Artykul-93 - Gabinet Terapii Naturalnych Zosia Golis

TERAPIE NATURALNE ZOSIA GOLIS
Kontakt   504 382 518

Przejdź do treści

Menu główne:

Numerologia 1 | Droga życia 1 | Liczba 1 | Cyfra 1 | Symbolika i Znaczenie liczby 1 | Numerologiczna jedynka | Numerologia partnerska

cyfra 1, droga życia 1, liczba 1, numerologia 1, numerologiczna jedynka, symbolika 1, numerologiczna 1, znaczenie liczby 1

DROGA ŻYCIA 1

Numerologiczna 1 - PIONIER


Numerologiczna jedynka to przede wszystkim pionier, który wciąż głodny jest sukcesów i awansu. Na tej drodze jedynka może skutecznie realizować swoje przedsięwzięcia i zamiary, a także określić siebie. Wibracja jeden obdarza swojego właściciela potencjałem twórczym, siłą oraz olbrzymią ambicją. Niestety, numerologiczne jedynki mogą mieć tendencję do koncentrowania uwagi głównie na sobie, a przez to myślenia o sobie jako o kimś lepszym. Oto numerologia 1.Spis treści:

1. Numerologiczna 1 - opis ogólny

2. Numerologiczna 1 w miłości

3. Numerologiczna 1 a kariera i praca

4. Numerologiczna 1: Kobieta, Mężczyzna, Dziecko

5. Numerologiczna 1 w związku z innymi cyframi

6. Liczba duszy 1

7. Liczba Ekspresji zewnętrznej 1

8. Liczba Celów życia 1

9. Znane i sławne numerologiczne 1

Numerologiczna 1 ma talent do kierowania i przewodzenia innymi. Lubi być podziwiana i znajdować się w centrum uwagi. Numerologiczna jedynka idealnie nadaje się na szefa czy lidera, gdyż jej zdolności przywódcze pozwolą jej na sprawne pokierowanie dużym przedsięwzięciem.

Jedynka bez trudu realizuje własne pomysły, robi wszystko po swojemu, jednak niekiedy potrzebuje wsparcia bliskich jej osób. Ceni sobie wolność i niezależność, co czasami prowadzi do tego, że może mieć problemy ze współpracą z innymi osobami.

cyfra 1, droga życia 1, liczba 1, numerologia 1, numerologiczna jedynka, symbolika 1, numerologiczna 1, znaczenie liczby 1Numerologiczna jedynka cechuje się dużą wytrzymałością i odpornością fizyczna, a także ogromną siłą woli. Lubi życie w ruchu. Wszelkie przeszkody postrzega jak kolejne wyzwanie, któremu należy podołać, i które bardziej ją ekscytuje i cieszy niż przeraża. Jedynka wyjątkowo źle znosi porażki, a jeśli już coś jej się nie udaje, to wtedy zaszywa się w domu i cierpi w samotności.


Szybko ulega pozytywnym i negatywnym emocjom innych, zwłaszcza z łatwością udziela się jej nastrój zwątpienia czy zniechęcenia. Jest krytyczna i wymagająca nie tylko wobec siebie, ale także innych osób. Ciężko znosi krytykę podjętych przez siebie działań i choć nie przyzna się do tego, to jest wrażliwa. Kiedy zdarzenia nie idą po myśli jedynki, to staje się ona agresywna, nerwowa oraz rozkojarzona. Prowadzi to do tego, że zaniechuje ona wszelkich działań i popada w despotyzm. Zaczyna ona w lekceważący sposób odnosić się do innych i zazdrościć tym, którym się udaje. Numerologiczna 1 powinna uważać na swoje decyzje, które podejmuje pod wpływem chwili, a nad którymi nie zastanawia się zbyt długo. Z podjętych działań nie lubi się już wycofywać, nawet jeżeli były błędne.Numerologiczna jedynka powinna nauczyć się w sposób kreatywny dysponować swoją energią, a także nie narzucać innym swojego zdania. Powinna również żyć w chwili obecnej, a przestać nieustannie wybiegać w przyszłość, gdyż należy najpierw zrealizować to, co się zaczęło robić. Jedynki lubią podejmować nowe wyzwania, ale ciężko im doprowadzić do końca podjęte już działania, dlatego wiele z ich przedsięwzięć może nie ujrzeć końca - głównie za sprawą pośpiechu i niecierpliwości.

Numerologiczna jedynka nie powinna kierować się swoim własnym ego. Powinna nauczyć się pokory, słuchać innych, porzucić przekonanie o własnej wyjątkowości, posłuchać rad bliskich oraz współpracowników, a także nieustannie pogłębiać wiedzę.

Jedynki zawsze mają mnóstwo pomysłów i są przebojowe, uwielbiają wszelką aktywność w przeróżnych dziecinach życia, od pracy zawodowej, przez przyjaźnie, a kończąc na życiu rodzinnym. Choć same lubią rządzić, to ciężko im jest znosić cudzą dominację, są swoim własnym sterem, żeglarzem i okrętem, samodzielnie podejmują nierzadko odważne decyzje i ponoszą ich, czasami przykre, konsekwencje. Numerologiczne 1 wywierają ogromny wpływ na otoczenie. Z reguły posiadają pozytywne i optymistyczne nastawienie do życia. Z odwagą podchodzą do wszelkich planów i zadań. Dążą za wszelką cenę do realizacji swoich celów oraz starają się pozostawić tym samym po sobie ślad.

Numerologiczne 1 są pełne wiary we własne możliwości, co dodaje im siły. Są otwarte na nowe przygody i doświadczenia. Jedynki często są samodzielne i samowystarczalne, cenią niezależność. Nie lubią stagnacji, za to uwielbiają kiedy wiele dzieje się w ich życiu. Są komunikatywne i towarzyskie, co zapewnia im stałe grono znajomych i przyjaciół. Jedynki lubią robić nowe rzeczy, a w pracy i życiu prywatnym nie znoszą nudy.

Wiele numerologicznych jedynek uwielbia niespodzianki, adrenalinę, ryzyko i spontaniczność. To co ich odstrasza to nuda, biurokracja i formalności, dlatego rozpoczynają tak wiele spraw, a niewiele z nich udaje się im zakończyć. Jedynki bywają nieprzejednane i ciężko zmienić jej poglądy oraz nawyki.

Do negatywnych cech numerologiczne 1 można zaliczyć brak dyplomacji, szorstkość, złośliwość, chęć dominacji, nieumiejętność podporządkowania się nakazom i zakazom, czasami agresja.

cyfra 1, droga życia 1, liczba 1, numerologia 1, numerologiczna jedynka, symbolika 1, numerologiczna 1, znaczenie liczby 1

Numerologia 1 - miłość

Numerologiczne jedynki są bardzo namiętne, ukochaną osobę potrafią zaskoczyć romantyzmem, ale też porywczością. W swoich związkach chcą dominować i mieć zawsze ostatnie zdanie. Z pewnością nie można im odmówić czułości i ciepła. Jedynki nie mają zazwyczaj większych problemów z nawiązywaniem kontaktów, toteż potrafią szybko podbić serce płci przeciwnej. Pomaga im w tym również nieprzeciętna osobowość oraz elokwencja.

numerologiczna 1, znaczenie, miłość, numerologia 1
Związek jedynki, jeśli nie zapragnie ona w nim władzy, jest harmonijny oraz tolerancyjny. Powinna ona popracować nad swoją zaborczością i nadmiernym krytycyzmem. Jedynki powinny uważać na to, aby problemy w pracy nie przenosiły się na życie rodzinne.

Numerologia 1 - kariera zawodowa

Jedynki są bardzo ambitne, są dobrymi i sumiennymi pracownikami. Jedynki świetnie się sprawdzą jako szefowie, zatem swoją pracę powinny powiązać z biznesem. Mają błyskotliwy umysł, wiele pomysłów, są dynamiczne i charyzmatyczne, co powoduje, że nadają się do kierowania ludźmi. Idealnie odnajdą się też jako kierownicy, dyrektorzy, przywódcy, naukowcy oraz wynalazcy. Jednak największe sukcesy odnoszą, jako szefowie oraz pracownicy wyższego rzędu. Jako szefowie jedynki potrafią być wspaniałymi organizatorami pracy, ale i bardzo zmienne, dlatego dla podwładnych mogą być surowym i wymagającym szefem. Praca jedynki powinna być powiązana z kreatywnością, tworzeniem nowych rozwiązań i rzeczy, a także z kierowaniem i rządzeniem.

Numerologiczne 1 charakteryzują się olbrzymią energią, a także zapałem. Nie mają problemów z podejmowaniem odważnych decyzji, ale wcześniej muszą ją dobrze przemyśleć, aby była ona w pełni słuszna. Jedynki mają ścisły umysł, dlatego mogą zostać świetnymi inżynierami. Sprawdzą się także w zawodach medycznych.

Idealnie poradzą sobie w zawodzie dziennikarza, dokumentalisty, fotografa. A ponieważ nie boją się ryzyka, to mogą zdecydować się na bardziej wymagające zawody, tj. spadochroniarz czy pilot.

Nie powinny jednak wybierać zawodów, które wymagają od nic umiejętności pracy w grupie.

Numerologiczna 1 - Kobieta

Pewny siebie i silny charakter, to kobieta wybiera  sobie mężczyznę. Wytrwale dążyła do osiągnięcia celów. Ma skłonność do bycia szefem, ale nie potrafi znieść mężczyzn, którzy spełniają każdą jej zachciankę. Jest uparta i wytrwała. Nie ukrywa swoich emocji, ale czasami chciałby grać. Lubi być aktywna i nie brakuje jej pomysłów na to, jak wzbogacić i urozmaicić życie osobiste.

Pomimo wyraźnych cech przywódczych, czasami czuje się samotna i pragnie opieki i uczuć. Inteligentna komunikacja jest dla niej równie ważna jak fizyczna intymność.

Jest impulsywna, często podejmuje pochopne decyzje. Ufa tylko sobie i ma oczekiwania tylko wobec siebie. Musi wykazać się większą elastycznością i pobłażliwością w kontaktach z mężczyznami.

Numerologiczna 1 - Mężczyzna

Numerologiczna 1 w związku jest niezależny, energiczny i żywiołowy. Wzbudza szczególne zainteresowanie kobiet, ponieważ jest to mężczyzna aktywny, świadomy celowości i pewności siebie.
Jest ambitny, odważny, śmiały, bezpośredni. Na nim można polegać w trudnych czasach. Potrafi podporządkować sobie ludzi. Może zakochać się bezmyślnie, ignorując zdrowy rozsądek. Dla niego najważniejsze jest to, aby wyrazić swoje silne uczucia. Dobrze by było aby wziął pod uwagę zdanie innych - bo każdy jest niezależną osobą ze swoim życiem i własnymi interesami.
Często ignoruje rady swojej partnerki. Jego życie jest zabawne, ale też dynamiczne.

Uwielbia zwracać uwagę na siebie i chwalić się. Lubi osiągać, podbijać, ale też być hojnym. Może wejść w związek, mieć dzieci, ale zawsze będzie niewolnikiem własnych pragnień i impulsów.

Numerologiczna 1 - Dziecko

Dziecko urodzone jako numerologiczna 1 będzie dynamiczne od momentu urodzenia. Przez pierwszych pięć lat ta kula energii może dać ci popalić. Nie zauważysz nawet kiedy twoje dziecko zaczynie chodzić i mówić, i będziesz tylko wspominać z rozrzewnieniem dni, kiedy tylko jadło i spało spokojnie w godzinach popołudniowych. Wydaje się, że dzieci z Drogą życia 1 to twardy orzech, i że tak naprawdę nie potrzebują rodzicielskiego wsparcia. Ale to wrażenie jest mylące. W rzeczywistości potrzebują one ciągłego potwierdzania, że są kochane i cenione.

Dziecko takie cały czas potrzebuje przestrzeni do działania, do poruszania się, w przeciwnym razie będzie zachowywało się tak, jakby jego celem było wywrócenie mieszkania do góry nogami. Należy przekonać je, że lepiej jest bawić się zabawkami niż opróżniać szafki, co będzie bardzo trudne. Twoje dziecko ma niezależną naturę, dlatego nie łatwo będzie wprowadzić w domu rygor i zasady. Jak tylko dziecko nauczy się poruszać, i poznać świat poza domem, ciężko będzie ci utrzymać je w zamkniętej przestrzeni, w przeciwnym razie skończy się na krzyku i płaczu; czy torturować swoje dziecko i siebie? Ponieważ od samego początku dzieci te są tak bardzo zainteresowane wszystkim, co dzieje się wokół nich, dlatego powinieneś zachęcać je do działania w jednym obszarze. Powinieneś zachęć dziecko do przywództwa, zwłaszcza, że 1-ka ma w tym zakresie spory talent. Numerologiczna 1-ka potrzebuje uwagi, a jeśli uzbroisz się w cierpliwość i otoczysz go miłością, to zostaniesz sowicie nagrodzony.

Numerologia 1 związku 


Numerologiczna 1 i 1
Jedynka to liczba, która uwielbia kierować. Jeśli spotykają się dwie osoby, które dominacje mają we krwi, to konsekwencje nietrudno sobie wyobrazić. Po pierwszych uniesieniach, kiedy w związku pojawią się pierwsze nieporozumienia, może dojść do poważniejszych zgrzytów i tarć. Kluczową kwestią jest docenienie talentów i owej inicjatywy w drugiej stronie. Związek dwóch jedynek wymaga ogromnej pokory, zrozumienia, a także rezygnacji z własnych dążeń. Jeśli jesteście gotowi na ustępstwa, to razem możecie podbić świat. Oczywiście chęć dominacji obojga wymusi niekiedy na jednym z Was oddanie kierownictwa drugiej osobie. 

Numerologiczna 1 i 2 
Związek dwójki i jedynki ma szansę być fascynującą przygodą. Jedynka jest ambitna, ma mnóstwo pomysłów, które dwójka, dzięki swoim dyplomatycznym talentom, pomoże zrealizować. W tym związku to jedynka najczęściej przejmuje inicjatywę, a pomoc dwójka okazuje się bezcenna. Jeśli w takim układzie kobieta jest jedynką, a mężczyzna dwójką, to istnieje duże prawdopodobieństwo odwrócenia ról. To kobieta przejmie pałeczkę w związku i będzie dominować, a dwójce pozostanie już tylko podporządkować się. Warto jednak zauważyć, że dwójka jest wrażliwa na punkcie swojej wolności, a więc może dochodzić do tarć na tym tle. Oby wkrótce nie okazało się, że jedynka nie będzie miała już kim rządzić. 
 
Numerologiczna 1 i 3
Czarująca i ekstrawertyczna trójka jest świetnym partnerem dla jedynki, która doceni atrakcyjność partnera/ki. Z kolei trójce podobać się będzie przywództwo w związku i zdecydowanie jedynki, a ponadto pomoże mu ona w realizacji ambitnych planów. Artystyczna trójka na pewno będzie inspirować jedynkę do wyznaczania nowych celów, które razem będą osiągać. Ważne jest jednak, aby jedynka traktowała poważnie trójkę, a wówczas wiele wspólnie osiągniecie.
 
Numerologiczna 1 i 4
Związek lubiącej nowe wyzwania jedynki i metodycznej czwórki pozwoli na osiągnięcie wyznaczonych celów. Cierpliwa czwórka pokieruje jedynką, sprawi, że plany będą miały szansę zrealizować się. W tym związku jedynka musi dorównać czwórce pod względem wytrwałości i cierpliwości. Jedynkę może denerwować to, że czwórka, która lubi sprawdzone rozwiązania, nie będzie przychylna nowym pomysłom, czy nagłym zmianom planów, ale jeśli tylko przekona się do czegoś, to na pewno będzie dążyć do urzeczywistnienia podjętych przedsięwzięć. Stateczna czwórka zapewni jedynce spokój, dzięki czemu być może osiągnie znacznie więcej niż planowała.
 
Numerologiczna 1 i 5
Energetyczna piątka, która kolekcjonuje doświadczenia, będzie chciała dzielić się nimi z jedynką. Piątka w wirze zdarzeń i ciągłego ruchu czuje się jak ryba w wodzie, jedynka nie będzie miała nic przeciwko, ale pod warunkiem, że piątka wciąż będzie wykazywała zainteresowanie sprawami jedynki. Jedynka i piątka mogą stworzyć bardzo inspirujący i energetyczny związek, a ze względu na typy osobowości możecie być zawsze w centrum zainteresowania, zdobyć popularność i wspólnie podróżować. Obie strony powinny zaakceptować wolność i odrębność partnera.

Numerologiczna 1 i 6
Możecie być parą, którą łączą zamiłowania literackie i naukowe, wzniosłe ideały, a także zainteresowanie sztuką. Wasz związek koncentrować będzie się głównie na rozwoju intelektu, zdobywaniu wykształcenia, dbaniu o to, aby spędzić komfortowo czas. Istnieje również inny scenariusz, w którym - wspólne życie bez zrozumienia wzajemnych potrzeb i obcość. W takim przypadku szóstka wejdzie w rolę strony poświęcającej się i cierpiącej. Z kolei jedynka będzie tą despotyczną połówką, co może być męczące dla lubiącej dominować w związku i życiu rodzinnym szóstki. Szósta powinna pamiętać, że jedynka nie akceptuje ciągłego pouczania.

Numerologiczna 1 i 7
Siódemka wniesie do związku wrażliwość na sztukę oraz filozoficzne i wnikliwe spojrzenie na świat, natomiast jedynka nowe pomysły i idee. Ten związek może być dla Was niezwykłym przeżyciem, gdyż to, że się do siebie zbliżyliście, biorąc pod uwagę różnice pomiędzy Wami, nie było takie oczywiste. Oboje możecie wiele nauczyć się od siebie.
 
Numerologiczna 1 i 8
Jedynka i ósemka to dwie liczby, które są żądne władzy, choć każda na inny sposób. Jedynka oczekuje sympatii, uwielbienia, a także poklasku, natomiast ósemka chce realnego posłuszeństwa. Jeśli będziecie w stanie porozumieć się na tej płaszczyźnie, to związek ten będzie fascynujący. Razem stanowicie energetyczny, ambitny, pełen sił i możliwości duet, który może wiele osiągnąć, nie tylko na polu partnerskim.
 
Numerologiczna 1 i 9 
Jedynka, jako inicjator i twórca, może w dziewiątce odnaleźć bratnią duszę, która będzie ciekawa nowych przedsięwzięć. Jednak dziewiątka żyje najczęściej wśród ludzi i dla ludzi, a dla chcącej dominować i posiadać na wyłączność jedynki może okazać się to nie do zaakceptowania. Jedynka może czuć się odrzucona i zazdrosna o zainteresowanie partnera/ki innymi ludźmi. Dziewiątka, jako wrażliwsza strona, może stać się barometrem, który wskaże co dzieje się w Waszym związku.
 

Liczba duszy 1 (Dążenia Duszy, Wibracja Życia Wewnętrznego)


Osoby o Liczbie duszy 1 są zdeterminowane, niezależne, ukierunkowane na osiągnięcie celu i pewne siebie. Na pewno znają też swoją wartość. Uwielbiają wolność i życie na własną rękę, według własnych reguł. Kochają wyzwania, im większe, tym lepiej, a dzięki swojej pracy, determinacji, wysiłkowi i włożonej energii, osiągają sukces.

Osoby o Liczbie duszy 1 posiadają żywy i pełen ciekawych idei umysł, dzięki czemu zawsze mogą zabłysnąć wiedzą lub inteligencją. Mają także niesamowity dar inspiracji ludzi do działania, a to dzięki swojej sile i radości, która wprost z nich promieniuje. Jednak w obliczu problemów są w stanie zachować trzeźwość umysłu i zareagować na pojawiające się niespodziewanie kłopoty.

Chciałby osiągnąć sukces i być wystarczająco wolnym finansowo, co dzięki ich cechom charakteru ma szansę się udać. Nie chcą być zależne od obcych ludzi, dlatego stawiają przede wszystkim na własny rozwój i pracę.
*
Jesteś niezależną osobą w sercu, silnie zindywidualizowaną i odważną. Jesteś też ambitny i chcesz iść dalej w świat, ale własnymi siłami i inteligencją. Nie jesteś jednym z tych, którzy uchylają się od odpowiedzialności, bo masz dużo wewnętrznej siły i determinacji, lubisz czuć się niezależny i robić rzeczy na swój własny sposób.

Nigdy tak naprawdę nie mógłbyś być szczęśliwy w pozycji podległości. W rzeczywistości, twoje zdolności nie pozwoliłaby ci pozostać tam długo, ponieważ jest tam zbyt wiele wewnętrznej siły, determinacji, siły twórczej i zdolności wykonawczych w głębi serca, abyś mógł pozostać na dolnych partiach drabiny życia. Gdybyś znalazł się w takiej pozycji przez jakiś czas, oznaczałoby to, że nie kopałeś wystarczająco długo i głęboko w swoim sercu, aby dokopać się do siły swojego charakteru, która tam jest.

Masz ukryte moce wykonawcze, ciekawe i oryginalne pomysły, a jeśli wykorzystasz je w konstruktywny sposób, z łatwością i satysfakcją odnajdziesz się na swojej drodze w świecie. Spełnienie twojego Przeznaczenia zależy w dużej mierze od kultywowania tej wewnętrznej, wrodzonej siły charakteru i niezależności. Ale pamiętaj, że aby być prawdziwym przywódcą, musisz pomagać również innym, a nie myśleć tylko o swoich własnych interesach i pragnieniach. Kiedy to zrobisz, znajdziesz innych szanujących i pomagających ci; życie nigdy nie będzie nudne, ale otworzy drogę do wyjątkowej pozycji i możliwości. Istnieje niebezpieczeństwo, że z twojej wewnętrznej woli i determinacji wyrosną błędy.

Od czasu do czasu możesz być wytrwały, impulsywny, świadomy, nie lubisz być nakłaniany do robienia rzeczy lub być kierowany przez tych, którzy nie są w zgodzie z twoimi ideałami lub metodami. Może to sprawić, że staniesz się przeciwny, lub dominujący i egoistyczny. Może to prowadzić do nieporozumień, kłótni i nieszczęścia w pewnych momentach w twoim życiu. Nie brakuje ci osób do współpracy; w rzeczywistości często unikasz zajmowania stanowiska lub robienia tego, co postawi cię na czele przedsięwzięcia, z obawy przed krzywdzeniem innych.

Jesteś również powściągliwy i czasami brakuje ci pewności siebie, z tym, że coś w twoim sercu napomina cię do tego by iść do przodu. Walcz o swoje prawa, podtrzymuj silną wiarę w siebie, bądź sobą i utrzymuj swoją dumę z siebie i swoich osiągnięć. Ale w tym samym czasie wyrażaj swoje pomysły i plany z uprzejmością, łaskawością i szczerością, a będziesz szanowanym i kochanym liderem. Zarówno w domu, jak i na zewnątrz, czujesz, że masz prawo do bycia na czele; i zawsze będziesz tak długo, jak długo twoje usposobienie jest uprzejme i hojne. Widzisz więc, że w twoim charakterze jest wiele ciekawych rzeczy; twoja duma, wrażliwość, momenty spełnienia, impulsywność i determinacja, w połączeniu z powściągliwością, zależnością i dowcipem to rzeczy, które ktoś, kto cie pokocha, będzie miłował i podziwiał. Są to piękne rzeczy w tobie i zawsze powinieneś je zachować.
  

Liczba Ekspresji zewnętrznej 1

 
Osoba o Ekspresji zewnętrznej 1 zawsze wyróżnia się, jest lubianą osobą i często bardzo przekonującą w sposobie bycia. Jednostki takie są dynamiczne oraz pełne entuzjazmu. Wyróżniają się indywidualnością, nieprzeciętnym sposobem myślenia i postrzegania rzeczywistości, a także pomysłowością. Są oryginalne, z dużą wyobraźnią, co przekłada się na ich zdolności twórcze. Na minus należy zaliczyć to, że mogą być odbierane jako osoby egoistyczne, często dbające o swój własny interes, a także lubiące rządzić. Mogą stać się konfliktowe przez to, że chcą być zauważone, ważne i wyróżnione. Zatem z jednej strony mogą być podziwiane i stawiane za wzór cech godnych naśladowania, a z drugiej - oskarżane o zarozumialstwo, dążenie po trupach do celu bez względu na uczucia innych.

Osoba o tej ekspresji powinna nosić, a także umeblować dom w jasnych i wesołych kolorach.
 

Cele życia 1

 
Talenty, zdolności, zainteresowania i indywidualność będą wspierać osobę o Celach życia 1. Jednostka taka będzie bardzo niezależna, mądra i odnajdzie oryginalność myśli dającą szansę na przywództwo. Są to bardzo wiadome siebie osoby, które wiedzą czego chcą i po co przyszły na ten świat. Są zdolne do poświęceń, aby osiągnąć swój cel. Wszystko, co mają zawdzięczają swojej pracy i zdolnościom. Nie lubią pozostawać niezauważone, dlatego jeśli tylko są ignorowane, stają się nieszczęśliwymi osobami. Pozostawanie w tle odbiera im witalność i siłę twórczą. Osoby o celach życia 1 najbardziej cenią wolność i gotowe są walczyć o nią. Chcą móc decydować o samym sobie, być kowalem swojego losu, wyróżnić się spośród innych ludzi. Nie godzą się na bycie przeciętnym, zależnym i podporządkowanym.
Bardzo wyraziste i jednoznaczne opinie mogą powodować problemy w zjednywaniu sobie ludzi.

cyfra 1, droga życia 1, liczba 1, numerologia 1, numerologiczna jedynka, symbolika 1, numerologiczna 1, znaczenie liczby 1

Sławne numerologiczne Jedynki

Napoleon Bonaparte, Arystoteles Onassis, Alfred Nobel, Paco Rabanne, Michaił Gorbaczow, Karol Marks, Lew Tołstoj, Charlie Chaplin
numerologia
Liczba Drogi Życia ma charakter ogólny, jest tym, czym w astrologii Znak Zodiaku. Aby dowiedzieć się więcej, należy wykonać Portret Numerologiczny, który tworzy się na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska. Taki portret jest swoistą Mapą Życia, dzięki której rozumiemy wydarzenia z naszego życia, sens naszych związków, a także to dokąd zmierzamy, a przede wszystkim - po co.

GABINET TERAPII NATURALNYCH RADOŚĆ ŻYCIA JOLANTA ZOFIA GOLIS
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego