Artykul-90 - Gabinet Terapii Naturalnych Zosia Golis

TERAPIE NATURALNE ZOSIA GOLIS
Kontakt   504 382 518

Przejdź do treści

Menu główne:

Czym jest Droga Życia i jak ją obliczyć?

Daty urodzenia nie możemy zmienić, to właśnie ona determinuje nasz los. Dzięki niej jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wiele pytań, bo data urodzenia jest jak mapa, dlatego im wcześniej nauczymy się z niej korzystać, tym lepiej dla nas. Kiedy będziemy potrafili odczytać, co jest zawarte w naszej dacie urodzenia, odkryje się przed nami plan naszej ziemskiej podróży, której celem jest nieustanny rozwój. Czym jest Droga Życia? Jak ją odczytać?


Zsumowana data urodzenia jest naszą drogą życiową
, mówi nam jaki jest nasz cel, czego możemy się spodziewać, czego musimy się nauczyć, jakie lekcje mamy do odrobienia. Każde wydarzenie, które nas spotyka jest przygotowane specjalnie dla nas, abyśmy się rozwijali i, co najważniejsze - żadne wydarzenie nie przerasta nas. Problemy, na które natrafiamy mają nas wzmocnić i musimy pamiętać, że mamy zdolność do ich rozwiązywania.

Liczba Drogi Życia to najważniejsza liczba w portrecie numerologicznym (ale oczywiście nie jedyna!). Można ją porównać do znaku Zodiaku. Istnieje kilka sposobów obliczania Liczby Drogi Życia. Należy używać każdego z nich, gdyż konieczne jest znalezienie podliczby. Podliczby pogłębiają interpretację danej Drogi Życia, to one odpowiadają za dokładniejsze określenie cech człowieka czy określonego wydarzenia, dlatego nie można jej lekceważyć.Istnieją trzy sposoby obliczania Drogi Życia:

1. metoda wertykalna (np. ur. 17.04.1988 r. -> 1+7+4+1+9+8+8=38=11=2)
2. metoda horyzontalna, czyli suma pozioma wszystkich cyfr w dacie urodzenia (data jak wyżej -> 17+04+1988 = 2009 = 11 = 2
3. suma cyfr wynikających z redukcji liczb złożonych w danej dacie (8+4+8=20)

Zazwyczaj w pierwszej połowie życia wychodzą nasz słabości i wyzwania. Nauka, rozwój i przezwyciężanie negatywnych cech naszej Drogi Życia jest celem do zrealizowania. Każda liczba ma dwie strony, pozytywną i negatywną, zatem w ciągu całego życia będziemy pracować nad doprowadzeniem do optymalnego wykorzystania możliwości przypisanej nam liczby oraz nad złagodzeniem skrajności. Należy pamiętać, że Liczba Drogi Życia zawiera w sobie cel, do którego dążymy.
numerologia
Uwaga! Jeśli z daty urodzenia wyjdzie Ci 11, 22, 33, 44 to takiej liczby nie sumuje się - jest to tzw. liczba mistrzowska. Ale o tym innym razem...
GABINET TERAPII NATURALNYCH RADOŚĆ ŻYCIA JOLANTA ZOFIA GOLIS
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego