Artykul-99 - Gabinet Terapii Naturalnych Zosia Golis

TERAPIE NATURALNE ZOSIA GOLIS
Kontakt   504 382 518

Przejdź do treści

Menu główne:

Numerologia 7 | Droga życia 7 | Liczba 7 | Cyfra 7 | Symbolika i Znaczenie liczby 7 | Numerologiczna siódemka | Numerologia partnerska

droga życia 7, cyfra 7, liczba 7, numerologia 7, numerologiczna 7, numerologiczna siódemka, symbolika 7, znaczenie liczby 7

DROGA ŻYCIA 7

Numerologiczna 7 - FILOZOF


Droga numer siedem symbolizuje wiedzę, intuicję, intelekt, kontemplacje, powściągliwość, wiarę oraz tajemnicę. Jest to wibracja, która ukierunkowuje ku życiu wewnętrznemu. Można powiedzieć, że samotność jest wpisana w tę liczbę, gdyż sprzyja ona zagłębianiu się we własne wnętrze. Z drugiej jednak strony liczba siedem powiązana jest z materią, jej dogłębnym poznaniem. Osoba znajdująca się pod wpływem tej liczby zdobędzie wiedzę, ale jedynie w przypadku wyobcowania. Oto numerologia 7.
Spis treści:

1. Numerologiczna 7 - opis ogólny

2. Numerologiczna 7 a kariera i praca

3. Numerologiczna 7 w miłości

4. Numerologiczna 7: Kobieta, Mężczyzna, Dziecko

5. Numerologiczna 7 w związku z innymi cyframi

6. Liczba duszy 7

7. Liczba Ekspresji zewnętrznej 7

8. Liczba Celów życia 7

9. Znane i sławne numerologiczne 7

 
Dostęp do wiedzy można uzyskać na kilka sposobów. Na przykład poprzez wyobcowanie, wycofanie się z codzienności: z powodu ciała (np. choroba), z powodu wiary (wstąpienie do zakonu) albo poprzez poznanie (poświęcenie się nauce). Siódemki silnie skupiają się na własnym rozwoju, aby zbliżać się do wymarzonej pracy, figury, czy aby zdobyć wykształcenia. Posiadają analityczny umysł, co prowadzi je na drogę rozmyślań, refleksji nad sobą, ludźmi i światem, skłania je do dogłębnych badań naukowych. Doskonała intuicja, spostrzegawczość przenikliwość, a do tego wspaniały zmysł obserwacji pomaga odczytać intencje zanim inni zorientują się w sytuacji. Ta intuicja i przenikliwość mogą pozostać niezauważone przez inne osoby, głównie ze względu na fakt, że siódemka nie lubi przebywać w zbyt dużych grupach, ani popisywać się swoją wiedzą. Godność siódemki odczytywana jest jako wywyższanie się i arogancja.droga życia 7, cyfra 7, liczba 7, numerologia 7, numerologiczna 7, numerologiczna siódemka, symbolika 7, znaczenie liczby 7
Numerologicznym 7 ciężko jest znieść krytykę, która budzi w nich poczucie żalu. Mają także problemy z przyjmowaniem wszelkich porażek i trudności. Zwykle chcą być najlepsze w każdej dziedzinie, zwłaszcza w pracy. Są niepewne siebie, dlatego nakładają maski, które mają ją osłonić. Kiedy siódemka poczuje się pewniej i zaufa komuś, to dopiero wtedy zaczyna się otwierać. Na pozór twarda i silna siódemka, w rzeczywistości jest bardzo delikatna, dlatego potrzebuje zrozumienia i wiele czułości.Numerologiczne siódemki starają się robić wszystko w 100%, często są perfekcjonistami. Pomimo tego, że mają raczej tajemniczą naturę, to w towarzystwie lubią zwracać na siebie uwagę i błyszczeć, natomiast w domu, wśród bliskich cichną i swoją uwagę kierują ku wnętrzu. Siódemki powinny pamiętać o tym, aby pieniądze i rzeczy materialne nigdy nie stały się jej celem. Kiedy przestanie zabiegać o dobra materialne, to kwestie finansowe ułożą się samoistnie, bez żadnego wysiłku. Siódemki będą bogate, jeśli swoje życie skierują na ścieżkę rozwoju duchowego, zagłębiania się w życie wewnętrzne, a dzielenie się swoją wiedzą z innymi stanie się ich celem. Siódemki są bardzo inteligentne i błyskotliwe, dużo myślą, zastanawiają się nad wieloma aspektami życia i analizują, dlatego często są milczące lub wydają się być zarozumiałe. Potrzebuje wiele czasu tylko dla siebie, w czasie którego wycofuje się z życia i spędza go w samotności. Ten wolny czas spędzają czas na samodoskonaleniu się i nauce, dzięki temu są wykształcone, oczytane i kulturalne. Siódemka jest zawsze elegancka, błyskotliwa, szykowna i elokwentna, a do tego świetnie potrafi odnaleźć się w każdym towarzystwie.

Numerologiczna 7, która wibruje negatywnie będzie dążyć do posiadania jak największej ilości przedmiotów, grozi jej zbytnie przywiązanie do rzeczy. Negatywna siódemka może się stać zamknięta w sobie, nieufna, wyobcowana, lekceważąca, a także nieuczciwa. Takiej siódemce brak będzie wiary w siebie, będzie cyniczna i wyrachowana. Osoba o wibracji siedem powinna skupić się budowaniu zaufania, integracji z rodziną i przyjaciółmi, skracaniu dystansu, pokory. Siódemki powinny uważać, aby nie stały się zbyt krytyczne wobec siebie i bliskich, złośliwe i zakompleksione. Wymagania, które będzie stawiać innym mogą okazać się nie do przejścia. Siódemka może mieć skłonność do depresji, która zaprowadzi ją do totalnej izolacji, a do tego wpędzić ją może w uzależnienia.

Siódemka nie należy do wibracji partnerskich lub rodzinnych. Może jednak dążyć ona do małżeństwa jeśli spotka swoją pokrewną duszę, z którą poczuje kontakt na poziomie intelektualnym i duchowym. Często skrywa swoje prawdziwe uczucia, bojąc się, że ktoś może ją skrzywdzić i sądząc, że okazywanie sobie uczuć jest oznaką słabości. Siódemka jako partner często wymaga od drugiej połówki rezygnacji z własnych marzeń oraz ambicji, a także przyjęcia swojego punktu widzenia.

Osoby o wibracji siedem są wiernymi partnerami i małżonkami. Mają wysokie libido, ale kierują się zazwyczaj rozsądkiem. Czasami siódemki mogą sprawiać wrażenie osób chłodnych i obojętnych, ale to złudzenie, bo mają one dużą potrzebę zdobycia szacunku i zaufania innych ludzi. Siódemki słyną z tego, że mają świetną intuicję i z olbrzymią trafnością potrafią przewidzieć niektóre wydarzenia i określić osoby. Są wrażliwe i chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz tym, co mają. Dzięki udzielonej pomocy są w stanie uchronić innych od cierpienia, także tego duchowego.

Numerologiczne 7 z chęcią prowadzą życie na uboczu, samotne, wśród książek, często towarzyszy im sztuka. Uwielbiają czytać wielkie dzieła literackie, słuchać twórczości znanych kompozytorów oraz podziwiać obrazy wybitnych malarzy. Osoby o tej wibracji mają w sobie wielką potrzebę poznania oraz doświadczenia. Są marzycielskie, idealistyczne i niestety trochę oderwane od rzeczywistości. Przez to życie wydaje się im być brutalne i nieustannie je rozczarowuje.

droga życia 7, cyfra 7, liczba 7, numerologia 7, numerologiczna 7, numerologiczna siódemka, symbolika 7, znaczenie liczby 7

Numerologia 7 - kariera zawodowa

Numerologiczne siódemki są dokładne i sumienne podczas wykonywania swoich obowiązków, są staranne i odpowiedzialne. Zawsze starają się, aby to co robią było wykonane w 100%, dlatego czasami mogą być uważani za perfekcjonistów. Mogą stworzyć sprawnie działający biznes, choć muszą pamiętać, że to nie dobra materialne i pieniądze powinny być ich celem. Zazwyczaj wiele wymagają od swoich podwładnych, z którymi potrafią jednak stworzyć poprawne relacje, głównie ze względu na swoją kulturę osobistą.

Siódemki, ze względu na swoją ogromną wrażliwość mogą być świetnymi artystami, natomiast wysoko rozwinięta intuicja sprawia, że sprawdzą się wszędzie tam gdzie potrzebne jest zrozumienie i pomoc drugiemu człowiekowi - psycholog, psychiatra, lekarz. Mają wyczucie smaki i poczucie piękna, zatem będą świetnymi fryzjerami, dekoratorami, projektantami.

Interesujące dla siódemki będą takie dziedziny takie jak: nauka, psychologia, filozofia, astrologia, medycyna, a także inne, w których niezbędna jest umiejętność analizy, wykorzystania własnych wniosków, a także doświadczeń. Idealne stanowisko dla wibracji siedem to między innymi filozof, nauczyciel, poeta lub pisarz.

Numerologia 7 - miłość, numerologia partnerska

droga życia 7, cyfra 7, liczba 7, numerologia 7, numerologiczna 7, numerologiczna siódemka, symbolika 7, znaczenie liczby 7, miłość
Numerologiczna 7 lubi izolować się od społeczeństwa, dlatego niekiedy trudno jest jest wejść w stały związek. Nieśmiałość i izolacja powodują, że powoli otwierają się na nowe znajomości. Choć tego nie okazują, to są bardzo wrażliwymi i uczuciowymi osobami. Kiedy już się zakochają i zaufają, to chcą partnerowi uchylić nieba.

Elokwentne numerologiczne siódemki szybko znajdują temat do wspólnej rozmowy. Powinny zwrócić uwagę na to, aby nie izolować się za bardzo od partnera, gdyż na dłuższą metę drugiej stronie może to bardzo przeszkadzać. Wrażliwe siódemki bardzo źle reagują na złość, krytykę i agresję, dlatego ich partnerzy powinni mieć to na uwadze. Siódemka dąży do stabilnego, pełnego zaufania oraz miłości związku, pomimo tego, że nie jest to wibracja szczególnie małżeńska czy rodzinna. Jest jednak lojalną, wierną i wrażliwą partnerką oraz świetnym towarzyszem życiowym.

Numerologiczna 7 - Kobieta

Ta kobieta ma urok, który fascynuje i czasami odstrasza jej wielbicieli. Jest inteligentna, uprzejma, życzliwa, troskliwa, umie pokazać to, co ma w sobie najlepszego. Jest wrażliwą kobietą w młodości i marzy o romantycznej miłości. Szuka solidnego i godnego szacunku partnera.

Ceni uczciwość i profesjonalizm, prestiż i status społeczny. Potrzebuje wsparcia, ale przy zachowaniu osobistej niezależności. Poszukuje kandydata na męża, a nie kochanka. Boi się utraty miłości lub tego, że nie odnajdzie ideału. Często nie docenia prawdziwych intencji i wartości partnera, jest katalizatorem lęków i kompleksów. Powinna opierać się na swojej intuicji i analizie informacji o swoim wybranku.

Ma tendencję do idealizacji relacji osobistych. Potrzebuje troski i zrozumienia, a także pragnienie dominacji zarówno fizycznej, jak i emocjonalnej. Nie jest z natury przywódcą, ale może być głową rodziny.

Jest ambitna i żyje w takim tempie, że trudno jest jej wejść w jakikolwiek poważny związek. Woli prowadzić samodzielne życie i polegać tylko na sobie. Jeśli będzie partnerem przy podejmowania decyzji, znajdzie stabilną relację i wewnętrzną pewność siebie, której zawsze szukała.

Numerologiczna 7 - Mężczyzna

Samowystarczalność i niezależność definiują numerologiczną 7. Wewnętrzna siła i poważny stosunek do życia i miłości sprawia, że brzmi zimno i nieczule. Wraz z wiekiem osiąga większość swoich celów. Zażyłość pobudza jego zainteresowania intelektualne. Dla wielu wydaje się rozsądny i mądrzejszy w sprawach uczuciowych. Czasami myśli tylko o sobie, ale związek może go zmiękczyć i być czułym oraz namiętnym kochankiem.

Uczucie to dla niego rycerska idea miłości, wzniosłości i szlachetności. W związku potrzebuje przestrzeni tylko dla siebie. Istnieje tu też możliwość życia w różnych miastach i spotykania się w określonym czasie. Nie lubi niespodzianek. Dla kobiety, która szanuje jego prywatną sferę i będzie go wspierać, jest lojalnym i zaangażowanym partnerem. Jeśli nawet spotkał swój ideał, to brak mu odwagi aby wyrazić swoje uczucia.

Numerologiczna 7 posiada inną wrażliwość i takt w odniesieniu do uczuć partnera. Wzajemne zrozumienie jest dla niego bardzo ważne, ważniejsze nawet niż miłość. Jest oddany wybranej drodze, a jeśli kobieta nie chce lub nie może iść razem z nim, nie zawaha się rozstać z nią.

Numerologiczna 7 - Dziecko

W momencie, gdy po raz pierwszy zobaczysz swoje dziecko, zdasz sobie sprawę, że nie jest ono jak inne dzieci. Zazwyczaj numerologiczne 7 to bardzo fajne dzieci. Ale jest to też najtrudniejsze dziecko w skali numerologicznej. To dziecko wie dobrze, co lubi i czego lubi. Jeśli nie chce jeść marchewki - zrezygnuj z tego pomysłu! Ale bądź pewien, że dziecko numerologiczna 7 przyniesie też dużo radości. Jeszcze nie nauczy się mówić, ale wyczuje twój smutek i będzie próbować cię pocieszyć.

Ta wrażliwość rozciąga się też na rodzeństwo i przyjaciół. Ale nie możesz sobie nawet wyobrazić gniewu dziecka, jeśli ktoś rozbije jego mały świat. Dziecko numerologiczna 7 nie będzie tolerować naruszania reguł i może być wycofane i obojętne, jeśli nie będzie odpowiednio zaopiekowane. Twoje dziecko jest bardzo aktywne, jego siła leży w wysokich zdolności umysłowych, ma też niezwykłą spostrzegawczość. Dziecko to od samego początku stara się zbadać stan twojego umysłu. Z biegiem lat twoje dziecko staje się coraz spokojniejsze. Dziecko numerologiczna 7 jest dobre w ukrywaniu swoich emocji, więc rodzice muszą zaszczepić w nim poczucie bezpieczeństwa. Rozwijaj w nim tendencję do kreatywności - bo to dzieci o różnorodnej naturze.
 

Numerologia 7 związek


Numerologiczna 7 i 1
Siódemka wniesie do związku wrażliwość na sztukę oraz filozoficzne i wnikliwe spojrzenie na świat, natomiast jedynka nowe pomysły i idee. Ten związek może być dla Was niezwykłym przeżyciem, gdyż to, że się do siebie zbliżyliście, biorąc pod uwagę różnice pomiędzy Wami, nie było takie oczywiste. Oboje możecie wiele nauczyć się od siebie.
 
Numerologiczna 7 i 2
Zarówno dwójka, jak i siódemka to chłodne i powściągliwe osoby, jednak u każdej z nich przejawia się to w inny sposób. Dwójka jest niepewna, stąd u niej ta powściągliwość, natomiast chłód, który charakteryzuje siódemkę wynika z dystansu wobec świata. Siódemka i dwójka znajdą wspólne tematy w dziedzinie muzyki, literatury, filmu, a także badania tajemnic przyrody. Siódemka ma skłonności do bycia samą, izolacji, co może nieco niepokoić dwójkę. Ale po zaakceptowaniu tych odmienności są w stanie stworzyć trwały i wspaniały związek.
 
Numerologiczna 7 i 3
Ekstrawertyczna trójka i skryta siódemka to na pewno ciekawe połączenie. Kiedy siódemka z kimś się zwiąże - to tylko na poważnie. Siódemka i trójka będą się wzajemnie inspirować i rozwijać swoje zdolności i talenty. Trojka powinna pamiętać o powściągliwej naturze siódemki, zaakceptować jej wycofanie i nie zmuszać do wychodzenia, kiedy pragnie zostać sama, a wówczas z pewnością związek będzie udany i satysfakcjonujący dla obu stron.
 
Numerologiczna 7 i 4
Czwórka to liczba, która związana jest z materią, natomiast siódemka oznacza uwolnienie od materii. Związek tych dwóch liczb jest bardzo silny i stały. Siódemka najczęściej będzie inspirować partnera do działania, natomiast czwórka zrealizuje się tutaj jako wykonawca pomysłów siódemki.
 
Numerologiczna 7 i 5
Piątka jest liczbą, która poszukuje, ale nowych doświadczeń szuka na zewnątrz, natomiast siódemka to także poszukiwacz, lecz doświadczeń szuka wewnątrz siebie. Piątka powinna nauczyć się milczeć, a siódemka zacząć jej słuchać. Obie te liczby potrzebują wolności - siódemka odczuwa potrzebę izolacji, a piątka wolności - i na tym polu będą się doskonale rozumieć. Niekiedy może się zdarzyć, że piątka będzie chcieć wolności, ale tylko dla samej siebie. Jeśli pokonacie te trudności, to macie szansę stworzyć twórczy, poważny i wspaniały związek.
 
Numerologiczna 7 i 6
Związek ten cechuje wiele sprzecznych dążeń i należy włożyć odrobinę wysiłku w to, aby pogodzić wspólne interesy. Nadopiekuńcza szóstka może naruszać niezależność siódemki, dlatego powinna pamiętać o tym, aby pozostawić jest wolną przestrzeń, w której tak lubi przebywać. Przez to szóstka może czuć się niekiedy niepotrzebna. Jeśli jednak uwzględnicie te sprzeczności i własne potrzeby, to macie szansę, aby stworzyć wspaniały związek.
 
Numerologiczna 7 i 7
Związek siódemki z inną siódemką to świetny układ dwóch niezależnych i pełnych dystansu osób. Rozumiecie siebie nawzajem, wspólne dążenia duchowe i intelektualne, a także spokojne życie. Oboje lubicie niekiedy odizolować się, dlatego jeśli druga strona ma chęć pobycia samemu, to doskonale to rozumiecie. Jest to idealny układ, aby przeprowadzić wspólnie badania naukowe, ponieważ nie tylko dobrze się rozumiecie, ale też działacie podobnymi metodami.
 
Numerologiczna 7 i 8
Można powiedzieć, że wiele Was różni, a także łączy jednocześnie. Łączy Was chęć poznania sfery duchowej, a dzielą metody. Siódemka odrzuca świat materialny, natomiast ósemka stara się opanować go - są to dwie drogi, które prowadzą Was ku wolności. Siódemka powinna docenić odwagę i skuteczność ósemki, natomiast ósemka - mądrość siódemki, jej przenikliwość i sposób patrzenia na świat. Razem możecie stworzyć udany związek.
 
Numerologiczna 7 i 9 
Związek siódemki i dziewiątki może być związkiem pełnym szacunku, porozumienia, tolerancji i wzajemnej pomocy. Macie wspólne zainteresowania, które Was łączą - film, muzyka, książki i sztuka, to wasze dziedziny. Jeśli okoliczności Was nie zmuszą, to nie będziecie zawracać sobie głowy sprawami materialnymi.
 

Liczba duszy 7 (Dążenia Duszy, Wibracja Życia Wewnętrznego)

 
Osoby o Liczbie duszy 7 cenią wiedzę, wykształcenie, obycie, są bardzo przenikliwe i potrafią rozszyfrować czyjeś intencje. Lubią dumać i zastanawiać się nad sensem istnienia, nierzadko interesują się też filozofią, dlatego po to aby zgłębiać swoją wiedzę, potrzebują ciszy i spokoju, unikając tym samym ludzi. Bardzo istotny jest dla nich rozwój duchowy, dlatego zaciekawi ich medytacja czy joga. Jeśli osoby o tej Liczbie duszy będą pracować ad samym sobą wystarczająco długo, to ich intuicja przekształci się w jasnowidzenie, bo na pewno mają do tego talent.

Wibracja 7 jest najbardziej tajemniczą cyfrą, a osoby posiadające ją w swoim portrecie są nieprzeciętne i czasami można odnieść wrażenie, że są nieobecne duchem lub "bujają w obłokach". Często są to osoby, które wybrały naukową ścieżkę kariery, ponieważ mają ponadprzeciętne zdolności intelektualne, są logiczne, precyzyjne, a ich umysł jest wysoce analityczny. Wszystkie te cechy uzupełnia wyczucie i perfekcjonizm.

Uwielbiają sztukę, muzykę, teatr, a ze względu na swoją nieprzeciętną wrażliwość potrafią dostrzec w nich piękno. Lubią przebywać pośród ludzi z takim samym poziomem wrażliwości, natomiast uciekają od ludzi niewychowanych czy wulgarnych.

Osoby o wibracji 7 w Liczbie duszy mają tendencję do izolowania się, przez co otoczenie uważa je za zarozumiałe czy wywyższające się. A to wszystko przez to, że są one niepewne siebie, rozważne w swoich słowach i nie do końca potrafią wyrazić to, co czują, dlatego tak bardzo potrzebują uwagi i wysłuchania. Ich izolacja i nadmierne rozmyślanie może być przyczyną depresji.

Wibracja 7 może być pozytywna lub negatywna, wszystko zależy od innych cyfr w portrecie numerologicznym, dlatego osoba o wibracji 7 w Liczbie duszy może być mędrcem i duchowym mistrzem lub dziwakiem, który za bardzo buja w obłokach.
*
Jesteś z natury wybredny i wymagający, bo w głębi serca masz pragnienie, by brać z życia to co najlepsze. Wyraźne poczucie doskonałości rządzi twoim życiem i wszystkimi twoimi działaniami. Stawiasz sobie wysoko cel i dążysz do idealnego rezultatu. Nigdy nie powinieneś tracić z oczu swoich ideałów, ale czasami dążysz do celu, który jest prawie nieosiągalny, przez co innym trudno jest cię zrozumieć lub spełnić twoje oczekiwania wobec nich. Swoje największe zadowolenie czerpiesz z pewności, że wszystko jest w porządku. Nie uważasz żadnego wysiłku za stratę czasu. Bardzo pragniesz wiedzy i zawsze chcesz znać przyczynę. Nie jesteś osobą, która skupia się na powierzchowności, ale starasz się zrozumieć motywy, przyczyny i podstawowe zasady, zanim je zaakceptujesz lub uczynisz je częścią swojego życia.

Twoje ideały są dobrze zdefiniowane i, jeśli to możliwe, nie godzisz się na coś jeśli nie odpowiada to twoim standardom. Masz głębokie intuicyjne uczucia i nawet jeśli wydaje ci się, że jesteś analityczny i umysłowy, czujesz ukryte wartości, wyższe zasady duchowe i okultystyczne standardy, za pomocą których mierzysz życie. Powinieneś je zaakceptować i wykorzystać w swoich codziennych sprawach. Jeśli to zrobisz, uczynią cię wyjątkowym, jeśli nie dla świata, to przynajmniej w twoim kręgu bliskich i znajomych; różne aktywności pozwalają ci odkryć i rozwinąć ukryte prawa życia dla dobra ludzkości.

Często jesteście bardzo cisi, a także bardzo dumni. Od czasu do czasu doświadczacie pragnienia ucieczki od świata zewnętrznego, do życia w samotności i spokoju. Bez względu na to, jak aktywne jest twoje życie, powinieneś uczynić to twoją praktyką, aby mieć czas na odpoczynek, relaks i być sam, rozmyślać, studiować i medytować, zwłaszcza gdy masz poważny problem do rozwiązania. Czyniąc to, będziesz popełniać mniej błędów i odkryjesz swoje wewnętrzne wskazówki dla duszy.

Twoja naturalna rezerwa może spowodować, że ludzie będą uważali cię za człowieka zdystansowanego, dumnego i trudnego. Twoja umiejętność analizy może sprawić, że będziesz wyglądać na chłodnego, kalkulującego i... podejrzanego. Bądźcie więc ostrożni i pozwólcie innym odkryć naprawdę wspaniałomyślnego ducha, którego ukryliście pod pozornie chłodnym sposobem bycia, szczególnie w miłości i małżeństwie.

Możecie być wymagający, a także wymagać od innych wyjaśnień, które mogą prowadzić do nieporozumień i separacji. Kiedy inni źle cię rozumieją, sumiennie staraj się przezwyciężyć to nieporozumienie. W sercu, jesteś naprawdę wizjonerską osobą i kochasz to, co dziwne, tajemnicze i niezwykłe.

Zachowajcie wiarę w życie samo w sobie i w ludzi, ale nie pozwólcie, aby wasza cicha, powściągliwa natura was stłumiła. Idźcie z godnością i dumą, ale bądźcie uprzejmi i wyrozumiali oraz doceniajcie też wasze pragnienia. Niech urok, wyjątkowość i mądrość, które z natury posiadasz, wynoszą cię na wysokie i szczególne miejsce w życiu. Kiedy uświadamiasz sobie swoje pragnienia, pamiętaj, aby dzielić się z innymi, jeśli chcesz znaleźć prawdziwe szczęście.

Ekspresja zewnętrzna 7

 
Sprawy duchowe są bardzo ważne dla osoby o Ekspresji zewnętrznej 7, jest ona wysoce natchniona oraz uzdolniona mistycznie. Ma niespotykaną wręcz intuicję. Przez swoje otoczenie może być postrzegana jako intelektualista, mędrzec czy naukowiec, który uwielbia się uczyć i zdobywać wiedzę. Często zdarza się, że jest postrzegana przez otoczenie jako osoba zdystansowana, chłodna, wywyższająca się, jednak są to tylko pozory, gdyż jest ona często nierozumiana przez innych. Osoba o Ekspresji zewnętrznej 7 posiada w sobie dużo wewnętrznej szlachetności i godności, a pozorny chłód jest jedynie formą obrony swojej delikatnej osoby.

Osoby o Ekspresji zewnętrznej 7 sprawiają wrażenie tajemniczej i skrytej, starają się przez to ukryć swoją nieśmiałość. Jednak w głębi sercu są bardzo uczuciowe, emocjonalne, wrażliwe i czułe. Nie potrafią wyrażać swoich głęboko skrywanych uczuć i zwykle robią to dość nieudolnie.

Warto tutaj dodać, że przy odrobinie pracy nad sobą i przy wsparciu pozostałych cyfr w portrecie numerologicznym, osoby te mogą mieć talent do jasnowidzenia i przepowiadania przyszłości.
 
Osoba o Ekspresji zewnętrznej 7 zyskuje dzięki dobrym i zadbanym ubraniom. Pomimo, że lubiana, przyjazna i dobry mówca, może być nieco powściągliwy w sposobie i może wydawać się trudny do poznania. Dobry styl jest ważny - proste linie bez udziwnień. Zaufanie zdobywa poprzez bycie dobrze ubranym i w dobrej jakości odzież, a czasami nawet wykonane z drogich materiałów.

Cele życia 7

 
Osoba o Celach życia 7 to typowy intelektualista, jest błyskotliwy, a jego umysł żywy, szybki i przenikliwy. Posiada niezwykłą umiejętność przekuwania doświadczenia życiowego na rozwój duchowy. Jest ona zainteresowana życiem duchowym, filozofią, tajemnicami życia i śmierci, przez co mogą unikać ludzi i żyć we własnym świecie. Wszystko to sprawia, że mogą żyć z głową w chmurach i zapominają o codziennym, zwykłym życiu. Osoby o Ekspresji 7 to samotnicy, dobrze czują się w swoim własnym towarzystwie , potrzebują dużo czasu dla samych siebie, aby porozmyślać o sensie istnienia, chcą znać powody swojej egzystencji, zagadki świata i wszechświata.

Często zdarza się, że są oni naukowcami lub osobami o szerokiej wiedzy, a wraz z wysoką etyką sprawia, że są uznawane za autorytety i wielu ludzi przychodzi do nich po porady. Mają one w sobie pewien rodzaj nieuchwytnej szlachetności, wrażliwości i godności. Z pewnością największym ich doradcą jest ich umysł niż ulotne emocje, a w swoich rozważaniach biorą pod uwagę przede wszystkim fakty, które głęboko analizują, przez co odpowiedzi na zadane im pytania są rozsądne, spójne i logiczne.
 
Dzięki swoim cechom charakteru jest w stanie dorobić się dużych pieniędzy i odnieść olbrzymi sukces, jednak nie jest to ścieżka która przyniosłaby im satysfakcję i zadowolenie, ponieważ ich największym marzeniem i celem życiowym jest nauka i rozwój, praca nad samym sobą, a także poszukiwanie celu życia i Prawdy. Dzięki swojemu przenikliwemu umysłowi i niespotykanej wrażliwości są w stanie pojąć, że tylko świat duchowy jest prawdziwy, a świat materialny ma charakter wtórny. Przez to czują i rozumieją, co jest realne i prawdziwe.
 
Ponieważ osoba o Celach życia 7 ma specjalistyczną wiedzę, zdobytą przez lata, inni będą szukać tej wiedzy, mądrości i zrozumienia. Ich szansa leży w dziedzinie edukacji, nauki, a czas można poświęcić na pisanie, wynalazczość, a także na niezwykłe, nawet dziwne zainteresowania.

droga życia 7, cyfra 7, liczba 7, numerologia 7, numerologiczna 7, numerologiczna siódemka, symbolika 7, znaczenie liczby 7

Sławne numerologiczne siódemki

Fiodor Dostojewski, Królowa Hiszpanii Zofia, Al Pacino, Muhammad Ali, Leonardo Di Caprio, Marilyn Monroe, Księżna Diana, Stephen Hawking, Natalie Portman, Mel Gibson, Naomi Watts, Johnny Depp, Bruce Lee, Carmen Electra, Julia Roberts
numerologia
Liczba Drogi Życia ma charakter ogólny, jest tym, czym w astrologii Znak Zodiaku. Aby dowiedzieć się więcej, należy wykonać Portret Numerologiczny, który tworzy się na podstawie daty urodzenia oraz imienia i nazwiska. Taki portret jest swoistą Mapą Życia, dzięki której rozumiemy wydarzenia z naszego życia, sens naszych związków, a także to dokąd zmierzamy, a przede wszystkim - po co.
GABINET TERAPII NATURALNYCH RADOŚĆ ŻYCIA JOLANTA ZOFIA GOLIS
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego