Artykul-88 - Gabinet Terapii Naturalnych Zosia Golis

TERAPIE NATURALNE ZOSIA GOLIS
Kontakt   504 382 518

Przejdź do treści

Menu główne:

Cokolwiek się dzieje w Tobie, Twoim życiu, Twoich relacjach, jesteś w tym od początku do końca. Nie uciekniesz przed tym, co się dzieje. Nie wystarczy też, że powiesz, to nie moje, mnie w tym nie ma, niech inni się martwią. Jeśli w czymś jesteś, jesteś w tym. I masz dwa wyjścia, albo jesteś w tym całym sobą, bez względu na to, co się dzieje, albo połowicznie, zanurzony jedynie swą świadomością w połowie lub nieświadomy połowy z tego, co się dzieje.
Jeśli wybierzesz pierwszą opcję, pozwolisz sobie przeżyć to w całości. Dzięki temu, będziesz też mógł zobaczyć i poczuć każdy aspekt tego, co się dzieje. I łatwiej będzie ci to zmienić, bo w końcu zrozumiesz.
Gdy wybierzesz drugą opcję, będziesz zapewne szukać winnych lub brać winę na siebie. Reagować na milion sposobów, szukając jakiegoś racjonalnego wytłumaczenia, ale nie będziesz rozumieć, bo nie będziesz widzieć po prostu całości.
Będziesz sobie coś dopowiadać, mówić, ale przecież myślałem, że ta druga strona zrozumie, zachowa się inaczej, bo ja przecież chciałem być dobry i dlatego na to pozwoliłem. I nadal będziesz błądzić, nadal będziesz w tym tkwić, aż stan ogarnie cię w całości. Dlatego też, jeśli coś się dzieje, pozwól to sobie przeżywać takim, jakim jest. Nie zawsze będzie to przyjemne przeżycie, ale przynajmniej będziesz mógł powiedzieć, zrobiłem to, wszedłem w to totalnie. Przeżyłem to całym sobą. Inni mogą cię chcieć czasami powstrzymywać, mówić, nie bądź głupi, ale ty to już przecież wybrałeś. Już w tym jesteś. Już tego doświadczasz. Jak więc chcesz z tego wyjść, jeśli nie zrozumiesz, dokąd prowadzi ta droga? Tylko wtedy, gdy dojdziesz do jej końca, możesz stwierdzić, to nie to, nie tego chciałem, ale czuję się nasycony i nie muszę już tego powtarzać.
Tu właśnie zbuduje się Twoja mądrość. Piękne, nieprawdaż?
A.Atras
GABINET TERAPII NATURALNYCH RADOŚĆ ŻYCIA JOLANTA ZOFIA GOLIS
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego