Artykul-96 - Gabinet Terapii Naturalnych Zosia Golis

TERAPIE NATURALNE ZOSIA GOLIS
Kontakt   504 382 518

Przejdź do treści

Menu główne:

Numerologia 4 | Droga życia 4 | Liczba 4 | Cyfra 4 | Symbolika i Znaczenie liczby 4 | Numerologiczna czwórka | Numerologia partnerska

cyfra 4, droga życia 4, liczba 4, numerologia 4, numerologiczna czwórka, symbolika 4, numerologiczna 4, znaczenie liczby 4

DROGA ŻYCIA 4

Numerologiczna 4 - BUDOWNICZY


W numerologii cyfra 4 oznacza dystans, powściągliwość i szeroko rozumianą ostrożność. Droga o wibracji cztery jest wymagająca, ale każdy podjęty trud niesie za sobą trwale i solidne efekty. Cztery wymaga od swojego właściciela budowania trwałych fundamentów, konstruowania życia od podstaw. Wibracja cztery zapewnia bezpieczeństwo, ale za cenę ograniczeń.
Czwórki nie mają problemów z określeniem swojego celu, do którego wytrwale dążą, podjęte sprawy i inicjatywy doprowadzają do końca. Wokół nich panuje porządek, niekiedy nawet zahaczający o pedanterię. Oto numerologia 4.Spis treści:

1. Numerologiczna 4 - opis ogólny

2. Numerologiczna 4 a kariera i praca

3. Numerologiczna 4 w miłości

4. Numerologiczna 4: Kobieta, Mężczyzna, Dziecko

5. Numerologiczna 4 w związku z innymi cyframi

6. Liczba duszy 4

7. Liczba Ekspresji zewnętrznej 4

8. Liczba Celów życia 4

9. Znane i sławne numerologiczne 4 

Numerologiczne czwórki postępują metodycznie, zazwyczaj w oparciu o sprawdzone sposoby. Życie czwórki opiera się na systematycznej pracy, która z czasem przynosi adekwatne owocePracowitość jest cechą szczególną, jaką wyróżniają się czwórki. Zazwyczaj muszą one w swoim życiu realizować się poprzez pracę, w przeciwnym razie mogą odczuwać niepokój i brak poczucia własnej wartości. Osoby o tej wibracji są uczciwe i wytrwałe we wszystkim czego się podejmują, a przez to są cenione przez otoczenie. Dzięki swojej rzetelności są w stanie szybko zdobyć przyjaźń i zaufanie obcych sobie ludzi. Czwórki nie należą do osób, które potrafią czy lubią okazywać swoje uczucia, są raczej powściągliwe i brak im w tym względzie fantazji.

Numerologiczne czwórki mają zdolność dostrzegania nieistotnych szczegółów, analitycznego myślenia, talent do planowania i organizowania. Podchodzą dość krytycznie do ludzi i ostrożnie dobierają przyjaciół. Czwórki są lojalnymi i wiernymi przyjaciółmi, którym można zaufać i powierzyć sekret. W życiu są zazwyczaj spokoje i zdystansowane. Sceptycyzm połączony ze zdrowym rozsądkiem czyni z nich osoby solidne, praktyczne, ale także bardzo poważne. Nie dla nich ryzyko, czy nieoczekiwane zmiany planów oraz przewroty życiowe.

cyfra 4, droga życia 4, liczba 4, numerologia 4, numerologiczna czwórka, symbolika 4, numerologiczna 4, znaczenie liczby 4
Osoby o wibracji cztery mają silną wolę i gdy tylko coś postanowią, to z pewnością dopną swego. Ich wadą jest to, że są mało elastyczne, zbyt przywiązane do tradycji i przeszłości, co z pewnością może je ograniczać i powodować, że ciężko zmienić ich przyzwyczajenia.Negatywna czwórka
będzie bardzo leniwa, przywiązana do własnych schematów i rutyny, a do tego nietolerancyjna. Odwaga zmieni się w chęć rządzenia i dominacji. Taka osoba staje się kłótliwa, nerwowa. Nie znoszą głupoty, indolencji i lenistwa, a jeśli takie cechy u kogoś dostrzegą, to stają się wówczas bardzo krytyczne i ostre. Jeżeli już podejmują rozmowę, to mówią otwarcie, co myślą.

Istotne jest, aby numerologiczna 4 miała wokół siebie ludzi podobnych do siebie - praktycznych, a do tego pełnych zapału i entuzjazmu do pracy, którzy upewnialiby i dodawali odwagi. Jeśli natomiast nikt taki w najbliższym otoczeniu się nie pojawi, czwórka zamknie się w sobie i trudno będzie nawiązać jej kontakt z innymi ludźmi i otoczeniem.

Czwórki mają wiele zalet tj. prawdomówność, odpowiedzialność, solidność oraz słowność. Na ogół są zdystansowane, gdyż lubią obserwować otoczenie z bezpiecznej odległości. Czwórki na ogół nie są otwartymi osobami, zanim z kimś się zaprzyjaźnią, muszą tę osobę dobrze poznać. Zanim podejmą jakąś decyzję muszą ją dobrze przemyśleć i rozważyć wszystkie za i przeciw.
Numerologiczne 4 są pracowite, sumienne, dbają o szczegóły i o to, aby praca była wykonana na czas. Czwórki mogą osiągnąć sukces, głównie ze względu na swoją systematyczność. Rzadko cierpią na braki materialne, ponieważ prawie zawsze pracowitość połączona z cierpliwością daje pozytywne efekty. Stabilizacja jest im niezbędna do spokojnego, systematycznego i metodycznego działania.
Zazwyczaj czwórka ma łagodne usposobienie, nie popada w konflikty, nie jest egoistyczna i próżna. Niestety, zamknięcie się w sobie i dystans jaki wytwarza w stosunku do innych może być odczytany jako chłód, a tym samym taka postawa może być niewłaściwie odebrana. Na pierwszy rzut oka cicha i spokojna czwórka ma jednak sporo do zaoferowania jako przyjaciel. Ten kto ma czwórkę za przyjaciela, partnera życiowego lub w interesach może powiedzieć, że wygrał los na loterii.

Często czwórki są nieufne i skryte przed ludźmi, przez co często mogą czuć się samotne i odtrącone od społeczeństwa. Zamiast dużej liczby znajomych, wolą skromne grono kilku zaufanych przyjaciół.

Zagrożeniem dla czwórki może być pracoholizm, zwłaszcza wtedy, kiedy nie chcą być gorsze od innych, dorównać im, a nawet ich prześcignąć. Powinny pamiętać o tym, że praca to nie jedyna sfera życia i powinny zadbać także o swoje szczęście. Czwórki wyjątkowo źle znoszą krytykę i porażki. Powinny też uważać, aby nie popaść w rutyniarstwo, ciasnotę umysłową, krytycyzm oraz fanatyzm.

cyfra 4, droga życia 4, liczba 4, numerologia 4, numerologiczna czwórka, symbolika 4, numerologiczna 4, znaczenie liczby 4

Numerologia 4 - kariera zawodowa

Czwórki, dzięki swojej pracowitości są w stanie osiągnąć sukces niemal w każdym zawodzie. Kiedy praca staje się ich pasją, to dają z siebie więcej niż się od nich wymaga. Zdarza się, że rezygnują wówczas ze swojego hobby, tylko po to, aby wykonać pracę, która ich pasjonuje. Czwórki charakteryzują się analitycznym umysłem, a to sprawia, że świetnie sprawdziliby się jako inżynierowie. Ponadto mają predyspozycje do wykonywania takich zawodów jak: księgowy, prawnik, sekretarz, urzędnik, ekonomista, żołnierz zawodowy czy mechanik.

Ze względu na swoje cechy numerologiczne czwórki nadawać się będą do pracy biurowej czy w przeróżnych urzędach. Będą także wspaniałym szefem i kierownikiem. Powinny jednak uważać, aby nie stać się despotycznym i surowym pracodawcą.

Numerologiczna 4 idealnie sprawdzą się też jako właściciele biznesu. Mają talent do wyprowadzania firmy z tarapatów na linię prostą. Czwórki pracują ciężko, ale nie zawsze pociąga to za sobą gratyfikacje finansowe. Chcą one zapewnić swojej rodzinie wszystko to, czego potrzebuje, dlatego często przynoszą pracę do domu.
Numerologiczne 4 przez swoją solidność, metodyczność i świetną organizację pracy są pożądanymi pracownikami, którzy zawsze dotrzymują terminów, ich praca jest najwyższej jakości. Mają w sobie siłę i zdolność do tego, aby zmienić świat, a sukces odniosą w dziedzinach, w których konieczne jest posiadanie zmysłu praktycznego.

Numerologia 4 - miłość, numerologia partnerska

numerologiczna 4, znaczenie, miłość, numerologia 4
Numerologiczne czwórki nie lubią wielkich imprez i masowych zgromadzeń, za to świetnie odnajdują się w niewielkich, kameralnych grupkach. W nielicznym towarzystwie są w stanie zbudować prawdziwe relacje, które oparte są na lojalności i zaufaniu. Natomiast w tworzeniu związków może brakować im spontaniczności i śmiałości, a przez to mogą być mało romantyczne. Powinny również uważać na to, aby w ich związku nie pojawia się monotonia i rutyna. Czwórki często są spolegliwe i to partner przejmuje władzę w związku. Takie związki jednak nie przeszkadzają czwórkom, o ile są ogólnie dobrze traktowane, bo poczucie władzy nie jest im niezbędne do szczęścia. W związku czwórki są chłodne i surowe, dlatego niechętnie okazują swoje uczucia, natomiast jeśli już zdecydują się na relację, to można przypuszczać, że będzie to długotrwała "inwestycja".

Zazwyczaj czwórki ukrywają swoje prawdziwe uczucia i emocje, a w związkach, pomimo szczerości, nie zawsze mówią o wszystkim partnerowi. Potrafią budować prawdziwe związki, są gotowe do poświęceń i wyrzeczeń. Czwórki potrzebują trochę czasu, aby uwieść osobę, która im się podoba, dlatego rzadko płeć przeciwna zakochuje się w nich od pierwszego wejrzenia.

Pragną stworzyć szczęśliwą rodzinę, za którą będą odpowiedzialni. Czwórki starają się i ciężko pracują na to, aby partnerowi i dzieciom nigdy niczego nie zabrakło. Przy jednoczesnej niechęci do zmian czwórka to odpowiednia osoba do zbudowania trwałych więzi.

Numerologiczna 4 - Kobieta

Realistyczna, praktyczna, kierująca się zdrowym rozsądkiem. Jako partnerka szuka niezawodnego towarzysza, zwracając szczególną uwagę na jego zabezpieczenie finansowe. Przywiązana do domu i rodziny.

Do szczęścia potrzebna jest jej stabilność i spokój ducha. Nie lubi szastać pieniędzmi. Ale czasami nie może zaoszczędzić pieniędzy na fryzjera czy drogie kosmetyki.

Niekiedy ma zmienne nastroje, bywa zdenerwowana i kłóci się o drobiazgi. Boi się pokazać swój zaborczy instynkt, a co więcej, czasami jest bardzo zazdrosna. Pod względem emocjonalnym jest to bardzo trudna i ma tendencję do manipulowania partnerem, zarówno w seksie, jak i w innych kwestiach. Musi wybrać takiego człowieka, który miałby dużo potencjału energii i stawiałby sobie wysokie cele. W przeciwnym razie należy spodziewać się rozczarowania i niechęci, a w przypadku mężczyzny - całkowitego upadku moralnego. Ale jeśli jej mąż dostanie to, co jest potrzebne, to zrobi dla niej wszystko.

Ona sama nie jest skłonna do rozpoczęcia związku na boku, ale może instynktownie reagować na mężczyzn, którzy przyciągają jej uwagę. Może kłócić się z rodzicami i kolegami, ale zwykle zachowuje to dla siebie. Lubi opiekować się swoim partnerem. Może stać się wiernym towarzyszem i gotowa będzie na każde poświęcenie. Potrzebuje partnera, który potwierdzi swoje przywiązanie do niej.

Numerologiczna 4 - Mężczyzna

Ten człowiek preferuje jasność i wiarygodność w relacjach. Szuka kobiety, z którą zbuduje relację na dłuższą metę. Jego misją jest zachowanie tradycji i obyczajów rodziny, bo rodzina i krewni są dla niego najważniejsi. Troszczy się o materialną stronę swojego życia i chce tek samej praktycznej żony.

Jest zawsze gotów poświęcić swój czas i zainteresowania przyjaciołom. Wygląd fizyczny nie jest jego głównym kryterium w doborze partnera. Wybiera żonę ostrożnie i z rozwagą. Należy zauważyć, że czasami "poślubiają pieniądze", chcąc osiągnąć szybciej swoje cele. Małżeństwo w tym przypadku może być albo szczęśliwe albo nieszczęśliwe. Nie jest skłonny do romansów i nie chce zmieniać swojego ułożonego i uregulowanego życia. Nie lubi lekkomyślnych wydatków na kwiaty, czekoladki, obiad w restauracji. Na rzecz spokoju i stabilności, 4-ka gotowa jest poświęcić wiele.

Trudno mu nawiązać kontakt z kobietą, która jest zbyt swoboda.Jest nieustępliwy i wytrwały. Zwykle nie uchyla się od domowych obowiązków. Dba o prestiż. W domu potrzebuje komfortu i uwagi. Może być szczerym i głęboko zaangażowanym partnerem.

Numerologiczna 4 - Dziecko

Jeśli dziecko numerologiczna 4 wydaje się być zbyt wolne, nie martw się - jest to najbardziej metodyczna osoba w skali numerologicznej. Numerologiczne 4 mają specyficzną organizację, a jeśli chcesz uniknąć konfliktu, unikaj przesuwania ich rzeczy z jednego miejsca na drugie, bo zwykle są to bardzo uporządkowane osoby. Miło jest mieć potulne i grzeczne dziecko, które jest również w stanie bawić się samo, a także zająć się młodszym bratem lub siostrą. Jest to osoba uprzejma, miła i niezależna.

Myślałbyś nawet pomyśleć, że twoje dziecko zbytnio nie potrzebuje ciebie i nie wymaga za dużo uwagi tak jak inne dzieci. Ale w tym przypadku jest odwrotnie. Dziecko numerologiczna 4 bardziej niż ktokolwiek inny potrzebuje miłości i uwagi, ale będąc całkowicie nienarzucającym się, nigdy tego nie pokazuje. To dziecko to najbardziej zrównoważony człowiek w skali numerologicznej. Jednak dziecko numerologiczna 4 będzie chciało, aby jego rodzice zawsze go zachęcali i wspierali, a w razie kłopotów podali mu pomocną dłoń. Zazwyczaj numerologiczna 4 ie wybiera drogi na skróty, a decyduje się na długą drogę do kariery i bogactwa.

Numerologia 4 związek 


Numerologiczna 4 i 1
Związek lubiącej nowe wyzwania jedynki i metodycznej czwórki pozwoli na osiągnięcie wyznaczonych celów. Cierpliwa czwórka pokieruje jedynką, sprawi, że plany będą miały szansę zrealizować się. W tym związku jedynka musi dorównać czwórce pod względem wytrwałości i cierpliwości. Jedynkę może denerwować to, że czwórka, która lubi sprawdzone rozwiązania, nie będzie przychylna nowym pomysłom, czy nagłym zmianom planów, ale jeśli tylko przekona się do czegoś, to na pewno będzie dążyć do urzeczywistnienia podjętych przedsięwzięć. Stateczna czwórka zapewni jedynce spokój, dzięki czemu być może osiągnie znacznie więcej niż planowała.
 
Numerologiczna 4 i 2
Dwójka znana jest z tego, że jest bardzo wrażliwa, czuła, uczuciowa i delikatna, ma intuicję i talent artystyczny. Natomiast często nie ma jasno wyznaczonych celów i metodologicznego podejścia do rozwiązywania problemów. Jednak te cechy ma czwórka, dlatego wspólnie jesteście w stanie stworzyć silny związek, który będzie się wzajemnie uzupełniał.
 
Numerologiczna 4 i 3
Związek ten będzie wymagał od Was wielu wyrzeczeń i może przechodzić perturbacje w procesie "docierania się". Jeśli jednak przetrwacie ten czas, pójdziecie na wzajemne ustępstwa, to okaże się, że warto było się starać. Trójka nie będzie w tym związku wielbiona za swój urok, będzie musiała poważniej przyjrzeć się swojemu życiu i porzucić lekkomyślne zachowanie. Czwórka ma szansę docenić w trójce to, czego sama ma w niewielkiej ilości: swobodę, dystans, lekkość w życiu.
 
Numerologiczna 4 i 4
Spotkanie dwóch czwórek to spotkanie dwóch budowniczych. Razem jesteście w stanie wypracować sobie szczęście, którego inni będą mogli Wam tylko pozazdrościć. Zbudujecie swój związek spokojnie, bez zbędnego pośpiechu w oparciu o ważne dla Was wartości. Wasz związek być może nie będzie opierać się na wylewności, ale na wzajemnej ufności, lojalności, wierze, dzięki czemu zapewnicie sobie bezpieczeństwo.
 
Numerologiczna 4 i 5
Czwórka i piątka to jak ogień i woda, Wasz związek opiera się na odmienności waszych osobowości. Czasami jest to atrakcyjne i pociągające, a niekiedy irytujące. Brak konsekwencji i nieustanne poszukiwanie wrażeń może denerwować czwórkę, ale jeśli pokonacie te trudności, to będziecie przeciwieństwami, które się przyciągają, świetnie się uzupełnicie, ale niewątpliwie jest to wymagający związek.
 
Numerologiczna 4 i 6
Czwórka i szóstka mają olbrzymie szanse na to, aby stworzyć wspaniały, satysfakcjonujący, a przede wszystkim szczęśliwy związek. Oboje cenią harmonię i spokój. W waszym wspólnym życiu będziecie mieli okazje pomagać innym, uczyć ich i wspierać. Należy jednak pamiętać, aby nie brać na siebie zbyt wielu obowiązków. Czwórka i szóstka stanowią parę, która potrafi zbudować do o silnych fundamentach, do którego z chęcią będą przychodzić inni, aby ogrzać się przy domowym ognisku.
 
Numerologiczna 4 i 7
Czwórka to liczba, która związana jest z materią, natomiast siódemka oznacza uwolnienie od materii. Związek tych dwóch liczb jest bardzo silny i stały. Siódemka najczęściej będzie inspirować partnera do działania, natomiast czwórka zrealizuje się tutaj jako wykonawca pomysłów siódemki.
 
Numerologiczna 4 i 8
Czwórka i ósemka świetnie odnajdują się w sferze materii, a wspólne cele i podobne metody działania spowodują, że będą one w stanie dogadać się bez słów. Wspólnymi siłami uda się wam osiągnąć sukces materialny, który sprawi, że czwórka poczuje się bezpiecznie, a ósemce przyniesie spełnienie, poczucie siły. Po osiągnięciu wspólnych, materialnych celów, będzie wam łatwiej zagłębiać się w sferę duszy.
 
Numerologiczna 4 i 9 
Czwórka jest osobą, która stąpa po ziemi, a dziewiątka... lata nad ziemią. Spotkanie tych dwóch typów osobowości może przynieść korzyści jednej i drugiej stronie. Czwórka może wdrożyć w życie idealistyczne koncepcje dziewiątki, przez co sprawi, że nie będą one istniały jedynie w sferze marzeń. Natomiast dziewiątka może pomóc w ich realizacji, a przy tym nauczyć się systematycznego i konsekwentnego realizowania swoich idei.
 

Liczba duszy 4 (Dążenia Duszy, Wibracja Życia Wewnętrznego)


Najbardziej solidne są osoby z Liczbą duszy 4, są odpowiedzialne, rozsądne, racjonalne i roztropne i z pewnością są to ludzie, którzy chcieliby zbudować lepszy świat, przede wszystkim w wymiarze materialnym. Są na tyle pracowite i zdeterminowane, że niemal każdy ich plan kończy się sukcesem. Minusem ich jest to, że zanim podejmą decyzję, muszą ją gruntownie przeanalizować i przemyśleć, tak aby wszystkie ich założenia były w 100% perfekcyjnie zrealizowane.

Kolejną cechą osób o Liczbie duszy 4 jest uporządkowanie, regularność, skrupulatność i drobiazgowość. W ich poczynaniach nie ma miejsca na przypadkowość. W dodatku zawsze starają się twardo stąpać po ziemi i z pewnością nie są to osoby, które bujają w obłokach. Wibracja 4 to typ budowniczego, więc ich plany muszą mieć solidne fundamenty. Ich Ekspresja zewnętrzna powinna być bardziej dynamiczna, tylko wówczas odniesie ona sukces, a w przeciwnym razie natrafi ona na kłopoty, które osłabią jej siłę, a w dodatku skupi się za bardzo na nieistotnych szczegółach, tracąc tym samym cały swój impet.

Osoba o tej liczbie duszy może być zbyt ostrożna i nieufna, przez co zaprzepaści wielkie okazje do rozwoju. Inną negatywną cechą jest niekiedy fanatyzm, osoby te lubią narzucać innym swój punkt widzenia, który uważają za jedyny słuszny.
*
Cenisz i szanujesz prawo i porządek. Kiedy uczynisz użytek z tych cech, przyniosą one dla ciebie wartość w świecie materialnego sukcesu. Masz praktyczny punkt widzenia i lubisz mieć sprawy ułożone zgodnie z planem. Patrzysz na życie w sposób zdrowy i jesteś bardzo sumienny w swoich przedsięwzięciach. Chcesz, aby rzeczy były poprawne, "takie jak powinny być" i ogólnie rzecz biorąc, lubisz rozwiązywać swoje problemy w sposób rzeczowy. Lubisz patrzeć w przyszłość, starannie planować, koncentrować się na swoich zadaniach i zarządzeniach.

Twoje przeznaczenie i liczba urodzin mogą nie dać ci pełnej możliwości wyrażenia tego pragnienia w każdej chwili, ale jesteś szczęśliwszy, kiedy możesz zaplanować i położyć podwaliny pod nową budowlę, na której możesz budować swoje życie. Możecie być bardzo niespokojni, nieszczęśliwi i wewnętrznie zakłóceni, gdy życie jest niepewne i pozbawione bezpieczeństwa lub gdy nie macie oparcia. W biznesie, domu i sprawach miłosnych, jesteście raczej poważni w myśleniu i działaniu.
 
Twój partner biznesowy lub małżonek powinien mieć również praktyczne podejście, ponieważ chcesz, aby marzenia się spełniły i pragniesz realnych i namacalnych rezultatów. Lojalność, stabilność, niezawodność, wiele dla Ciebie znaczy. Masz wiele błędnych przekonań i nie łatwo zmieniasz zdanie. Jesteś szczery w swoich motywach i jesteś wewnętrznie zdeterminowany. Możesz trzymać się niektórych rzeczy z wytrwałością i cierpliwością, zwłaszcza kiedy otrzymujesz właściwą zachętę. Twoja zdolność do ciężkiej pracy pozwala przezwyciężyć trudności i uzyskać konkretne rezultaty.

Od czasu do czasu poświęcasz zbyt wiele czasu na szczegóły, bo lubisz mieć wszystko dokładne, poprawne i odpowiednie. Możesz się martwić i denerwować, jeśli małe rzeczy nie pasują do siebie lub nie działają. Ta sumienność jest jedną z twoich dobrych cech, ale jeśli będzie zbyt skrajna, może spowodować, że przeoczysz wiele życiowych możliwości. Większe szczęście nadejdzie, gdy nauczysz się nie pozwalać, aby małe rzeczy zbyt cie rozpraszały. Masz nieuświadomioną tendencję do stawania po niewłaściwej stronie sprawy. Wynika to z tego, że chcesz mieć rację, rozumieć rzeczy i być pewny. Możesz nawet kłócić się i być trudnym do przekonania, dopóki nie masz pewności.

Przyjaciele i współpracownicy mogą oskarżać cię o powolność, ale w rzeczywistości jest odwrotnie. To twoja niezdolność do łatwej zmiany zdania sprawia, że się tak wydaje. Zaplanuj swoje życie zgodnie ze swoimi praktycznymi pragnieniami, ale także miej z tego zabawę i inspirację do swoich przedsięwzięć, zwłaszcza spraw miłosnych, tak abyś mógł mieć bardziej interesujące życie.

Powinniście zawsze podążać za swoimi skłonnościami do budowania i konstruowania na wszystkich płaszczyznach życia. Wasza dusza pragnie konstruktywnego osiągnięcia, które możecie wykorzystać, aby pomóc ludzkości na wiele praktycznych sposobów, a także aby odnieść sukces we własnym życiu. Zbuduj swój charakter i swoje życie cegła po cegle i nie spiesz się. Poświęć czas, aby robić rzeczy dobrze, a znajdziesz swoje życie zbudowane na solidnej skale bezpieczeństwa, która nigdy nie zawodzi.

Liczba Ekspresji zewnętrznej 4

 
Osoby o Ekspresji zewnętrznej 4 słyną z bycia poważnymi, solidnymi, odpowiedzialnymi, a przede wszystkim rozsądnymi w swoim myśleniu. Z pewnością nie są to osoby frywolne czy lekkomyślne, również nie są powierzchowne, a wręcz przeciwnie. Ktoś, kto się z nimi zetknął powie, że są to osoby surowe, a w skrajnych przypadkach - srogie. Otacza je aura powagi, gracji czy dostojności, a zatem będzie to nie do przyjęcia dla osób, które są bardziej powierzchowne czy bezpośrednie w obyciu.

Osoby o Ekspresji 4 charakteryzuje wytrwałość, a przede wszystkim pracowitość, wiedzą że dobrobyt bierze się z włożonego wysiłku. Nie lubią ryzykownych i niestabilnych przedsięwzięć bez jakiegokolwiek planu. W swoim myśleniu są realistami i potrafią trzeźwo myśleć, z niepewnością i dystansem podchodzą do osób nieprzewidywalnych, gwałtownych i chaotycznych. Ich cechą charakterystyczną jest to, że wierzą w to, czego mogą dotknąć, doświadczyć, zmierzyć czy spróbować. Są to osoby na które można liczyć, są solidne, pracowite i pewne siebie. Z pewnością można je podziwiać za stały i silny charakter, nieprzeciętną silną wolę, przewidywalność i zdecydowanie.
 
Osoby o Ekspresji zewnętrznej 4 wyglądają dobrze w stylach szytych na miarę, łącząc proste linie i elegancję. Dobry materiał o trwałych właściwościach użytkowych powinien być dobrany do praktycznych właściwości numeru cztery w osobowości, jak również do innych cech charakteru. Czwórka nigdy nie powinna być przebrana.

Cele życia 4

 
Celem życia tych osób jest roztaczanie opieki, ale w przeciwieństwie do Celów życia 3, w których jest to opieka niematerialna, w tym przypadku opieka przybiera formę materialną. Takie osoby są idealnymi strażnikami prawa, panujących reguł i porządku, chcą przy tym zbudować lepszy, bardziej sprawiedliwy świat. Cele życia 4 wskazują, że mamy do czynienia z osobą pewną siebie, stabilną, energetyczną i emanującą wewnętrznym spokojem. Potrafią zjednać sobie ludzi dzięki szacunkowi, a bliźni potrafią im zaufać.

Z drugiej strony z łatwością zdobywają władzę, poszanowanie, uznanie i autorytet, właśnie dzięki pracowitości, poważnemu i solidnemu podejściu do życia, a także uczciwości. Są rozsądne i mają wysokie poczucie sprawiedliwości, są wrażliwe na krzywdę ludzi. Ich życie ma zwykle swój plan, jest uporządkowane i rozważne.

Mają też wysoko rozwiniętą potrzebę opiekowania się słabszymi i nieporadnymi osobami. Nie znoszą chaosu, bałaganu, braku planu i improwizacji. Stabilizacja materialna jest dla nich bardzo ważna, chcą dla siebie i swojej rodziny porządnych podstaw i fundamentów, a przewidywalność jest dla nich właśnie takim fundamentem. Ich celem jest spokojne i uporządkowane życie wśród bliskich, które byłoby pozbawione nieplanowanych wydarzeń i niespodzianek.

Posiadasz możliwości faktycznego zrealizowania i uformowania wielu idei, które nie były wcześniej możliwe. Konieczna będzie praca do wykonania i spełnienie wielu praktycznych warunków, aby można było zbudować silne podstawy pod nowe idee. Zainteresowania religijne, naukowe i edukacyjne mogą wspierać i stworzyć pożyteczne życie. System, porządek i organizacja są ważne i muszą być dodane do twoich działań.
 

cyfra 4, droga życia 4, liczba 4, numerologia 4, numerologiczna czwórka, symbolika 4, numerologiczna 4, znaczenie liczby 4

Sławne numerologiczne Czwórki

Ryszard Wagner, Samuel Morse, Mark Twain, Stalin, Henryk VIII, Arnold Schwarzenegger Nicole Kidman, Avril Lavigne, Elton John, Brad Pitt, Bill Gates, Leonardo Da Vinci, Pamela Anderson
numerologia
Liczba Drogi Życia ma charakter ogólny, jest tym, czym w astrologii Znak Zodiaku. Aby dowiedzieć się więcej, należy wykonać Portret Numerologiczny, który tworzy się na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska. Taki portret jest swoistą Mapą Życia, dzięki której rozumiemy wydarzenia z naszego życia, sens naszych związków, a także to dokąd zmierzamy, a przede wszystkim - po co.
GABINET TERAPII NATURALNYCH RADOŚĆ ŻYCIA JOLANTA ZOFIA GOLIS
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego