Artykul-51 - Gabinet Terapii Naturalnych Zosia Golis

TERAPIE NATURALNE ZOSIA GOLIS
Kontakt   504 382 518

Przejdź do treści

Menu główne:


9 rok numerologiczny (osobisty). Dlaczego nie warto wiązać się, ani brać ślubu w 9 Roku Osobistym? | Numerologia partnerska


numerologia partnerska, 9 rok osobisty, 9 rok numerologiczny
Każdy, kto interesuje się numerologią z pewnością słyszał o tym, że nie należy wiązać się, ani podejmować żadnych ważnych, życiowych decyzji w 9 Roku Osobistym. Co może przynieść te 12 miesięcy, które kończą cykl? Co warto zrobić, a czego unikać? Czy w 9 Roku Osobistym rzeczywiście możemy spodziewać się wyłącznie dramatycznych sytuacji? Jak do tego ma się numerologia partnerska? Przeczytaj i dowiedz się więcej na temat 9 Roku Numerologicznego.Numerologia daty ślubu - jak ją obliczyć?

Przede wszystkim należy obliczyć Rok Osobisty. Zrobić to można poprzez dodanie dnia i miesiąca urodzenia do bieżącego roku do pierwszego nowiu Księżyca we wrześniu, a po nowiu już rok, który rozpocznie się od nowego roku. (Umownie można przyjąć, że jest to koniec września, zatem od 1 października 2014 do dnia i miesiąca urodzenia dodaje się już rok 2015).

Przykład:
Osoba urodzona 14.05.1990 roku planuje ślub 12.09.2015 roku.
W tym przypadku dodajemy dzień i miesiąc urodzenia 14.05= 1 oraz rok bieżący (czyli 2015)
1+2+1+5=18=9
Powyższa osoba w dniu ślubu będzie znajdować się w 9 Roku Osobistym.
Takie samo wyliczenie stosujemy u przyszłego małżonka.numerologia partnerska, 9 rok osobisty, 9 rok numerologiczny
Małżeństwa nie powinno się zawierać w 9 Roku Osobistym, gdyż jest to czas na robienie porządków, kończenie starych spraw. W tym czasie nie powinno zawierać się małżeństw, podpisywać umów o pracę, kupować mieszkania itp. Jest to okres rozwiązywania starych więzów, oczyszczania, a nie rozpoczynania nowych spraw, związków, przedsięwzięć. Związek małżeński, który zostaje zawarty w 9 Roku Osobistym skazany jest na porażkę.

Rok numerologiczny (osobisty) 9 - czego możemy się spodziewać?

9 rok osobisty jest bilansem poprzednich lat, to czas, w którym należy przygotować się do kolejnego etapu drogi. Ten okres przygotowuje nas do nowego, innego, twórczego okresu w naszym życiu. To czas refleksji nad poprzednimi ośmioma latami i marzeń o przyszłości. To, jak wyglądać będzie 9 rok osobisty, zależy przede wszystkim od tego, czy podejmowałeś się wyzwań poprzednich lat. W tym roku będziesz mieć silniejszą niż wcześniej potrzebę porzucenia nawyków, tego, w jaki sposób widzi Cię otoczenie, a także zerwanie niektórych więzi. To czas w którym stare powinno odejść, aby ustąpić miejsca nowemu. W dokonaniu właściwego wyboru pomoże Ci Twój wewnętrzny głos, intuicja, która jest w tym roku wyjątkowo wyostrzona. W tym czasie będziesz zbierać plony z dokonań minionych lat.Dziewiąty rok numerologiczny może być trudny, a nawet bolesny, jeśli nie umiemy żegnać się ze starym i otwierać na nowe. Jeśli w Twoim życiu jest wiele spraw nierozwiązanych, czy zamiecionych pod dywan, to 9 je wydobędzie i przyniesie Ci prawdę. Jeśli żyjesz w kłamstwie - sprawa się wyda, jesteś w związku bez miłości - relacja się rozpadnie. 9 przynosi chaos i wyprowadza z dotychczasowych schematów. Możesz stracić grunt pod nogami, a także doświadczyć strachu przez zmianą. To wszystko jest jednak konieczne, aby dokonała się transformacja. Jeżeli jednak żyłeś w zgodzie ze sobą, z wyznawanymi przez Ciebie zasadami, nie zdradzałeś siebie i innych, to zbierzesz takiego postępowania plon. Doświadczysz spełnienia w sferze emocjonalnej i finansowej.

Warto zwrócić uwagę na to, że rzeczy rozpoczęte w roku numerologicznym 9 nie trwają długo, zatem jeśli jesteś zainteresowany związkiem z jakąś osobą, czy pracą, to poczekaj do 1 roku osobistego. Do 9 roku osobistego należy przygotować się umysłowo i duchowo, aby z pozytywnym bilansem przejść do następnego cyklu. Musisz liczyć się z tym, że w tym roku będziesz zmuszony do zerwania niektórych, ważnych dla Ciebie relacji, które są pomostem, łączącym Cię z przeszłością. W tym czasie mogą mieć także miejsce straty na polu materialnym, jak również emocjonalnym. Jeśli Twoja intuicja podpowiada Ci, że musisz zakończyć jakąś sprawę lub zerwać relację, to jest to dobry okres na podjęcie takiego typu decyzji, bo to czas wielkich porządków, które są niezbędne, aby rozpocząć nowy cykl bez obciążeń z przeszłości. Cały rok podporządkowany będzie właśnie robieniem remanentów we wszystkich aspektach życia

numerologia partnerska, 9 rok osobisty, 9 rok numerologiczny
Często uważa się, że jest to ciężki rok. Nie bez powodu. Możliwa jest w nim strata, zdrada bliskiej osoby, rozczarowanie. Z przeszłością powinniśmy rozstać się bez żalu, bo w miejsce starego przyjdzie nowe, a określone osoby spełniły już swoją rolę w Twoim życiu. Z pewnością rozstanie nie przyjdzie Ci z łatwością, wywoła niepokój i wewnętrzne rozdarcie, lecz jeśli zdasz sobie sprawę z tego, że to konieczne i po co się dzieje, to będzie to dla Ciebie łatwiejsze do zniesienia.

Oprócz rozstań, w tym czasie możliwe jest znaczne osłabienie oraz zmniejszona odporność, dlatego konieczne jest zadbanie o swoje zdrowie. Warto zadbać zdrowie, bo w tym czasie możesz by szczególnie podatny na przeróżne infekcje. Zamiast połykać tabletki, wypróbuj naturalne sposoby leczenia oraz zioła. W razie pogorszenia nastroju - idź na spacer, pobiegaj. W 9 roku osobistym możliwe są także problemy z pieniędzmi, w pracy oraz w małżeństwie czy przyjaźni. Możesz mieć uczucie uwięzienia, lecz jest to poczucie na wyrost, spowodowane wpływem 9. Rok 9 niesie ze sobą wiele zagrożeń. Pojawić się może wiele kłopotów - finansowych, zdrowotnych, zawodowych czy osobistych. W tym roku będziesz rozdrażniony, skłonny do apatii, zdenerwowania, zmęczenia, a nawet depresji. Będziesz mieć poczucie uwięzienia w klatce, z której ciężko wyjść.

W życiu zawodowym i biznesie nie warto zaczynać niczego nowego, gdyż podjęte w tym czasie działania nie przyniosą oczekiwanych korzyści. Właściciele firm, przedsiębiorcy zakończą pomyślnie w tym roku wszelkie interesy. W 9 roku mogą skupić się na dostosowaniu przedsiębiorstwa do nowych wyzwań, które nadejdą wraz z 1 rokiem osobistym.

numerologia partnerska, 9 rok osobisty, 9 rok numerologiczny
Rok numerologiczny 9 ma kilka plusów. W tym czasie łatwiej nawiązujemy znajomości, jesteśmy bardziej otwarci, poznajemy ludzi z przeróżnych środowisk i kręgów. Możliwe jest prowadzenie intensywnego życia towarzyskiego czy otaczanie się wieloma osobami.

W miłości i związkach możliwe będą zgrzyty, zwłaszcza jeśli pojawiały się dotąd napięcia, to w tym czasie mogą przybrać one na sile. W małżeństwach, w których nie dzieje się dobrze i które żyją obok siebie, możliwe jest podjęcie decyzji o rozwodzie. Zdarzają się w tym okresie zdrady i romanse, głownie dlatego, że za sprawą 9 jesteśmy bardziej kochliwi i mamy potrzebę, aby inni darzyli as uczuciem. Wiele kwestii odbywa się poza naszą wolą, można powiedzieć, że działa tutaj przeznaczenie, które oczyszcza.

W 9 roku osobistym należy unikać podpisywania ważnych dokumentów, wchodzenia w nowe relacje, nie należy zmieniać pracy, unikać zaangażowania uczuciowego. Warto podkreślić, że jeśli czekasz na rozstrzygnięcie jakiejś ważnej sprawy, to w tym roku masz szansę na jej pomyślne zakończenie.

W czasie trwania 9 roku osobistego możesz mieć bogate doświadczenia wewnętrzne, które sprawią, że przewartościujesz swoje życie. Może też dojść do tego, że jeśli samodzielnie nie dokonasz zmian i nie zrobisz porządków w swoim życiu, los lub przeznaczenie zrobi to za Ciebie, zwykle w drastyczny sposób. Te 12 miesięcy warto wykorzystać na naukę, myślenie o przyszłości i planowanie czynności bądź zajęć, które podejmiesz w 1 roku osobistym.

Powinieneś oswoić się z pożegnaniami oraz rozstaniami z ważnymi dla Ciebie osobami. Kiedy zamkniesz pewne etapy w swoim życiu, pojawią się inne możliwości, których dotąd nie zauważałeś. Poszukaj nowych zajęć oraz kontaktów, to świetny czas na poznawanie nowych ludzi, podróże oraz naukę. Jeśli marzysz o dalekich i egzotycznych podróżach, to jest to wspaniały czas na zorganizowanie tego typu wypraw. Zatem z miłych rzeczy spotkać Cię mogą: podróże, możliwość zrobienia czegoś nietuzinkowego, niezwykłego, co pozwoli Ci zaistnieć. Mogą Cię spotkać miłe sytuacje i wydarzenia.

W kwestii finansów powinieneś się liczyć z niespodziewanymi wydatkami, pamiętaj o tym, aby regulować swoje zobowiązania, abyś w nowy cykl nie wchodził z niezapłaconymi rachunkami i długami. Jeśli natomiast chodzi o karierę czy pracę zawodową, to powinieneś przyjrzeć się jej na spokojnie i ocenić jak chcesz, aby ona wyglądała. Z podejmowaniem decyzji warto zaczekać do 1 roku osobistego. W 9 roku zajmij się zaległymi sprawami, które dotychczas odkładałeś na później.

Jeśli marzysz o spotkaniu miłości na całe życie, to na pewno nie zdarzy się to w tym roku. Jeżeli natomiast tkwisz w związku bez perspektyw, to jest to odpowiedni czas, aby wyjść z takiej relacji.

numerologia partnerska, 9 rok osobisty, 9 rok numerologiczny
9 rok może nie będzie pasmem sukcesów, ale z pewnością będziesz mieć sposobność zajrzenia we własne wnętrze oraz wyciszenia się, a przede wszystkim uporządkowania swojego życia. Unikaj gwałtownych reakcji i kierowania się emocjami. Jeśli jesteś niezadowolony ze swojego życia osobistego, kariery, to musisz uzbroić się w cierpliwość, bo wraz z 1 rokiem osobistym nadejdą zmiany. Ważne jest to, abyś nie trzymał się kurczowo przeszłości, ludzi i spraw. Dokonaj bilansu poprzednich lat i uwolnij się od wszelkich obciążeń - tych emocjonalnych oraz materialnych. Takie oczyszczenie jest konieczne, aby wejść w nowy cykl i rozpocząć nowy cykl z nową energią. Warto podkreślić, że choć rok 9 jest trudniejszy niż pozostałe, to możesz się wiele w tym czasie nauczyć i zdobyć całkiem spore doświadczenie.

Jak się zachowywać w 9 roku osobistym? Przede wszystkim należy wykazać się cierpliwością oraz hartem ducha. Nie warto zanadto patrzeć w przeszłość, lecz zwrócić się ku przyszłości. Z racji podsumowywania minionych dziewięciu lat, pewne fakty, wydarzenia oraz osoby będą do ciebie wracać, ponownie pojawią się w Twoim życiu, ale w konkretnym celu - aby się z Tobą symbolicznie pożegnać. Nie poddawaj się nazbyt fali sentymentalizmu, ani nie wpadaj w histerię, to naturalna kolej rzeczy. Odejdzie wszystko, co nie przyda nam się już w życiu, co straciło już swą ważność i odegrało swoją własną rolę w naszym świecie. W nowy etap powinieneś wejść z nadzieją, ale to od Ciebie zależy czy rzeczywiście będzie on szczęśliwy. Należy też podkreślić, że rok 9 nie musi być taki jak powyżej, niekiedy zaznacza się jedynie ogólna tendencja, wszystko zależy od tego jak przebiegały poprzednie lata i jak wygląda ogólna dynamika życia.
numerologia
W 9 roku warto na nowo odkryć to, kim jesteśmy, czego pragniemy, dokąd zmierzamy oraz to, co już nam nie odpowiada w dotychczasowym życiu. W tym czasie możesz czuć pokusę, by być samemu, by w oddaleniu od ludzi usłyszeć swój wewnętrzny głos. Dzięki wyostrzonej intuicji będziesz mógł obrać nowy kierunek, ale z konkretnymi decyzjami lepiej jest poczekać do 1 roku osobistego. To dobry czas na przewartościowanie. Jeśli żyłeś w zgodzie ze sobą, swoim przeznaczeniem, to w tym roku doświadczysz poczucia wolności, bezwarunkowej miłości, radości podróżowania, a także licznych kontaktów zagranicznych. Bo w końcu to koniec pewnego etapu. Kolejny będzie już zupełnie nowym wyzwaniem.

GABINET TERAPII NATURALNYCH RADOŚĆ ŻYCIA JOLANTA ZOFIA GOLIS
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego