje/postrzeganie u osób z demencją i Alzheimerem

                                                                Jak przygotować się do zabiegu ,masażu                                                                                                                               Przekaz na odległość:
 •   O umówionej godzinie danego dnia , kładziesz się  z zamkniętymi oczami  w miejscu, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał ... i relaksujesz się - nie krzyżujesz rąk ani nóg aby nie zamykać się na energię, którą Ci wysyłam
 • -możesz zapalić sobie świeczkę ( pomaga oczyścić otoczenie z negatywnych wibracji ) i włączyć cichutko muzykę ...
 • zaobserwowałam, że bardzo dobrze relaksuje się i przyjmuje energię   przy muzyce 
GABINET TERAPII NATURALNYCH RADOŚĆ ŻYCIA JOLANTA ZOFIA GOLIS
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego