Artykul-50 - Gabinet Terapii Naturalnych Zosia Golis

TERAPIE NATURALNE ZOSIA GOLIS
Kontakt   504 382 518

Przejdź do treści

Menu główne:

Numerologia daty ślubu. Jak wybrać datę ślubu? | Numerologia partnerska


numerologia partnerska, numerologia daty ślubu
Każdy z nas marzy o szczęśliwym, pełnym miłości małżeństwie. Podobno szczęśliwe miesiące na zawarcie małżeństwa to takie, które w swojej nazwie mają literę "r". Z numerologicznego punktu widzenia najważniejsze jest to w jakim roku numerologicznym znajdujesz się Ty i Twój partner. Istnieją liczby, które nie są korzystne, a także takie, które doprowadzają do rozstania. Jeśli dopiero planujesz ślub, to znając numerologiczne znaczenie daty, masz szansę wybrać właśnie tę najlepszą. Zobacz numerologia daty ślubu.Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. Zwykle ten wyjątkowy dzień planujemy z dużym wyprzedzeniem, zatem mamy dużo czasu na dobranie idealnej daty. Najczęściej przy wyborze daty zawarcia związku małżeńskiego państwo młodzi kierują się rodzinnymi tradycjami, dostępnością sali weselnej, pogodą, porą roku lub zgodnością indywidualnych planów. Mało kto decyduje się na uroczystość ślubną jesienią, o zimie nawet nie wspominając. Często też jako potencjalny termin ślubu państwo młodzi biorą pod uwagę ważne daty np. urodziny, rocznice, itd.Oprócz powyższych czynników narzeczeni powinni zwrócić także uwagę na numerologię daty ślubu, która w istotny sposób wpływa na przyszłe małżeństwo. W końcu to jedna z najważniejszych dat w życiu, zatem warto zadbać o to, aby wszystko było idealne i dopięte na ostatni guzik.

Przy okazji numerologii daty ślubu warto wspomnieć o tym co działo się 7 lipca 2007 roku. Pary narzeczeńskie masowo zawierały tego dnia śluby, a spowodowane to było pojawieniem się w dacie trzech siódemek. Z numerologicznego punktu widzenia data ta była zupełnie bez znaczenia, gdyż nie w taki sposób oblicza się numerologiczną datę ślubu.Jak NIE oblicza się numerologicznej daty ślubu?

Często można spotkać następujący sposób obliczania korzystnej daty ślubu. Bierze się np. datę 12.09.2015 r. i oblicza 1+2+9+2+1+5=20=2 Niestety, ale ten sposób nie jest prawidłowy.

Numerologia daty ślubu - jak ją obliczyć?

Przede wszystkim należy obliczyć Rok Osobisty. Zrobić to można poprzez dodanie dnia i miesiąca urodzenia do bieżącego roku do pierwszego nowiu Księżyca we wrześniu, a po nowiu już rok, który rozpocznie się od nowego roku. (Umownie można przyjąć, że jest to koniec września, zatem od 1 października 2014 do dnia i miesiąca urodzenia dodaje się już rok 2015).

Przykład:
Osoba urodzona 12.06.1990 roku planuje ślub 12.09.2015 roku.
W tym przypadku dodajemy dzień i miesiąc urodzenia 12.06= 9 oraz rok bieżący (czyli 2015)
9+2+1+5=17=8
Powyższa osoba w dniu ślubu będzie znajdować się w 8 Roku Osobistym
Takie samo wyliczenie stosujemy u przyszłego małżonka.

Małżeństwa nie powinno się zawierać w 9 Roku Osobistym, gdyż jest to czas na robienie porządków, kończenie starych spraw. W tym czasie nie powinno zawierać się małżeństw, podpisywać umów o pracę, kupować mieszkania itp. Jest to okres rozwiązywania starych więzów, oczyszczania, a nie rozpoczynania nowych spraw, związków, przedsięwzięć. Związek małżeński, który zostaje zawarty w 9 Roku Osobistym skazany jest na porażkę.

Kolejnym niekorzystnym Rokiem jest Rok Osobisty 5, w którym do głosu dochodzi dużo emocji, jest rokiem bardzo energetycznym, czy "zakręconym". W tym przypadku można doświadczyć kwestii związanych z nauką korzystania z własnej wolności tak, by nie ranić przy tym innych, zwłaszcza swoich najbliższych. Zawarcie związku małżeńskiego w tym roku przynosi zazwyczaj doświadczenie romansów, rozwiązłości, kochliwości czy uzależnień.

Wybór 7 Roku Osobistego oznacza, że będziemy żyli obok siebie, a nie razem z sobą. 7 Rok jest to czas do przerabiania własnego wnętrza, otwarcia się na naukę oraz duchowość. 7 przynosi mądrość, intuicję, wiedzę, ciekawość świata, a z drugiej strony daje poczucie izolacji, wyobcowania, a dla związku - poczucie samotności. Zatem może być tak, że zamiast iść przez życie razem, będziecie żyć obok siebie.

W 4 Roku powinniśmy skoncentrować się przede wszystkim na pracy, można uznać, że do zawierania związku jest to neutralny rok, z pewnością przyniesie stabilność oraz długie bycie w związku, ale mało radości, szaleństwa. Można zatem uznać, że jeśli ktoś oczekuje pewności związku, to może zdecydować się na wybór tego roku.

Jakie są najkorzystniejsze lata osobiste?

Najkorzystniejszym rokiem na zawarcie związku małżeńskiego jest Rok Osobisty 6. Jest to rok, który ukierunkowany jest na miłość, odpowiedzialność, harmonię oraz opiekę nad dziećmi i partnerem. 

Kolejnym korzystnym rokiem jest Rok Osobisty 3, który odpowiada za komunikację, miłość, zrozumienie, związek będzie twórczy, przyniesie szczęści oraz pomyślność.

Zawieranie małżeństwa w Roku 8 także daje wiele szczęścia. Zwłaszcza w zakresie finansów, gdyż może nieść ze sobą podniesienie statusu społecznego i finansowego, uczciwość oraz wierność.

Podsumowując: najlepszy rok to 3 i 6, ale również 1, 2 i 8. Unikajmy zatem Roku Osobistego 5, 7 oraz 9. Powinniśmy tez unikać wibracji karmicznych (13, 14 i 16).

Miesiąc i Dzień Osobisty

Przy wyborze daty ślubu warto zwrócić uwagę na to, aby Dzień i Miesiąc Osobisty był korzystny. A jak je obliczyć? 

Aby obliczyć Miesiąc Osobisty wystarczy do Roku Osobistego dodać miesiąc ślubu. Zatem jeśli ślub planujemy w dniu 12.09.2015 r., który będzie 8 Rokiem Osobistym, to do 8 dodajemy miesiąc 9.
Czyli  8+9=17=8 
Miesiąc Osobisty - 8

Aby obliczyć Dzień Osobisty należy do Miesiąca Osobistego dodać dzień ślubu. Z powyższego przykładu wynika, że będzie to 12, zatem 8+1+2=11=2
Dzień Osobisty - 2

Dla osoby urodzonej 12.06.1990 roku, która planuje ślub 12.09.2015 roku.
Rok Osobisty - 8
Miesiąc Osobisty - 8
Dzień Osobisty - 2
numerologia
Z powyższego przykładu wynika, że są to korzystne wibracje.

GABINET TERAPII NATURALNYCH RADOŚĆ ŻYCIA JOLANTA ZOFIA GOLIS
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego