Artykul-91 - Gabinet Terapii Naturalnych Zosia Golis

TERAPIE NATURALNE ZOSIA GOLIS
Kontakt   504 382 518

Przejdź do treści

Menu główne:

Czy data urodzenia decyduje o naszym życiu? Czyli numerologia prawdę Ci powie

Czy na podstawie daty urodzenia można przewidzieć przyszłość człowieka? W przypadku numerologii nie można odczytać konkretnych wydarzeń, ale można uzyskać wiedzę na temat tego pod wpływem jakich liczb się znajdujemy lub dopiero będziemy znajdować i czego możemy się w tym czasie spodziewać. Ale od początku.

Chyba każdy z nas zna słowa Pitagorasa: Wszystko jest liczbą. Na marginesie warto zauważyć, że Pitagoras był nie tylko wybitnym matematykiem, ale również filozofem i mistykiem. Skoro zatem wszystko jest liczbą, to liczbą jesteśmy także MY. Podlegamy jej wibracjom, choć nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Uczniowie Pitagorasa uważali, że liczba jest bytem, realną siłą, która wpływa na kształt materii, natomiast data urodzenia jest pieczęcią. To, kiedy przychodzimy na świat nie jest przypadkiem. Przypadkiem nie jest też nasze imię i nazwisko. Podczas gdy w trakcie jednego dnia na świat przychodzą setki tysięcy dzieci, to już każde z nich nazywa się inaczej. Wszystko co widzimy można przedstawić przy pomocy liczby, gdyż wszechświat został stworzony z niewidzialnych, wibrujących energii, które przypisane są do określonych cyfr.

„Księga natury została zapisana przy pomocy matematycznych symboli. Dokładniej: natura przemawia językiem matematyki”
- GALILEUSZ (1564-1642)
Wiedział o tym nie tylko Pitagoras. Nauka o liczbach pojawiła się nie tylko u Pitagorasa, ale również u Sumerów, Hindusów, Egipcjan, występuje również w Kabale (gematria). Współcześnie najbardziej znanym polskim numerologiem była, nazywana niekiedy cesarzową numerologii, Natasza Czarmińska, która opisała podstawy numerologii w książce "Liczby losu". W książce tej można odnaleźć fundamentalne zagadnienia z zakresu wiedzy o liczbach, zatem sięgnąć po nią powinien każdy, kto chce rozpocząć swoją przygodę z odczytywaniem liczb

Natasza Czarmińska najbardziej znana była ze swojej działalności artystycznej, zajmowała się poezją śpiewana, występowała w teatrze, była poetką, była także reżyserem. Oprócz wspomnianej wyżej książki prowadziła audycje w Radiu Zet i pisała felietony do Twojego Stylu.


Numerologia - o co w tym chodzi?Podstawą numerologii jest Droga życia, którą uzyskujemy po zsumowaniu daty urodzenia. Jeśli urodziliśmy się 16.06.1980 roku to 1+6+6+1+9+8= 31=4 Drogą życia jest 4.


Wyróżnia się wibracje podstawowe od 1 do 9 oraz tzw. liczby mistrzowskie 11, 22, 33, 44, których nie redukuje się. A jak w wielkim skrócie wyglądają poszczególne drogi życia?

Jedynki to przebojowe osoby, pełni pomysłów pionierzy, dwójki to dyplomaci i mediatorzy. Trójki to osoby o duszy artysty, optymiści (podobno jedna z najszczęśliwszych liczb). Czwórki to przeważnie osoby konserwatywne, lubujące się w schematach, solidni i pragmatyczni, piątki to osoby pełne energii, głodne życia i nowych doznań. Szóstki cenią harmonię, rodzinę i miłość. Siódemka szuka wiedzy, spokoju, lubi izolować się, ósemka dobrze radzi sobie z pieniędzmi, sprawdza się jako osoba zarządzająca. Dziewiątka służy innym, jest empatyczna, ma otwarty umysł i ukierunkowana jest na innych. 

Warto przy tym dodać, że jest to jedynie główna wibracja, a na cały portret składają się także inne liczby. Osoba urodzona dnia 5, a z Drogi życia będąca 4, może już nie wykazywać cech przypisywanych typowej czwórce. Zatem w numerologii chodzi o umiejętne oszacowanie wpływu poszczególnych liczb. W numerologii oprócz Drogi życia wylicza się przykładowo podwibracje, cykle, szczyty, lata i miesiące osobiste itd.


1. Matematyka jest językiem natury. 
2. Wszystko wokół nas może być opisane i zrozumiane dzięki liczbom. 
3. Jeżeli zbierzesz liczby z dowolnego systemu pojawi się wzór.
- cytaty z filmu Pi w reżyserii Darrena Aronofskyego.


Czy data urodzenia ma wpływ na nasze życie?

Podobno człowiek obdarzony jest wolną wolą. I tak jest, choć liczby mówią nam o tendencjach jakim podlegamy. Dzięki analizie numerologicznej można określić cechy charakteru człowieka, czego może spodziewać się w przyszłości, czy stopień dopasowana pary. Numerologia partnerska mówi o tym, jak poszczególne liczby wpływają na siebie w przypadku osób będących w związku. Przykładowo pełna energii piątka może nie pasować do statecznej i lubiącej pewne rozwiązania czwórki.
numerologia

We wszystkich kulturach i religiach świata liczby oraz kombinacje liczbowe odgrywały zazwyczaj daleko większą rolę, niż o tym sądzą różni „osobiści wrogowie” numerologii.
- A. Tokarczyk, Czterech jeźdźców Apokalipsy

GABINET TERAPII NATURALNYCH RADOŚĆ ŻYCIA JOLANTA ZOFIA GOLIS
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego