Artykul-49 - Gabinet Terapii Naturalnych Zosia Golis

TERAPIE NATURALNE ZOSIA GOLIS
Kontakt   504 382 518

Przejdź do treści

Menu główne:


Czy to związek karmiczny? Miłość karmiczna a numerologia partnerska

Najczęściej zadawanym pytaniem jest to, czy dany związek jest karmiczny. W końcu musi być jakaś przyczyna, skoro "tak bardzo się kochamy, a nie możemy być razem", albo kiedy "nie mogę o nim zapomnieć". Ludzie najczęściej uważają, że jeżeli w związku istnieją problemy, relacja jest trudna czy niespełniona to na pewno związek jest karmiczny. Tak naprawdę to nikt nie jest w stanie do końca zgłębić tego tematu, można jedynie polegać na własnych domysłach. Mogę Was zapewne zaskoczyć, ale niemal każdy związek jest karmiczny...

Prawo karmy

Jeśli wierzysz w reinkarnację (czyli, że po śmierci nasza dusza ponownie przychodzi na Ziemię), to z pewnością spotkałeś się z pojęciem prawa karmy. Skoro już kiedyś żyliśmy, to znaczy, że w poprzednich żywotach napotykaliśmy na przeróżne problemy, z którymi zapewne radziliśmy sobie raz lepiej, raz gorzej. Wszelkie nasze przeszłe działania, miłości, związki, zdrady, oszustwa nie zostają nam zapomniane. Jest wręcz odwrotnie - wszelkie nasze działania lub zaniechania przenosimy do przyszłego życia. Nie jest przypadkiem to, gdzie, ani w jakiej rodzinie przychodzimy na świat, jakich ludzi spotykamy. Wszystko to, ma am umożliwić zrealizowanie naszego planu, spłacenia długów, można powiedzieć - rozwój. To, że nie pamiętamy swojego poprzedniego żywota, nie oznacza wcale, że nie miał on miejsca.

związek karmiczny, miłość karmiczna, numerologia, numerologia partnerska


Skąd bierze się karma?

Związek karmiczny oznacza, że określoną osobę spotkaliśmy już w jednym (lub wielu) z poprzednich żyć. Weszliśmy wtedy w relację albo związek, wskutek czego nagromadziła się karma. Jak wiadomo karma dąży do wyrównania, zatem w tym życiu musimy spłacić swoje długi, lub ktoś musi nam je spłacić.


Obecnie, choć nie pamiętamy poprzednich wcieleń, regulujemy swoje rachunki, a karmę uważamy za wielką niesprawiedliwość. Często nie rozumiemy wszystkich przykrości i nieszczęść, które nam się przytrafiają, a zdarzają się nie bez powodu. Jeśli nie udaje się nam wyrównać rachunków w tym życiu, to ten dług przechodzi do następnego żywota.

Często uważa się, że z każdym człowiekiem, którego spotykamy, łączy nas związek karmiczny. Taką osobę spotkaliśmy już w poprzednim żywocie, a karma, która się nagromadziła może być duża lub niemająca zupełnego znaczenia i wpływu na nasze obecne życie.

Najbardziej skomplikowana i najpoważniejsze są relacje: rodzic i dziecko, a także mąż i żona. Niektórzy uważają, że nie jest przypadkiem to, w jakiej rodzinie się rodzimy, ani to, kto zostaje naszym mężem czy żoną. Istnieje tutaj wielkie prawdopodobieństwo, że spotkaliśmy się już w poprzednim życiu, być może w innej relacji (np. obecna córka mogła być kiedyś żoną lub matką).
Istnieje wiele takich przykładów. Na przykład: Mężczyzna zakochuje się w kobiecie, jednak ona nie dba o jego uczucia, wręcz bawi się i zwodzi go. Ostentacyjnie spotyka się z innym, a wkrótce wychodzi za niego za mąż. W obecnym życiu to ona darzy go uczuciem, a on ją ignoruje, bawi się jej uczuciami. Teraz to ona ma poczuć jak to jest kochać bez wzajemności. Wszystko to dzieje się po to, aby wyrównać karmę.

związek karmiczny, miłość karmiczna, numerologia, numerologia partnerska

Twój przypadek - miłość karmiczna i związek

Pewnego dnia spotykasz mężczyznę i czujesz, że już go gdzieś poznałaś, odczuwasz specyficzny rodzaj więzi, choć nie możesz tego w żaden racjonalny sposób uzasadnić. Być może kiedyś byłaś zakochana w jakimś mężczyźnie, ale on nie był Tobą zainteresowany, dlatego w tym wcieleniu jest na odwrót. On darzy Cię uczuciem, ale jest ignorowany. Może być też inna sytuacja. To jakiś mężczyzna dawniej kochał Ciebie, ale Ty go odrzuciłaś. Teraz Ty kochasz, ale twoje uczucie jest lekceważone.

Może kiedyś miałaś męża, którego zdradziłaś, dlatego w obecnym życiu ujawni się on jako twój aktualny mąż i teraz on Ciebie zdradza. Takie scenariusze można mnożyć. Wszystkie te relacje łączy jedno: znacie się z poprzednich żywotów i łączyło was wówczas ogromne, lecz często niespełnione oraz nieszczęśliwe uczucie.

Kiedy jednak już dochodzi do spotkania, to wystarczy jedno krótkie spojrzenie i wiesz, że coś was łączy. Czasami spotykamy jakąś osobę i w jej towarzystwie czujemy się... dziwnie. Niekiedy dopiero po czasie orientujemy się, co tak właściwie do danego człowieka czujemy. Jak się okazuje może to być cały wachlarz emocjiUczucie, które kiedyś powstało nie wyparowało, ale wciąż istnieje. Wiesz, że coś jest na rzeczy, on wywołuje w Tobie silne emocje, których nie potrafisz wyjaśnić. Aż wkrótce zakochujesz się bez pamięci. Może minąć bardzo wiele czasu, możesz nie widzieć swojej karmicznej miłości bardzo długo, ale doskonale będziesz pamiętać spojrzenie i dotyk. Zagadką tylko pozostaje w jakiej relacji kiedyś się znajdowaliście i co macie do "przerobienia" w tym życiu.

Może mieć również inna sytuacja. Widzisz kogoś, kto nagle wzbudza w Tobie złe i bardzo negatywne emocje, chociaż nawet się nie znacie i nic Ci nie zrobił, a tych negatywnych odczuć nie potrafisz uzasadnić. Możesz od razu czuć do konkretnej osoby antypatię, czyli nie lubić jej, czuć gniew, a nawet złość. Masz ochotę tę osobę zniszczyć lub walczyć z nią. I sam zapewne nie wiesz, dlaczego tak właściwie jest. Może kiedyś skrzywdziła Cię ta osoba?

Trudna miłość zmienia nas. Dzięki niej uczymy się cierpliwości (w przypadku, gdy a uczucie musimy czekać), empatii (zaczynamy odczuwać i rozumieć uczucia innych), a także tolerancji i akceptacji. Dzięki karmicznej miłości możemy zmieniać się, ulepszać, pracować nad sobą, po to właśnie wchodzimy w relacje karmiczne, ale nie zawsze jest to tak oczywiste i jednoznaczne...

Co zrobić z takim związkiem karmicznym? Mamy do odrobienia lekcję: przepracowanie przeróżnych uczuć i emocji. Konieczne będzie pozbycie się negatywnych emocji takich jak gniew, złość, agresja, chęć dominacji, a nauczenie się miłości, akceptacji oraz tolerancji.

Jak sprawdzić czy związek jest karmiczny? (Czy to miłość karmiczna?)

Każdy człowiek ma w swoim życiu kilka lub kilkanaście różnorodnych, mocnych związków karmicznych, tych dobrych, a także tych złych. Istnieje kilka metod, dzięki którym możesz sprawdzić, czy dany związek jest karmiczny, jednak żadna z nich nie zapewnia 100% skuteczności. Do wyboru masz: astrologię, hipnozę, karty tarota oraz numerologię.

Hipnoza. Jest jednym z najlepszych sposobów na sprawdzenie tego, czy znajdujemy się w związku karmicznym. Można samodzielnie zobaczyć i przeżyć przeszłe wcielenia. Emocje są tak intensywne, że nie ma tu miejsca na wątpliwości. Z czasem zaczynasz rozumieć, dlaczego w Twoim życiu mają miejsce te, a nie inne wydarzenia. Żal i rozgoryczenie szybko przechodzi, a pojawia się zrozumienie praw, które rządzą naszym życiem.

Astrologia. Astrolog bada położenie Saturna i jego aspekty. Dom oraz znak w jakich ulokował się Saturn.

Karty tarota. W tym przypadku najważniejsza jest osoba, która zna się na swoim fachu oraz jej wysoko rozwinięta intuicja. Aby być w stanie zinterpretować karty, konieczne jest ogromne doświadczenie oraz wiedza.

Numerologia. Po podaniu daty urodzenia numerolog wylicza Liczbę Drogi Życia, tworzy piramidę, na podstawie której jest w stanie stwierdzić gdzie występują zbieżne cyfry. Może także sprawdzić tzw. długi oraz lekcje karmiczne. Oczywiście nie jest to metoda idealna, ale może dawać jakiś obraz wzajemnych relacji.

związek karmiczny, miłość karmiczna, numerologia, numerologia partnerska


13, 14, 16, 19, 26

W numerologii mówi się, że określony związek posiada tzw. dług karmiczny, w którego spłatę należy włożyć sporo wysiłku. Wibracja, która pokazuje, że mamy karmę miłości i długi z poprzednich wcieleń, kiedy nie dbaliśmy o czyjeś uczucia, to liczba 7/16. Istnieją także inne rodzaje długów. Liczba 13 oznacza karmę pracy, 14 wolności, 19 oznacza karmę władzy, natomiast 26 relacji międzyludzkich.

13 oznacza, że w poprzednim wcieleniu nie byliśmy tytanami pracy, wręcz przeciwnie. Wiedliśmy raczej próżniacze życie. Nie podejmowaliśmy żadnych działań, które wymagałyby wysiłku i skorzystania z własnych talentów. Dlatego teraz konieczne jest zrównoważenie karmy, najczęściej przez nudną, ciężką, mozolną i zazwyczaj mało płatną pracę. Ten rodzaj karmy ma nas nauczyć dążenia do spełnienia swoich planów, a przede wszystkim konsekwencji. Warto zauważyć, że tego rodzaju karma nie dotyczy jedynie sfery zawodowej. Może także realizować się w jakiejś relacji lub w kontaktach między ludźmi. Aby uwolnić się od tego rodzaju karmy należy konsekwentnie wykonywać te zadania, które do nas należą. Należy być wytrwałym w dążeniu do celu.

14 to karma wolności. Oznacza, że kiedyś ignorowaliśmy cudze potrzeby i nadużywaliśmy wolności. Realizowaliśmy swoje pasje i marzenia, a związek był dla nas ograniczeniem, który traktowaliśmy jako przymus. Prawdopodobnie w ten sposób skrzywdziliśmy kogoś, dlatego dziś musimy wyrównać karmę. Konieczne jest określenie granicy, której nie należy przekraczać. Nauczyć się przestrzegania norm i nie ulegać pokusom. Osoba, która ma w portrecie tę liczbę może uważać związek lub małżeństwo za relację, która ogranicza.

Liczba 19 oznacza, że w poprzednim życiu lubiliśmy rządzić. Sprawiło nam radość to, że mamy nad kimś władzę, nie potrafiliśmy uznać czyjejś racji i wysłuchać. Myśleliśmy jedynie o swoich własnych korzyściach i lekceważyliśmy innych. W tym wcieleniu musimy zmierzyć się z tą drabiną społeczną i chęcią tyranii poprzez zaakceptowanie innych oraz dawanie innym i częste myślenie o innych.

Kolejnym długiem karmicznym jest liczba 26, który dotyczy relacji międzyludzkich. W tym życiu powinniśmy zmierzyć się ze swoim podejściem do ludzi i świata. Konieczna jest zmiana w pojmowaniu "ja" na "my". 

Czy warto sprawdzić czy dany związek jest karmiczny?

Na to pytanie każdy sam powinien sobie odpowiedzieć. Większość osób zastanawia się nad tym, czy jego związek jest karmiczny, a tylko nieliczni szukają odpowiedzi na takie pytanie. Ważne jest, że dzięki takiej wiedzy jesteśmy bardziej świadomi łączących nas relacji i tego, czego musimy się nauczyć. Bo karmiczna miłość pojawia się po to, aby nas zmienić wewnętrznie, a jedynie silne uczucie jest w stanie sprawić, że przejdziemy prawdziwą transformację, wręcz rewolucję.

GABINET TERAPII NATURALNYCH RADOŚĆ ŻYCIA JOLANTA ZOFIA GOLIS
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego