Artykul-85 - Gabinet Terapii Naturalnych Zosia Golis

TERAPIE NATURALNE ZOSIA GOLIS
Kontakt   504 382 518

Przejdź do treści

Menu główne:

Numerologia 9 | Droga życia 9 | Liczba 9 | Cyfra 9 | Symbolika i Znaczenie liczby 9 | Numerologiczna dziewiątka | Numerologia partnerska

droga życia 9, cyfra 9, liczba 9, numerologia 9, numerologiczna 9, numerologiczna dziewiątka, symbolika 9, znaczenie liczby 9

DROGA ŻYCIA 9

Numerologiczna 9 - MISJONARZ


Droga życia dziewiątki symbolizuje ideały, otwartość, służbę innym, uniwersalność, talent. Jest to droga nauczycieli, którzy powinni przekazywać swoją wiedzę. Dziewiątki są humanistami, idealistami, osobami pełnymi wiedzy. Dążą do poznania odpowiedzi na nurtujące je pytania, skupiają się często na poszukiwaniach intelektualnych. Dziewiątka chciałaby żyć w lepszym świecie, gdzie wszyscy są szczęśliwi, a często nawet podejmuje w tym kierunku wiele kroków. Oto numerologia 9.
Spis treści:

1. Numerologiczna 9 - opis ogólny

2. Numerologiczna 9 a praca i kariera

3. Numerologiczna 9 w miłości

4. Numerologiczna 9: Kobieta, Mężczyzna, Dziecko

5. Numerologiczna 9 w związku z innymi cyframi

6. Liczba duszy 9

7. Liczba Ekspresji zewnętrznej 9

8. Liczba Celów życia 9

9. Znane i sławne numerologiczne 9


Liczba 9 zamyka Skalę Numerologiczną, tym samym informując nas o osiągnięciu najwyższego etapu rozwoju duchowego. Niestety, im wyżej wchodzą, tym wyżej podnosi się poprzeczka i tym więcej trudności je spotyka. To, obok Siódemki, wibracja najbardziej uduchowiona z całej Skali Numerologicznej. Wśród dziewiątek jest wielu mistyków, misjonarzy, wizjonerów oraz altruistów.numerologiczna 9, znaczenie, numerologia 9
Numerologiczna 9 jest współczująca, posiada wysoko rozwiniętą intuicję, zdarza się często, że obce osoby zwierzają się jej. Niekiedy dziewiątkę tak pochłaniają problemy innych, że zapomina ona o sobie i swoich bliskich. Nie potrafi też czasami odróżnić komu powinna pomóc, a kto tej pomocy nie potrzebuje. Chciałaby pomóc całemu światu i często odczuwa cierpienie innych. To sprawia, że może mieć poczucie frustracji z powodu tego, że nie żyje własnym życiem i nie jest w stanie pomóc tym, którzy tej pomocy oczekują. Można zatem uznać, że lekcją dziewiątki jest to, aby nigdy nie zapominać o sobie, bo tylko jeśli sama rozwija się i jest spełniona, może przekazać innym swoją wiedzę i ma się czym dzielić.Wibracja dziewięć obdarowuje zdolnościami psychicznymi, dobrocią, altruizmem, tolerancją, a także szczodrością. Dziewiątki są trochę oderwane od rzeczywistości. To artystyczne dusze lubiące bujać w obłokach, żyjące trochę w innej bajce. Wielu jest wśród nich ekscentryków, których zachowanie odbiega od przyjętych norm. Dysponują świetnym umysłem, dlatego niejednokrotnie zabłysną swoją inteligencją i mądrością. Lubią spędzać aktywnie swój wolny czas.

Numerologiczna 9 w wersji negatywnej będzie dbać jedynie o swoje interesy, będzie egoistyczna, niecierpliwa oraz uparta. Będzie podatna na wpływy innych, nieśmiała, bojaźliwa i kłamliwa. Osoby znajdujące się pod wpływem wibracji dziewięć narażone są na skrajne emocje, a wewnętrzne napięcie może prowadzić do zaburzeń nerwowych.

Numerologiczne dziewiątki powinny poświęcać się innym, służyć im i przekazywać swoją wiedzę, zatem osoby, które dążą do bogactwa i zdobycia jak największej ilości pieniędzy będą bardzo ubogie duchowo. Będzie to spełnienie się negatywne. Celem dziewiątki jest odkrycie prawdziwej natury człowieka i dostęp do wiedzy, która przekracza możliwości jej zdobycia drogą zmysłową. Rezygnacja z pogoni za dobrami materialnymi to jedynie konsekwencja osiągniętego przez nią poziomu wiedzy i mądrości.

Numerologiczna 9 w związku jest czuła, kochająca i dobra. Jeśli realizuje się w negatywny sposób to może być niewierna, dominująca i wykorzystująca drugą stronę. Potrzebuje wiele czułości i poczucia, że jest kochana. Jednak epatowanie niezależnością powoduje, że ich związki są przeważnie krótkotrwałe. Niezależność nie pozwala wepchnąć jej w jakiekolwiek ramy.

Dziewiątka oznacza czułość, altruizm, oddanie. Jest nastawiona na poświęcanie się, opiekę i pomoc innym. Osoby, które mają w portrecie numerologicznym dziewiątkę są uczuciowe, wrażliwe i empatyczne. Nie potrafią odmówić pomocy nawet obcym ludziom, są bardzo uczynne i mają dobre serce. Są wyczulone na krzywdę, ból i cierpienie. Zawsze gotowi, aby nieść pomoc. Czasami ich wielka mądrość jest nierozumiana przez proste osoby.

Numerologiczne dziewiątki lubią towarzystwo innych ludzi, uwielbiają zawierać nowe znajomości, są otwarte i ciekawe świata. W relacjach z innymi są przyjazne i tolerancyjne, czasami bywają zbyt uległe, co mogą wykorzystywać inni ludzi. Kiedy dziewiątka odkryje, że ktoś wykorzystał jej dobre serce, to jest jej przykro, ale nie zmienia to jej podejścia.

Dziewiątki charakteryzują się tym, że są bardzo uduchowione, lubią poświęcać swój czas na zdobywanie wiedzy i rozwój. Są inteligentne, dążą do samodoskonalenia, mają chłonny umysł i cechują się dużą intuicją. Numerologiczne dziewiątki są bardzo wrażliwe, cierpliwe, współczujące, wyrozumiałe, delikatne, z łatwością komunikują się z innymi. Mają potrzebę opiekowania się innymi, dbania o najbliższych i pomagania im w codziennych problemach.

Jeśli numerologiczna 9 nie skoncentruje się na pomocy innym, może mieć poczucie niespełnienia i być nieszczęśliwa. W niesieniu pomocy pomaga dziewiątce intuicja i empatia, wysoko rozwinięty altruizm oraz wrażliwość. Dziewiątki to zwykle wesołe osoby, aktywne i gadatliwe, jednak mogą mieć gorszy czas - pełen apatii i wahań nastroju. Pomimo towarzyskości zazwyczaj nie dążą do pozyskiwania większej liczby znajomych. Bardzo często decydują się na samotny tryb życia, który pozwala im wyciszyć się i odnaleźć spokój. 

droga życia 9, cyfra 9, liczba 9, numerologia 9, numerologiczna 9, numerologiczna dziewiątka, symbolika 9, znaczenie liczby 9

Numerologia 9 - kariera zawodowa

Dziewiątki nie powinny dążyć do bogactwa, jednak cenią sobie wolność finansową i komfort. Może zdarzyć się tak, że będą negatywnie patrzeć na kwestie finansowe, gdyż ich ideałem jest bezinteresowność i pomoc innym. Numerologiczne dziewiątki dobrze czują się w pracy, w której mogą przysłużyć się społeczeństwu, to właśnie wtedy mogą czerpać największą radość. Czują się wówczas potrzebni. Mądrość, inteligencja i nabyte doświadczenie pozwala dziewiątkom odnieść sukces w każdej dziedzinie. 

Numerologiczne 9 świetnie sprawdzą się w roli psychologa, negocjatora, fizjoterapeuty, osoby duchownej, polityka, prawnika, doradcy życiowego, lekarza, pielęgniarki, opiekuna osób starszych, pisarza, poety. Wiele dziewiątek pracuje w wolontariacie, co przynosi im wiele radości i satysfakcji. Będą również wspaniałymi, twórczymi artystami. Ich dziedziny to: kino, muzyka, teatr, taniec oraz malarstwo. Natomiast na stanowiskach kierowniczych będą szanowani przez swoich podwładnych. Wśród dziewiątek można spotkać także hipnotyzerów oraz magów.

Numerologia 9 - miłość, numerologia partnerska

droga życia 9, cyfra 9, liczba 9, numerologia 9, numerologiczna 9, numerologiczna dziewiątka, symbolika 9, znaczenie liczby 9
Zazwyczaj dziewiątki mają wspaniałe życie uczuciowe. Są romantyczne, czułe, delikatne i namiętne. Płynie z nich ciepło i spokój, ludzie dobrze czują się w ich towarzystwie, toteż potrafią skraść serce płci przeciwnej. Marzeniem dziewiątek jest stworzenie stabilnego, pełnego czułości i miłości związku.

Osoby o wibracji dziewięć są gotowe wiele poświęcić, aby ich rodzina była szczęśliwa. Powinny jednak uważać, aby w ich życie nie wkradła się monotonia. Dla numerologicznych dziewiątek bardzo ważna jest wolność oraz poczucie bezpieczeństwa. Czasami mogą wydawać się ekstrawaganckie i nietuzinkowe, a ich charakter nie należy do najłatwiejszych. Dziewiątki mają tendencję do wyolbrzymiania wad, mogą być bardzo krytyczne wobec partnerów. Dla wybranki/ka serca są w stanie poświęcić bardzo wiele, niemal oddać całego siebie. Niestety, dziewiątka nie jest przy tym może tak wylewna jak inne wibracje. Ma za to inne zalety - jest wierna i lojalna. Dziewiątka jest w pełni oddana partnerowi tylko wtedy, gdy go szanuje, kiedy jednak ten przestaje zasługiwać na szacunek, dziewiątka bez skrupułów wymazuje partnera ze swojego życia.

Numerologiczna 9 - Kobieta

Niezwykła, nieuchwytna kobieta, zawsze pełna ciekawych pomysłów i zawsze w ruchu. Wolisz komunikować się z ludźmi wykształconymi i inteligentnymi, ludźmi kreatywnymi, których zainteresowania leżą w zakresie filozofii, sztuki i kultury. Lubi razem z przyjaciółmi chodzić po różnych wystawach, uczestniczyć w życiu społecznym, towarzyskim i politycznym. Od wielbicieli oczekuje morza kwiatów i prezentów. Kolacja przy świecach prowadzi w jej mniemaniu do powstania silnego związku.

W relacjach z partnerem zawsze stara się przekazywać wiedzę. Potrzebuje piękna, i chce być piękna pod każdym względem. Dba o wygląd, ale w domu pozwala sobie na swobodny styl. Nienawidzi chciwości we wszystkich jej formach. Lubi swobodny styl życia i towarzystwo wielu przyjaciół. Jest zawsze nieprzewidywalna. W miłości potrafi oddać się całkowicie. Może stworzyć długotrwałą relacje z kimś, kto da jej poczucie wolności.

Numerologiczna 9 - Mężczyzna

Jest inteligentnym, romantycznym, bardzo elokwentnym człowiekiem Jest osobą otwartą, otwartą, szczerą, żyjącą z otwartym sercem. W relacjach z nim intelektualna i duchowa komunikacja staje się bardzo ważna. Trzyma się ściśle swoich przekonań, a różnice ideologiczne mogą stać się przeszkodą nie do pokonania w relacji. Miłość - to coś więcej niż to, co dzieje się w sercu. Umysł próbuje kontrolować uczucia jego i partnera. Wiele wymaga od swojej ukochanej.

Starannie planuje spotkania i myśli o wszystkich szczegółach. Docenia szacunek i uczciwość do siebie nawzajem. Zazwyczaj uważa, że ma rację i góruje widzą nad innymi. Jego głównym problemem jest przepaść między rzeczywistością a marzeniami i oczekiwaniami. Ma tendencję do unikania prawdziwej intymności w relacjach. Dla niego ważne jest, aby zachować swoją wolność i poczucie, że należy ona tylko niego. Wierzy, że seks - to fizyczne rozszerzenie intelektualnej komunikacji między partnerami. Miłość najczęściej odnajduje w podróży.

Jest bardzo wrażliwy i może poświęcić własne potrzeby dla dobra partnera. Relacje z nim mogą zamienić się w zachwycającą opowieść, ale musi nauczyć się widzieć swoją kobietę jako prawdziwą osobę.

Numerologiczna 9 - Dziecko

To dziecko to twój najlepszy nauczyciel. Podczas gdy on będzie się rozwijał, będziesz się od niego wiele uczyć. To wspaniałe dziecko ma wielką charyzmę, wszechstronny talent i wyobraźnię. Niezwykłe dziecko zadziwia swoim wglądem. Z czasem noworodek staje się niegrzecznym dzieckiem, jednak nie jest on uciążliwy. Te dzieci biorą na siebie problemy rodzinne. Rzadko zmieniają swoje zamiary. Może być zainteresowane wieloma, całkiem odmiennymi rzeczami czy sferami życia. Pozwól rosnąć jego zainteresowaniom otaczającym go światem! Numerologiczna 9 nie zawsze wyraża potrzebę miłości, ale tak naprawdę bardzo jej pragnie. Rodzice czasami zbyt łatwo mogą zapomnieć, że poważna dusza zamieszkuje ciało dziecka, które czasami chce się bawić z rówieśnikami. Posłuchaj trochę i przytul go, a w przyszłości dostaniesz niezwykle szczere i troskliwe serce. Bez względu na to, gdzie numerologiczne 9 znajdą się w życiu, zawsze będą wracać do twojego ciepłego domu.
 

Numerologia 9 związek


Numerologiczna 9 i 1
Jedynka, jako inicjator i twórca, może w dziewiątce odnaleźć bratnią duszę, która będzie ciekawa nowych przedsięwzięć. Jednak dziewiątka żyje najczęściej wśród ludzi i dla ludzi, a dla chcącej dominować i posiadać na wyłączność jedynki może okazać się to nie do zaakceptowania. Jedynka może czuć się odrzucona i zazdrosna o zainteresowanie partnera/ki innymi ludźmi. Dziewiątka, jako wrażliwsza strona, może stać się barometrem, który wskaże co dzieje się w Waszym związku.
 
Numerologiczna 9 i 2
Łączą Was wspólne ideały, zainteresowania, a także chęć utworzenia wspólnoty. Nie odnajdujecie się do końca w sferze materii, ale nie przeszkadza Wam to. Dziewiątka, poszukująca nowych doświadczeń będzie współgrała z delikatną dwójką. Oboje możecie mieć problem ze zbudowaniem poczucia bezpieczeństwa.
 
Numerologiczna 9 i 3
W związku trójki i dziewiątki nie obejdzie się bez walki o dominację, przekonywania drugiej strony do swoich pomysłów i planów. Warto abyście pamiętali, że wasze kłótnie prowadzą donikąd. Trójka powinna pamiętać o potrzebach dziewiątki i zapomnieć o tym, że jest "gwiazdą" w tym związku, natomiast dziewiątka powinna dostrzec w trójce równorzędnego partnera.
  
Numerologiczna 9 i 4
Czwórka jest osobą, która stąpa po ziemi, a dziewiątka... lata nad ziemią. Spotkanie tych dwóch typów osobowości może przynieść korzyści jednej i drugiej stronie. Czwórka może wdrożyć w życie idealistyczne koncepcje dziewiątki, przez co sprawi, że nie będą one istniały jedynie w sferze marzeń. Natomiast dziewiątka może pomóc w ich realizacji, a przy tym nauczyć się systematycznego i konsekwentnego realizowania swoich idei.
 
Numerologiczna 9 i 5
Związek piątki i dziewiątki to dynamiczny, żywy i bardzo inspirujący układ. W przypadku tej pary nie należy spodziewać się sukcesów na polu materialnym. Piątka może być dla dziewiątki inspiracją intelektualną, gdyż dziewiątka obdarzona jest niemała wyobraźnią i ma mnóstwo pomysłów. Wszystko to sprawia, że w poszukiwaniu nowych wrażeń będziecie często podróżować. Istnieje także odmienny scenariusz. Może też zdarzyć się tak, że będziecie się nawzajem irytować. Piątka wyda się dziewiątce zbyt przyziemna, a dziewiątka piątce zbyt egzaltowana.
 
Numerologiczna 9 i 6
Związek szóstki i dziewiątki, to związek dwójki idealistów. Oboje widzicie sens i powołanie w pomaganiu i służbie innym, a także w walce o prawa dla najbiedniejszych oraz sprawiedliwość społeczną. Można powiedzieć, że wspólny cel i dążenia Was łączą. W tym wszystkim nie powinniście zapominać o sobie nawzajem, o własnych potrzebach i przyjemnościach - o szczęściu osobistym.
 
Numerologiczna 9 i 7
Związek siódemki i dziewiątki może być związkiem pełnym szacunku, porozumienia, tolerancji i wzajemnej pomocy. Macie wspólne zainteresowania, które Was łączą - film, muzyka, książki i sztuka, to wasze dziedziny. Jeśli okoliczności Was nie zmuszą, to nie będziecie zawracać sobie głowy sprawami materialnymi.
 
Numerologiczna 9 i 8
Związek ósemki i dziewiątki jest bardzo twórczy dla każdej ze stron. Możecie się wzajemnie inspirować, jesteście silną, niezależną i fascynującą parą. Mogą pojawić się jednak problemy, jeśli ósemka nie będzie się chciała dalej uczyć i rozwijać, a dziewiątka będzie miała problem z zaakceptowaniem autorytetu ósemki, docenieniem jej wiedzy i zdolności przywódczych.
 
Numerologiczna 9 i 9
Wasze spotkanie to nie jest przypadek, niezależnie od tego jak potoczą się wasze wspólne losy. Związek ten jest przede wszystkim lekcją, z której powinniście nauczyć się jak najwięcej. Możecie idealnie się dogadywać i służyć sobie nawzajem pomocą, lub walczyć z drugą stroną o władzę i pragnąć wykorzystać partnera do urzeczywistnienia swoich własnych celów. Możecie być albo idealnie dopasowani - wręcz porozumiewać się bez słów, lub przeciwnie - walczyć ze sobą.
 

Liczba duszy 9 (Dążenia Duszy, Wibracja Życia Wewnętrznego)


Wibracja 9 jest najbardziej wolną wibracją spośród wszystkich w całej skali numerologicznej. Osoby o Liczbie duszy 9 uwielbiają nowe doświadczenia, przygody oraz nietuzinkowe życie. W głębi serca są to osoby dobre, wrażliwe i szlachetne. Marzą o dalekich podróżach, ciekawych przygodach i niekiedy bywają bardzo uczuciowe. Są głęboko humanitarne, szlachetne, a swoją miłość potrafią przelać nie tylko na swoją rodzinę i przyjaciół, ale również na całkiem obce im osoby. Bywa i tak, że problemy obcych ludzi są dla nich ważniejsze niż ich własne czy najbliższego otoczenia.

Podobnie jak osobę o Liczbie duszy 7, tę spod wibracji 9 charakteryzuje również wysoko rozwinięta intuicja, która graniczy z jasnowidzeniem, dzięki temu są w stanie przewidzieć lub przeczuć przyszłe wydarzenia. Osoby te winny bardziej uwierzyć w siebie i swoją intuicję. Jeśli pozostałe cyfry w portrecie numerologicznym będą sprzyjające, to będziemy mieć do czynienia z prawdziwym mędrcem o wyjątkowych zdolnościach parapsychologicznych.
*
Jesteś głęboko współczujący i wrażliwy. Kochasz piękno i harmonię i jesteś zdolny do przyjęcia bezosobowej postawy. Możesz wyczuć cudzą postawę i intencje. Z przyjemnością pomożesz też całemu światu.

Wasze ideały są wysokie i macie ogromną moc wpływania na innych. Wasze poczucie doskonałości jest tak wysokie, że często jesteście zniechęceni, jeśli nie możecie zrealizować swoich ideałów lub znaleźć ich w innych. Nigdy nie powinniście pozwalać, żeby te nastroje się utrzymywały, ponieważ w waszej duszy jest coś tak dobrego, tak ciepłego i wszechogarniającego, że możecie dotknąć kosmicznego umysłu i serca, jeżeli aspirujecie do Boskiej miłości. Wasze głębokie, intuicyjne zrozumienie pozwala wam dotrzeć do serc wszystkich ludzi i poprzez wyrażanie miłości, współczucia, tolerancji i filantropii stajecie się jednym z wybranych na ziemi. Oznacza to, że przebaczenie, cierpliwość, wyrozumiałość i współczucie, nawet dla tych najsłabszych, powinny zawsze kwitnąć w waszym sercu.

Będąc w istocie uczuciowym, wielokrotnie będziecie rozdarci na strzępy przez uczucia i walkę pomiędzy waszym wyższym "ja" a waszymi osobistymi pragnieniami i ambicjami. Zawsze będziecie dążyć do osiągnięcia celu: piękna, miłości i służby, ale pragnienie ludzkiej miłości, współczucia i podziwu wypełni wasz umysł, odciągając was od waszego celu - szczodrości i tolerancji wobec ogółu ludzkości. Jesteście tak bardzo świadomi miłości i służby, że szczerze staracie się osiągnąć prawdziwą doskonałość. Możesz inspirować innych i wznosić ich ideały na wielkie szczyty doskonałości, ale musisz kontrolować swoje własne emocje, ponieważ mogą cię zrujnować lub uczynić zbyt wrażliwym na własne potrzeby, chyba że zwrócisz się w kierunku twórczego dążenia do uniwersalnej prawdy. Zawsze podążaj za pięknem własnej duszy. Jesteś marzycielem, ale masz dynamiczną, wewnętrzną siłę i możesz zmaterializować swoje marzenia o miłości i sukcesie, tylko kiedy pozostaniesz wierny swojemu wewnętrznemu pragnieniu piękna, harmonii i służby.

Nigdy nie bądź krytyczny i nie poddawaj się zmiennym nastrojom, zwłaszcza kiedy zauważasz, że jesteś tylko człowiekiem, tak jak inni; ponieważ istnieje nieśmiała, kapryśna strona twojej natury, a zwłaszcza w przypadku, gdy straciłeś wiarę w siebie lub w życie lub gdy boisz się stanąć w obronie swoich ideałów, mógłbyś być wówczas bardzo niezadowolony. Będąc naturalnie hojnym i wyrozumiałym, pragnącym czynić dobro w świecie, możesz impulsywnie wchodzić w związki i przedsięwzięcia, których nie w pełni rozumiesz i które są ci narzucone. Bądźcie następnym razem mądrzejsi i temperujcie swoją miłość do służenia innym.

W sercu jesteś romantyczny i jesteś zdolny do wielkiej miłości i poświęceń. Ale romantyzm może szybko zniknąć, jeśli twój wybranek/ wybranka nie ma tej samej estetyki, bo odraża cię to, co niemiłe, sprzeczne i nieharmonijne. Żyj zgodnie ze swoimi ideałami. Noś dużo kolorów, zwłaszcza pastelowe odcienie, jeśli chcesz przyciągnąć przyjaciół.

Ekspresja zewnętrzna 9

 
Osoby te są szlachetne, bezinteresowne, hojne. Najważniejsze są dla nich problemy innych ludzi, dlatego często interesują się życiem innych, a bliscy i przyjaciele wiedzą, że w razie kłopotów mogą się do nich zwrócić i uzyskają pomoc i wsparcie, nie tylko materialne, ale też duchowe. To wszystko sprawia, że zaniedbują obowiązki rodzinne. Inni ludzie doceniają prawdomówność, prostolinijność, radość, inteligencję, mądrość i poświęcenie osób o Ekspresji zewnętrznej 9.

Należy tu też wspomnieć o sprzecznościach jakie występują u osób o Ekspresji zewnętrznej 9, gdyż czasami bywają bardzo obowiązkowe i solidne, a z drugiej - mają tendencję do życia bez planu i w chaosie. Zazwyczaj to one decydują o zasadach według których działają.

Osoba o Ekspresji zewnętrznej 9 nie powinna nigdy nosić czarnego, ale często nosi, czując się dobrze ubraną, zgodnie z modą. Liczba 9 zyskuje dzięki wykorzystaniu koloru w biznesie i jako wyraz swojej osobowości.
Może wyglądać młodo przez długi czas, jeśli zadba o skórę i zwróci uwagę na swoją postawę. Może lubić sukienki, bo ona, podobnie jak szóstka, chce czuć się wygodnie. Może mieć wpływ na innych ze względu na swój miły charakter, ale może też być niedostępna, gdy nie jest zainteresowana. Czasami wydaje się, że brakuje jej siły i atrakcyjności, choć z reguły liczba 9 ma magnetyczną osobowość.

Cele życia 9


Cele życia są tu najwyższe i najbardziej doniosłe spośród wszystkich wibracji. Najważniejsze dla tych osób jest dobro wszystkich ludzi, są one zainteresowane problemami i troskami bliźnich. To dla dobra ogółu są w stanie poświęcić to, co dla nich najcenniejsze. Ma to na celu stworzenie lepszych warunków życiowych innym ludziom, i generalnie - ich marzeniem jest budowa lepsze, piękniejszego i bardziej przyjaznego świata.

Wadą ich jest to, że nie pamiętają o samym sobie, a często także o najbliższych, stawiając innych na pierwszym miejscu. Są hojne, dobroduszne, łaskawe, wrażliwe na cudze nieszczęścia, a celem ich jest realizacja własnych, wzniosłych dążeń i w dążeniu do tego celu się spełniają. Jako, że cyfra 9 jest ostatnią cyfrą w zakresie 1-9, oznacza że jest to najwznioślejsza cyfra, która mówi o zmierzanie do duchowej doskonałości. Jeśli osoba o Ekspresji 9 nie wybierze tego celu jak swojego celu życia, wówczas nie będzie spełniona, a w jej życiu zawita gnuśność, bierność i odrętwienie. Jedną z ważniejszych rzeczy w ich życiu jest wolność, ale są w stanie poświęcić nawet ją w celu stworzenia lepszego świata. Nawet jeśli wspinają się po szczeblach drabiny zawodowej i społecznej, to ma to na celu wykonywanie takiego zajęcia, które przyczyni się do poprawy jakości życia wszystkich ludzi.

Należy jednak pamiętać, że w głębi duszy osoba o Celach życia 9 marzy o wolności, poznawaniu świata i ludzi oraz odległych podróżach. Na tym właśnie polega sprzeczność tej wibracji.

Świat filantropii jest nagrodą dla liczby 9. Służba ludzkości i realizacja braterstwa człowieka jest częścią nagrody. Być w stanie żyć ponad zazdrością, lękami i chciwością ludzkości jest częścią zwycięstwa. Świat sztuki, literatury, piękna we wszystkich jego formach daje osobistą i finansową nagrodę. Żyć dla samej siebie i pragnąć tylko osobistej miłości to przegapienie swojego celu, którym jest praca wykonywana dla wszystkich ludzi, bez względu na rasę, wyznanie, czy kulturę.
 

droga życia 9, cyfra 9, liczba 9, numerologia 9, numerologiczna 9, numerologiczna dziewiątka, symbolika 9, znaczenie liczby 9

Sławne numerologiczne dziewiątki

Jan Jakub Rousseau, Mikołaj Kopernik, Elvis Presley, Andrea Boceli, Alicia Keys, Kurt Cobain, Adele, Jimi Hendrix, Chuck Norris, Jim Carrey, Bob Marley, Harrison Ford, Matka Teresa

Liczba Drogi Życia ma charakter ogólny, jest tym, czym w astrologii Znak Zodiaku. Aby dowiedzieć się więcej, należy wykonać Portret Numerologiczny, który tworzy się na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska. Taki portret jest swoistą Mapą Życia, dzięki której rozumiemy wydarzenia z naszego życia, sens naszych związków, a także to dokąd zmierzamy, a przede wszystkim - po co.9 - miłość, uczucia, związki - numerologia partnerska

numerologiczna 9, miłość, związek, numerologia partnerska
Dziewiątka jest wrażliwa, a miłość w jej życiu odgrywa olbrzymią rolę. Są w stanie poświęcić niemal wszystko dla ukochanej osoby, bliskich i rodziny. Musi kochać i być kochana, wtedy osoba o tej wibracji jest czuła i wierna. W jej związku raczej nie zabraknie przygód i nowych wyzwań.

Zazwyczaj życie uczuciowe dziewiątek przebiega pomyślnie. Emanują spokojem i ciepłem, potrafią być romantykami i skraść serce płci przeciwnej.

Marzeniem dziewiątki jest stworzenie szczęśliwej rodziny, pełnej miłości, wzajemnego szacunku i zaufania.Dla dziewiątki istotne jest to, aby w jej związku istniał dość spory margines wolności. Nie znoszą, kiedy ktoś narzuca im swoje zdanie i próbuje nad nimi dominować. Osoby o tej wibracji mają jednak talent do znajdowania kompromisów, dlatego niewielkie nieporozumienia powinny szybko zostać zapomniane.

Zakochane dziewiątki są bardzo sentymentalne i chwilowe emocje biorą górę nad zdrowym rozsądkiem. Małżeństwo traktują bardzo poważnie, nie tolerują zdrady, zarówno pod względem psychicznym, jak i fizycznym. 

Dziewiątki przywiązują dużą wagę do ogniska domowego, a małżeństwo traktują bardzo poważnie. Odczuwają potrzebę miłości i czułości, choć same nie są zbyt wylewne.Związek numerologicznej 9 z innymi liczbami - numerologia partnerska

numerologiczna 9, związek, miłość, numerologia partnerska
Jak wygląda związek numerologicznej 9 z innymi wibracjami?
ZWIĄZEK „DZIEWIĄTKA" Z „JEDYNKĄ"
Jedynka, jako inicjator i twórca, może w dziewiątce odnaleźć bratnią duszę, która będzie ciekawa nowych przedsięwzięć. Jednak dziewiątka żyje najczęściej wśród ludzi i dla ludzi, a dla chcącej dominować i posiadać na wyłączność jedynki może okazać się to nie do zaakceptowania. Jedynka może czuć się odrzucona i zazdrosna o zainteresowanie partnera/ki innymi ludźmi. Dziewiątka, jako wrażliwsza strona, może stać się barometrem, który wskaże co dzieje się w Waszym związku.ZWIĄZEK „DZIEWIĄTKA" Z „DWÓJKĄ"
Łączą Was wspólne ideały, zainteresowania, a także chęć utworzenia wspólnoty. Nie odnajdujecie się do końca w sferze materii, ale nie przeszkadza Wam to. Dziewiątka, poszukująca nowych doświadczeń będzie współgrała z delikatną dwójką. Oboje możecie mieć problem ze zbudowaniem poczucia bezpieczeństwa.ZWIĄZEK „DZIEWIĄTKA" Z „TRÓJKĄ"
W związku trójki i dziewiątki nie obejdzie się bez walki o dominację, przekonywania drugiej strony do swoich pomysłów i planów. Warto abyście pamiętali, że wasze kłótnie prowadzą donikąd. Trójka powinna pamiętać o potrzebach dziewiątki i zapomnieć o tym, że jest "gwiazdą" w tym związku, natomiast dziewiątka powinna dostrzec w trójce równorzędnego partnera.ZWIĄZEK „DZIEWIĄTKA" Z „CZWÓRKĄ"
Czwórka jest osobą, która stąpa po ziemi, a dziewiątka... lata nad ziemią. Spotkanie tych dwóch typów osobowości może przynieść korzyści jednej i drugiej stronie. Czwórka może wdrożyć w życie idealistyczne koncepcje dziewiątki, przez co sprawi, że nie będą one istniały jedynie w sferze marzeń. Natomiast dziewiątka może pomóc w ich realizacji, a przy tym nauczyć się systematycznego i konsekwentnego realizowania swoich idei.


ZWIĄZEK „DZIEWIĄTKA" Z „PIĄTKĄ"
Związek piątki i dziewiątki to dynamiczny, żywy i bardzo inspirujący układ. W przypadku tej pary nie należy spodziewać się sukcesów na polu materialnym. Piątka może być dla dziewiątki inspiracją intelektualną, gdyż dziewiątka obdarzona jest niemała wyobraźnią i ma mnóstwo pomysłów. Wszystko to sprawia, że w poszukiwaniu nowych wrażeń będziecie często podróżować. Istnieje także odmienny scenariusz. Może też zdarzyć się tak, że będziecie się nawzajem irytować. Piątka wyda się dziewiątce zbyt przyziemna, a dziewiątka piątce zbyt egzaltowana.


ZWIĄZEK „DZIEWIĄTKA" Z „SZÓSTKĄ"
Związek szóstki i dziewiątki, to związek dwójki idealistów. Oboje widzicie sens i powołanie w pomaganiu i służbie innym, a także w walce o prawa dla najbiedniejszych oraz sprawiedliwość społeczną. Można powiedzieć, że wspólny cel i dążenia Was łączą. W tym wszystkim nie powinniście zapominać o sobie nawzajem, o własnych potrzebach i przyjemnościach - o szczęściu osobistym.


ZWIĄZEK „DZIEWIĄTKA" Z „SIÓDEMKĄ"
Związek siódemki i dziewiątki może być związkiem pełnym szacunku, porozumienia, tolerancji i wzajemnej pomocy. Macie wspólne zainteresowania, które Was łączą - film, muzyka, książki i sztuka, to wasze dziedziny. Jeśli okoliczności Was nie zmuszą, to nie będziecie zawracać sobie głowy sprawami materialnymi.


ZWIĄZEK „DZIEWIĄTKA" Z „ÓSEMKĄ"
Związek ósemki i dziewiątki jest bardzo twórczy dla każdej ze stron. Możecie się wzajemnie inspirować, jesteście silną, niezależną i fascynującą parą. Mogą pojawić się jednak problemy, jeśli ósemka nie będzie się chciała dalej uczyć i rozwijać, a dziewiątka będzie miała problem z zaakceptowaniem autorytetu ósemki, docenieniem jej wiedzy i zdolności przywódczych.


ZWIĄZEK „DZIEWIĄTKA" Z „DZIEWIĄTKĄ"
Wasze spotkanie to nie jest przypadek, niezależnie od tego jak potoczą się wasze wspólne losy. Związek ten jest przede wszystkim lekcją, z której powinniście nauczyć się jak najwięcej. Możecie idealnie się dogadywać i służyć sobie nawzajem pomocą, lub walczyć z drugą stroną o władzę i pragnąć wykorzystać partnera do urzeczywistnienia swoich własnych celów. Możecie być albo idealnie dopasowani - wręcz porozumiewać się bez słów, lub przeciwnie - walczyć ze sobą.

numerologi
GABINET TERAPII NATURALNYCH RADOŚĆ ŻYCIA JOLANTA ZOFIA GOLIS
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego