Artykul-8 - Gabinet Terapii Naturalnych Zosia Golis

TERAPIE NATURALNE ZOSIA GOLIS
Kontakt   504 382 518

Przejdź do treści

Menu główne:

Zapraszam na relaksujące i transformujące sesje Bars

To, co nazywa się BARS to sesja delikatnej “akupresury”, pobudzenia energetycznego 32 punktów na głowie, które odpowiadają za różne aspekty naszego funkcjonowania w tej rzeczywistości. Dla przykładu: są punkty dotyczące pieniędzy, własnego potencjału, nastroju, zdrowia, procesu starzenia się, seksualności, kontroli, wdzięczności, spokoju. Są nazywane barsami (z ang. pręt), ponieważ są liniami energetycznymi przebiegającymi z jednej strony głowy na drugą. Trzymając palce na punktach BARS uwalniamy nagromadzone myśli, nastawienia, uczucia, emocje, oceny, które każdy z nas kumuluje w sobie.Specjaliści neurobiologii zarejestrowali zmiany w falach mózgowych, które przechodzą ze stanu beta do alpha w trakcie sesji. Jak może być jeszcze lepiej? Bez wysiłku osiągamy stan umysłu, w którym jedynie sporadycznie znajdujemy się podczas sesji głębokiej medytacji.

Czy możesz sobie wyobrazić, jakie jest to uczucie?
Powiem tylko, że wstajesz czując się o wiele lżejsza/ lżejszy.
Sesja BARS jest bezingerencyjnym rozładowaniem nagromadzonych podświadomych “napięć”. Dzięki temu wzrasta nasz wewnętrzny spokój, stajemy się mniej reaktywni w sytuacjach, którym do tej pory pozwalaliśmy wyprowadzić nas z równowagi.BARS w bardzo wielu przypadkach leczy ze stanów głębokiej depresji, nadpobudliwości, przewlekłego stresu, uzależnień, niesamowicie pobudza kreatywność.
Może po sesji wreszcie odważysz się zadać pewne pytania? Może nastąpi po niej ten długo oczekiwany moment “wow” i “aha!” i wybierzesz inaczej? A dolegliwość, na którą próbowałeś już wszystkiego ustąpi?

Co mogę zapewnić?
Zyskasz dostęp do swojego własnego potencjału i pokładów świadomości, na tyle, na ile sobie pozwolisz, czego najbardziej odczuwalne efekty następują po 3-4 tygodniach od pierwszej sesji. Wszystkich przychodzących na sesję zachęcam do zadawania sobie stale pytania: co jeszcze jest możliwe?

UWAGA - BARS został zatwierdzony i otrzymał Certyfikat Terapii Manualnych Ciała przyznawany w Stanach Zjednoczonych (National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork).
Zdjęcie użytkownika Zosia Golis.
Zdjęcie użytkownika Zosia Golis.
Zdjęcie użytkownika Zosia Golis.
\
Sesja Bars ,czyli masaż głowy

Czy wiedziałeś, że istnieją na głowie 32 punkty, które poprzez delikatne dotknięcie bez wysiłku i z łatwością uwalniają wszystko to, co nie pozwala tobie otrzymywać? Punkty te zawierają wszystkie myśli, idee, przekonania, emocje i rozważania, jakie zgromadziłeś w jakimkolwiek wcieleniu. To okazja, aby pozbyć się wszystkiego dzięki znajomości BARS!
Czy pamiętasz, kiedy ostatni raz czułeś się całkowicie zrelaksowany, wypoczęty lub całkowicie zadbałeś o siebie w swoim życiu? Czy już od dłuższego czasu nie otrzymałeś ukojenia i życzliwości bez osądu twojego ciała lub twojego istnienia?
W tej rzeczywistości nie potrafimy otrzymywać. Nieograniczony Wszechświat nieustannie nas obdarowuje. To my określamy, co otrzymamy na podstawie naszej gotowości bycia. Funkcjonując na podstawie myśli, uczuć i emocji nie jesteśmy, a jedynie określamy, decydujemy, oceniamy i wyciągamy wnioski z tego, co i jak mogę otrzymać. Dzięki BARS pozwolisz sobie otrzymywać.
Co możesz otrzymac dzięki BARS?
Redukcja stresu
Uwolnienie od zmęczenia spowodowanego stresem
Spadek gonitwy myśli
Pomoc dla ciała w uzyskaniu większej lekkości i łatwości
Efektywniejsze otrzymywanie przy mniejszym nakładzie pracy
Lepszy sen, a dzięki temu poczucie świeżości i na energetyzowania po nocy
Wsparcie przy ADD i ADHD
Wsparcie dla dzieci przed egzaminem
Wsparcie dla kobiet w ciąży
Głęboki relaks
Usuwanie mentalnych, emocjonalnych, psychicznych i energetycznych blokad, które cię zakleszczają
Jeśli twoje życie nie jest takim, jakim chciałbyś mieć. Czy pragniesz więcej?
Dla kreowania większej przestrzeni i możliwości w twoim życiu i istnieniu
I dużo WIĘCEJ!Sesje prywatne

BARSSesja Bars - podstawowy proces energetyczny, od którego wszystko się zaczęło:
– przypływ sił życiowych,
– wzrost poczucia własnej wartości i pewności siebie,
– poprawa percepcji, uczenia i zapamiętywania,
– wyraźne zmniejszenie gonitwy myśli i redukcja stresu, łatwiejszy sen,
– zmniejszenie poziomu lęków, złości, irytacji, wyczerpania, zacisku,
– większa łatwość dokonywania wyborów i zmian życiowych,
– wrażenie lekkości w głowie, umyśle, świadomości,
– koniec zachowań powtarzalnych, tzw. ‘autopilota’, także w obszarze generowania chorób psychosomatycznych, co skutkuje wzrostem odporności,
– szybsze powroty do zdrowia po chorobach i urazach,
– redukcja liczby stresujących sytuacji, które po prostu przestają „się wydarzać”.
mtvssMTVSS - To jeden z najbardziej dynamicznych procesów terapii manualnej dostępnych nam współcześnie. Proces na ciało o bardzo szerokim spektrum zastosowań. Pozwala cofnąć wiele rodzajów dysfunkcji w ciele. Cofa programowanie, które zniekształciło pierwowzór ciała.
Możliwe obszary działań:
– układ immunologiczny,
– aktywacja gruczołów wydzielania hormonalnego,
– pamięć komórkową ciała, które przeszło traumę,
– odmładzanie organów,
– usuwanie z organizmu substancji toksycznych.
faceliftFacelift - bez skalpela, bez chemii. Służy wywołaniu w całym Twoim ciele generatywnych energii młodości. Jest to niesamowity proces, który odwraca proces starzenia na twarzy i tworzy podobne efekty na całym ciele. Po wielokrotnym zastosowaniu (co najmniej 20 razy) uzyskany efekt wydaje się trwały. To właśnie dzięki temu zabieg ten działać może odmładzająco i regenerująco na komórki całego ciała, może zmniejszać objawy starzenia, przywracać blask twarzy, wygładzać i rozjaśniać skórę również trądzikową.
korekta-wzrokuKorekta wzroku - Osoby regularnie otrzymujące ten proces zdają relację z poprawy widzenia – różnej w zależności od przypadku. Mówią o wydłużonym okresie czytania bez potrzeby noszenia okularów, o zniknięciu dyskomfortu i dolegliwości w obrębie oczu i zatok, o zmianie ostrości i perspektywy widzenia.
urazyCofanie skutków urazów - Proces ten służy temu, aby takie zapisy wymazać i przywrócić naturalny stan w ciele oraz przywołać szybsze i łatwiejsze gojenie się ciała przy bieżących urazach. Proces ten jest zazwyczaj bardzo miły i relaksujący dla ciała i jego komórek.
ESSEESSE - energetyczna terapia powięziowa. Unikalny proces łączący narzędzia i procesy Access Consciousess z technikami manipulacyjnymi, działający na tkance łącznej znajdującej się w każdym miejscu naszego ciała. ESSE zapoczątkowuje zmianę struktury i kształtu ciała i skutkuje ułatwieniem ruchu i funkcjonowania ciała, likwidacją napięcia i bólu, zmniejszeniem blizn. Szczególne efekty można uzyskać pracując tą metodą na "mięśniu duszy", mięśniu lędźwiowo-udowym...
przemocAbuse Hold - energetyczne uwalnianie skutków przemocy. Przemoc przybiera wiele form i wiele twarzy. Może pochodzić od kogoś innego, albo od nas samych. Abuse Hold jest potężną techniką manualną, która wspiera ciało i ducha w uwalnianiu i zmianie wszystkiego, co zostało zablokowane w ciele podczas nadużycia.
stresLikwidacja nadmiaru stresu i negatywnych emocji - Techniki Access Consciousness obejmują dosłownie dziesiątki narzędzi wspierających rozładowywanie emocji, nad którymi człowiek wydaje się nie mieć żadnej kontroli. Są to narzędzia werbalne i procesy na ciało, które dobiera się indywidualnie do każdej osoby zmagającej się z tego rodzaju trudnościami. Zmiana zachodzi od razu.
zwiazkiZnajdowanie rozwiązań w związkach - Szereg pytań stawianych podczas sesji pomaga otworzyć oczy na to, czego tak naprawdę chcę od związku, jakie przekonania nie pozwalają po to sięgnąć i co siedzi pod zachowaniami osoby, z którą jesteśmy w relacji, nie tylko miłosnej. Świadomość tego, co kryje się pod schematami pozwala dynamicznie przekształcić sytuację. Sesja dla par lub dla jednego z partnerów.
ciazaRozpuszczanie mentalnych barier uniemożliwiających zajście w ciążę, wszędzie tam, gdzie z medycznego punktu widzenia wszystko jest w porządku, ale dziecko nie przychodzi.
GABINET TERAPII NATURALNYCH RADOŚĆ ŻYCIA JOLANTA ZOFIA GOLIS
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego